Stowarzyszenie na rzecz Nowej Konstytucji KUKIZ'15

/ 71 odpowiedzi / 12 zdjęć

Edycja nie dział, czy co...

(2015/12/14 10:29)

Kukiz to niemal kompletny ignorant polityczny, który stanie się za chwilę planktonem politycznym zjedzonym przez doświadczonych polityczków. Zaraz jego koledzy neofaszyści zaczną odpierdzielać koziołki i obnażą swoją głupotę, wszystko mu się rozsypie. Oszołomy pogrążone w nienawiści pujdą do PISIORÓW a to co zostanie nie będzie miało znaczenia. Taki będzie koniec Psiukiza i jego grupy. I nie jest tak, że nie chciał by żeby im się udało, mogło by im się udać gdyby zaczeli nagle jakimś cudem myśleć, następnie zacząć liczyć a dopiero kłapać dzoobem. A jak się najpierw kłapie a potem myśli to tak to wygląda jak wygląda, śmiech i kompromitacja. Taka młodzieńcza demagogia może działać co najwyżej na nastolatków. To nie jest tym poważnego i odpowiedzialnego polityka, to zwykły rozpierdalacz i niszczyciel co nic konstruktywnego zrobić nie potrafi, tylko niszczyć i dzielić jak kaczor. Nie jestem dobrej myśli co do przyszłości, bo do niczego dobrego taka demagogia nie doprowadzi, wszystko zostanie zmarnowame bo my jako naród mamy takiego pierdolczyka w głowie. Jak coś działa i daje się żyć to zaraz kombinujemy jak to sp......lić, a potem narzekamy że sąsiedzi walą nas w d.....ę. Taki Psiukiz w pijanych głowach . 

(2015/12/14 10:55)

Dziąki  sobotniemu marszowi już tak bardzo ręce nie opadają.Pół Polski na pewno rozumie co znaczy rozwalenie ładu demokratycznego.To pocieszające.

(2015/12/14 11:56)

...i tylko wyborcy to widzą inaczej... ;)

(2015/12/14 11:59)

jow-y nie wymyślił Kukiz.

(2015/12/14 13:38)

Ta konstytucja jest całkiem dobra gdyż gwarantuje swobody i wolność nie tylko więkrzości ale też mniejszości . 

(2015/12/14 15:02)

Reage77

Przykłady państ gdzie dobro narodu jest ważniejsze od prawa:

Niemcy ( przed 2 woją światową ) - ustruj faszyzm,

Związek Radziecki ( przed i po 2 wojnie światowej ) - ustruj komuznizm,

Afganistan ( za czasów talibów ) - szariat

Jeżeli razem z Morawieckim chcecie w Polsce zaprowadzić jeden z powyżzych ustrojów, to od społeczeństwa szybko dostaniecie kopa w d..pe.

Kup sobie jakąś dobrą książke o demokracji przeczytaj i przekaż ją Morawieckiemu, może to zmieni Waszą ignorancję w odrobine wiedzy i przestanecie być " bazarowymi filozofami".

(2015/12/14 16:55)

@wszystkieryskitofajnechlopaki3

Chyba coś Ci się pomyliło albo celowo chcesz wprowadzić kogoś w błąd. ;)

Ja bym wskazał USA, gdzie ciągle się powtarza, że dobro społeczeństwa jest najważniejsze tak samo jak prawo do obrony czytaj posiadania broni.

A jeśli o książkach już mowa to ja Ci polecę naprawdę wartościową pozycję "Kolos. Cena amerykańskiego imperium" - Niall Ferguson.

I skończ z tą hipokryzją, ok?

(2015/12/15 08:46)

ciekawy jestem czy ty byś zrezygnował z diety bądź przeznaczyłbyś na inną partię.

(2015/12/15 09:30)

Autorem książki jest osoba z poziomu intelektualnego Michaela Moore'a lub obecnego ( niestety ) na naszej ziemi Antka Macierewicza ( czyli agencji, szpiedzy, bamby w samolotach ( potwierdzone ekserymentami na puszkach po piwie czy gotowanymi parówkami))

Jak się ma takie wzory to faktycznie trudno o polemike.

(2015/12/15 14:26)

a ty jakie masz wzory? Petru? wyborcza? kto buduje twoj swiatopoglad?

tak to sie możemy łapać a dyskusja nie bedzie miala konca. nie dojdziemy do porozumienia a czemu? kazdy patrzy na sprawe przez pryzmat wlasnych doswiadczen, intencji oraz tego z jakich zrodel wiadomosci czerpie.

czesc ludzi łyka jak pelikanty to co media serwuja, z reszta nie bede sie powtarzal.

(2015/12/15 15:02)

Wiesz Rychu, książkę tę dostałem na zakończenie nauki w SGH od jednej pani profesor, przyjaciółki pana Balcerowicza. Dedykacja by cię zaskoczyła.

Cóż dodać na koniec dyskusji z Tobą?

...normalnie nic mi do głowy nie przychodzi, ale wrzucę z dedykacją dla Ciebie obrazek. Po książkę nie sięgniesz, ale może te kilka wyrazów przeczytasz.

(2015/12/15 15:11)

Dąbrą zmianę w kraju trzeba by zacząć od delegalizacji pewnej sekty politycznej.

(2015/12/15 15:12)

Dobre, uśmiałam się.

(2015/12/15 17:59)

Zminy proponowane przez Kukiza to popolizm w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Kacpersky,

Dyskusja z Tobą nie ma sensu. Kto nie z nami ten przeciwko nam, albo Żyd, komunista itp.

(2015/12/15 21:39)

...a może odniósł byś się merytorycznie do propozycji KUKIZ'15?

(2015/12/16 08:32)

O czym tu rozmawiać z kimś kto tak podchodzi do Konstytucjii i prawa regulującego życie we wspólnocie co by do konfliktów nie doprowadzić. I jeszcze ci neonaziści w tle. Polityczni troglodyci i ignoranci .

(2015/12/16 09:31)

(2015/12/16 09:52)

Sztowarzyszenie na rzecz Nowej Kostytucji KIKIZ'15

#PotrafiszPolsko #NowaKonstytucja

Pozdrawiamy Cię BOTOX-sie :)

(2015/12/16 09:55)

jak juz tak rozmawiamy o tej demokracji, chcialbym poruszyc watek KOD. wg mnie same podstawy juz sklaniaja do glebszych przemyslen, mowie o nazwie: komitet obrony demokracji, nagle pojawia sie ruch ktory chce stanac w obronie demokracji. przez chwile jesczcze raz przeanalizowalem sytuacje polityczna z ostatniego połrocza i przyjmuje, ze ci ludzie chca bronic pewnych zasad panujacych przed pazdziernikiem 2015, chca bronic pewnych zależnosci, politycznego setupu itd... pytam: czy to nie w tamtych czasach glowa rzadu namawiala do zignorowania referendów oraz jawnie mowili podczas zamieszania na warszawskim ratuszu zeby ludzie zignorowali wybory? (przepraszam nie pamietam kiedy to bylo). przecierz referenda czy wybory to podstawy demokratycznego panstwa!

jestem pewien ze chcą czegoś bronic... zastanowmy sie tylko czego...

(2015/12/16 10:37)

Bo to pewnie masony są i żydy w jednym. A może i komunisty.

(2015/12/16 15:06)