Stomatolog dla dziecka

/ 23 odpowiedzi
Witam, moze ktoś zna namiary na dobrego dentyste z dobrym podejsciem do dzieci(4 lata), chodzi mi o to aby po pierwszej wizycie nie zrazić dziecka.
z gory dziekuje za pomoc.
W socho nie znam, w warszawie mamy dobrego.
jak chcesz to ci wrzuce ale ale obok kajetanka@ :) musisz zaproponować jakiś inny.

(2007/06/29 10:56)
dzieki podaje maila: salutis1@poczta.fm

dzieki

(2007/06/29 12:29)
o moze oprócz W-wy zna ktoś takowego medyka w Socho?

(2007/06/29 12:31)
- ale puszczę maila dopiero z domu. nie mam w pracy kapownika z tym numerem sorry. będe pamiętał.
Nie pozwoliłbym sobie nigdy udzielać rad odnośnie dzieci, ale z naszego doswiadczenia wynika, ze najlepiej jest jak dziecko o majacej nastapic wizycie u stomatologa dowiaduje się dopiero w gabinecie. z lekarzem jest identycznie. popełniliśmy kiedys taki błąd i nasz piecioletni synek nie spał pół nocy przed wizytą u lekarza. nigdy wiecej nie zrobiliśmy mu już tego. pozdrawim

(2007/06/29 13:24)
Proponuje sprawdzić w budynku J.W. Construction. Tam jest świetny zakład dentystyczny. Przyjmuje tam też pedodonta... nie wiem czy tylko z nazwy czy też ma odpowiednie podejście do dzieci... ale wrażenie Pani robi pozytywne.

(2007/06/29 14:48)
Witam, polecam dr M. Bernaszuk z Kuznocina. Delikatna z super podejściem do dzieci.

(2011/07/10 22:37)

Ze swoim 3-latkiem bylam w Dentiko, na Żeromskiego 27, II piętro, gab.7. Bardzo pozytywnie. Była to nasza pierwsza wizyta u stomatologa, dziecko zadowolone :)

lek.stom.Dorota Wrzesińska-Mirowska 603-203-800

(2011/07/11 10:46)

Firma pozwolę sobie sprostować dr. Bernaszuk Magdalena przyjmuje w środy na Polnej 9

Polecam bardzo delikatna, miła i dobra...tel. 507-036-581

Karol

(2011/07/11 11:04)

Ze swoim 3-latkiem bylam w Dentiko, na Żeromskiego 27, II piętro, gab.7. Bardzo pozytywnie. Była to nasza pierwsza wizyta u stomatologa, dziecko zadowolone :)

lek.stom.Dorota Wrzesińska-Mirowska 603-203-800

Potwierdzam! Również byłam z moją małą....i tak jej się spodobało, że nie chciała wyjść. Pani doktor bardzo sympatyczna.

Jest jeszcze dr Pietras - super podejście do dzieci, jest delikatna bardzo a przy tym naprawdę swietny lekarz. Niestety nie wiem, gdzie teraz przyjmuje - dawniej miała gabinet w Gracji

(2011/07/11 12:38)
Potwierdzam, dziecko nie ma traumy:)
Podejście idealne

(2011/07/11 22:44)

KF
Ja znam bardzo dobry gabinet w Sochaczewie - Remedium. Maja specjalny kącik dla dzieci, bezbolesne znieczulenie i naprawdę bardzo dobre podejście. Moja bratowa chodzi tam ze swoimi dzieciakami i jest bardzo zadowolona.
Pozdrawiam

(2012/10/08 11:03)
Polecam dr Bołoz przyjmuje na ul.Staszica na przeciwko przedszkola u sióstr, chodzę do dr.Bołoz ze swoim czterolatkiem, wspaniała osoba, ciepła i bardzo dobrym podejściem do dzieci i na dodatek bardzo tanio bierze za swoje usługi. Polecam nie znam lepszego dentysty dla dziecka w Sochaczewie.

(2012/10/09 12:35)
A co powiecie o przychodni remedium dokładnie o p.Anna Świercz-Stepień dobre ma podejście do dzieci? a jakie tam są ceny podejrzewam u córki początek próchnicy nie wiem co będzie robić jej dentysta ale może ktoś miał podobnie i wie jakie tam są ceny?

(2012/10/09 12:48)
Byłam z dzieckiem w Remedium. Pani Stępień jest w porządku. Cierpliwa. Gabinet dobrze wyposażony. Dla mnie ważne było znieczulenie mikroprocesorowe. Za leczenie jednego zęba ze znieczuleniem 150 zł.

(2012/10/09 18:57)
JA JESTEM NA BIEZACO Z PROCHNICA U DZIECKA I DENTYSTKA W REMEDIUM..... MOJ SYNEK MA 2 LATA I ROZLEGLA PROCHNICE, NIESTETY NIE JEST ZBYT CIERPLIWY A ZEBOW NIE MOZNA ROBIC NA SILE(  NO CHYBA ZE W STOLICY POD ZNIECZULENIEM A TO KOSZT KOLO 3000ZL)  DLATEGO ZOSTAL ZASTOSOWANY W JEGO PRZYPADKU ZABIEG LAPISOWANIA    3*60 ZL I ZA POL ROKU KOLEJNA WIZYTA, ALE MA TO ZAHAMOWAC PROCHNICE A JAK WYPADNA MLEXCZAKI I OCZYWISCIE JESLI BEDZIEMY O NIE DBAC TO STALE BEDA JUZ ZDROWE ;)    TAK NA MARGINESIE PROCHNICA W TAK MLODYM WIEKU BIERZE SIE Z CUDOWNYCH HERBATEK NP.BOBOVITA, NAPOI TYPU KUBUS ITP...... A Z DENTYSTKI JESTEM ZADOWOLONA ;)

(2012/10/16 22:09)
Nie polecam LAPISU !!! To jest najgorszy koszmar dla dziecka. Ja zaczęłam lapis gdy dziecko miał 2 lata, a teraz nie ma jedynek i dwójek, gdyż musieliśmy je natychmiast usuwać bo tak podziałał kwas z lapisu. POLECAM Szpital Dzieciątka Jezus, gdzie znajduje się klinika dentystyczna dla dzieci (Miodowa 18) i tam leczymy zęby od roku, całkowicie bezpłatnie i zadowoleniem. Jak bym mogła cofnąć czas to nigdy nie zdecydowałabym się na LAPIS. Tam leczą dzieci w każdym wieku i czy dziecko chce czy nie wychodzimy z wyleczonymi zębami.

(2012/10/17 08:22)
Jestem po wizycie u dentysty Anny Świercz-Stępień no i okazało sie że córka ma próchnice Pani doktor poleciła mi plombę zamiast lapisu. Zagadała córkę że mała bez problemu dała sobie wszystko zrobić, jestem zadowolona :) zapłaciłam 100zł

(2012/10/17 12:51)
Witam. Polecam remedium a zwłaszcza taką młodą panią dentystke która to uratowała mój usmiech (wybita dwójka..) Teraz jest już ok za co dziekuje  i POLECAM Remedium. Pzdr

(2012/10/19 20:32)
Przychodnia stomatologiczna w Kasztankach, ale nie mówie ze polecam

(2012/10/23 11:43)
Polecam Ci remedium-stomatologia.pl teraz mają dla dzieci też sedację, czyli znieczulenie gazem rozweselającym. Dla dzieciaczków to bezpieczny i bezstresowy sposób na leczenie ząbków - szczerze polecam.

(2014/05/22 10:00)
Nie wiem jak wy ale ja mam strasznego pecha do dentystów. No jakoś źle trafiam i zawsze wychodzę niezadowolona z wizyty. :/ Tym bardziej cieżko znaleźć kogoś dla dziecka. Tylko na urlopie mojej córce zaczęło dziać się coś z ząbkiem i musileiśmy tam na miejscu w Szczecinie szybko gdzieś się udać. W rezultacie ten gabinet Lubińska to najlepszy w jakim byłam..

(2019/03/07 05:09)