Stomatolog Sochaczew

/ 5 odpowiedzi
Do kogo się udać poradzcie ? Ten lekarz ma dobre opinie http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/anna-swiercz-stepien,36461/chirurg-stomatolog-ortodonta-stomatolog/sochaczew/ . Czy ktos był i może sie wypowiedzieć. Mam do wyrwania 8 mkę 

Nie polecam (męża skusiła niska cena i w efekcie ząb zamiast wyleczyć został wyrwany u innego stomatologa, było to na samym początku otwarcia REMEDIUM).

Ja korzystam z usług Pani Małgorzaty Kulisiewicz ul. Narutowicza, jestem pacjentką od 10 lat. Polecam   

(2015/02/11 11:54)
Ja polecam bardzo gorącą p. Piestrzeniewicz. Kobieta bardzo miła, konkretna, każdą czynność tłumaczy bardzo dokładnie. Jest bardzo delikatna, także można jej w stu % zaufać.Można się z nią umawiać w dogodnych dla siebie terminach, a przy ostrych bólach przyjmie nawet w niedziele. Jeśli chodzi o cenę, to jest w granicach normy i rozsądku. 

(2015/02/11 12:52)
Korzystam z usług Remedium od ponad 3 lat i zawsze pełen profesjonalizm. Chodzę do nich regularnie bo leczę się ortodontycznie i zawsze bardzo miła obsługa. Miałam usuwane trzy niewyrośnięte ósemki, pomimo że było ciężko bo ósemki były dziwnie ułożone, to lekarze poradzili sobie bardzo bobrze. Polecam Remedium w 100%. 

(2015/02/11 17:51)
Również polecam panią dr Kulisiewicz. 

(2015/02/12 20:14)
Polecam w 100% gabinet Remedium, miałam leczenie kanałowe i było całkowicie bezbolesne, a obsługa jest profesjonalna i przyjaźnie nastawiona do pacjenta :)

(2015/03/12 19:47)