stowarzyszenie airsochaczew w swietle wypowiedzi o

cytuje: "(...) Zapewnił jednocześnie, że mimo kryzysu sochaczewski samorząd chce utrzymać finansowanie organizacji pozarządowych na dotychczasowym poziomie, tj. w 2014 roku w otwartych konkursach podzielić pomiędzy stowarzyszenia i fundacje kwotę 820 tys. zł."

ciekawi mnie (moze ktos sprawdzi) ile kasy bylo przeznaczone na stowarzyszenie w latach poprzednich kiedy to dzialalo pręznie (sarkazm) stowarzyszenie airsochaczew i ile kasy zostalo przeznaczone z budzetu na ten twor? pan jezyk zarzeka sie ze wszystko szlo z ich prywatnej kasy no ale powyzsze slowa burmistrza powoduja moje lekkie podejrzenia.

nie dlatego ze ktos dostaje kase ale ze dostaje kase a g***o robi bo to stowarzyszenie nie zrobilo tak na prawde nic a osoby w nim zasiadajace to juz wogole sami specjalisci od infrastruktury ale co gorsze bez zadnych mocnych ukladzikow ktore mogly by ta inicjatywe przepchnac... za ciency byliscie

ciekawi mnie tez pkt ze takie stowarzyszenie moze otrzymywac wsparcie rowniez od instytucji prywatnych... i jak to sie ma do zasiadania w takich stowarzyszeniach osob ktore pelnia funkcje publiczneczy ....czyz nie jest to wymazona pozycja dla polityka?.. hipotetycznie... jest sobie w stowarzyszeniu, zalatwia niby cos tam jako burmistrz lub osoba piastujaca inny urzad a taka firma ktorej cos tam zalatwiono, przelewa kase na .... stowarzysznie, jako..... wsparcie.

osobiscie widze w tym jakis przewal... akcja dawno byla przegrana ale stowarzyszenie istanialo sobie i z reszta istnieje do dzis.. ciekawe czy tez dostana kase? :)