STRACH POSŁA, PREZESA JAROSŁAWA K. KOSZTUJE KAŻDEGO 10-tego...

/ 53 odpowiedzi / 10 zdjęć

  • konto usunięte

STRACH POSŁA, PREZESA JAROSŁAWA K.  KOSZTUJE KAŻDEGO 10-tego...

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/general-adam-rapacki-ostro-o-miesiecznicach-smolenskich/yrv1b9d?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage 

(2017/09/06 09:41)

Panie Tomaszu, ma Pan raczej radykalne poglądy :) ale akurat ten post pokazuje dobrze w jakim kierunku zmierza obecna władza. Mieliśmy to już w Europie w latach 30tych na wschodzi i zachodzie.

Prezes zmienił prawo pod siebie i swoje miesięcznice, nie wspominając o sądach. Kontrolę nad kasą mają totalną. Wydają na co chcą i ile chcą. Nikt teraz nie ruszy kolesi z PIS a co gorsze opozycja może mieć mocno pod górę. Idąc dalej, zobaczcie co robi MON. Tego bym się bał najbardziej, AM wepchnął na kluczowe stanowiska w armii swoich kolesi, podporządkował sobie całkowicie ŻW, w której są specjalne oddziały do jego ochrony, stowrzył bataliony prywatnej armii, która nazwał OT.

Powoli wchodzimy we władzę absolutną i za moment nikt ich nie ruszy od koryta bez użycia siły a jak będziemy chcieli jej użyć to na przeciw nam stanie prywatne wojsko Macierewicza. Życzę sobie i Państwu aby ten czarny scenariusz nigdy się nie spełnił.

(2017/09/06 10:39)

(2017/09/06 16:44)

o ile wiem to ochrona jarka jest oplacana z subwencji partyjnych. 

To jak zarządzają partie tymi funduszami to jest sprawa wew. danej partii. 

 

To Masz, widzę wróciłeś lewakować dalej na forum. Cieszy mnie to niezmiernie. Korzystając z sytuacji zapytam robiąc mały offtop:

Jak odniesiesz się do ubogacenia kulturowego tak bardzo ochoczo popieranych przez Ciebie ciapków w rimini ?

koniec offtop

(2017/09/06 17:06)

Ale błysnął intelektem!

(2017/09/06 18:34)

Zgodnie z art. 24 p.2 ustawy o partiach politycznych o partiach politycznych majątek partii politycznej może być tylko przeznaczony na cele statutowe lub charytatywne. Wśród celów statutowych PiS nie ma pozycji "opłacanie ochrony i życia w luksusie Jarosławowi Kaczyńskiemu". Trudno też uznać to za działalność charytatywną.

Jest to pozbawiona zupełnie podstaw prawnych darowizna na rzecz osoby prywatnej. Od tej darowizny Jarosław Kaczyński powinien jako przykładny obywatel i patriota zapłacić podatek - w sumie ok 750 tys. zł. Oczywista oczywistość.
Trudno jednak w zeznaniach majątkowych prezesa i księgowości PiS znaleźć ślady tego tego typu operacji przychodów i wydatków (z jednej strony kreatywna księgowość dot. wydatków partii z drugiej zatajenie oczywistego przychodu z darowizny u "zwykłego" posła).

Jarosławowi Kaczyńskiemu przysługuje ochrona BOR, ale tej nawet w obecnych czasach prezes wszechczasów nie ufa. Woli ochronę GG - ot taka kawalerska fantazja, na którą my płacimy podatki.

Ale który prokurator się tym teraz zajmie? Oooooo, gdyby to był zegarek kogoś z opozycji to tak !!! Natychmiast !!! Z urzędu !!! 

 

 

(2017/09/06 18:59)

Wbienko złóż doniesienie do prokuratury.Zobaczymy co się stanie.

(2017/09/06 20:37)

@mefisto - a sam se złóż :) Jeszcze w ramach rewizyty wpadnie mi do domu błaszczolicja i narkotyków z dopalaczami zaczną szukać :) :) :)  

Kopać się z koniem? Toż to trzeba być idiotą. Szczególnie w krainie gdzie wszyscy są równi, ale niektórzy równiejsi. 

Orwell Bareja, Bareja Orwell, Orwell Bareja siup, siup!!!

Ze sławnym owsiakowym pozdrowieniem - Pier...lić polityków.

(2017/09/06 21:39)

wbienko i na tym wlasnie opieraja swoja wladze - na strachu i na aparacie represyjnym, ktory tworza tak jak pisze rambo, niech wmontuja w to policje i witaj komuno i kim dzong unie. nie pisniesz a jak na krakowskim cie nie bedzie kazdego miesiaca w dniu dziesiatym lub za słabo bedziesz lamentował to cie wywiozą.

(2017/09/07 08:56)

"Ochrona jarka jest opłacana z subwencji partyjnych" , ale na utrzymanie pisu płacimy z naszych podatków.

(2017/09/07 09:59)

@kacperskyy

Ale to już działa :( - patrz na dętą sprawę Jurka Owsiaka, a wcześniej „problemy z bezpieczeństwem” na Woodstock. A kolejna sprawa: w obozie obrońców puszczy też - ni z tego ni z owego - pojawia się oddział policji z nakazem rewizji w celu stwierdzenia, czy nie ma tam narkotyków. Znaleźli napar z czystka :) :) :).
Byłem w Gdańsku 31.08 w Centrum Solidarności (arcyciekawe miejsce, warto zobaczyć - kupa niezakłamanej jeszcze historii najnowszej). Tyle wozów policyjnych ile było wokół, to pamiętam tylko ze stanu wojennego, kiedy władza aktywnie "zabezpieczała" imprezy wyrażające dezaprobatę wobec niej. A tuż obok stało tylko miasteczko namiotowe i spacerowali ludzie.

Mam jednak wrażenie, że to tylko taki delikatny start. Rozpędówka, jak na starych taśmach. Władza znajdzie zawsze pretekst do zadbania o Obywatela ;) O swojego zadba i o rodzinę swojego też, i o znajomych swojego również. Stanowisk w budżetówce i Skarbie Państwa jest wiele tylko trzeba je poczyścić z nie swoich "złogów". A jak nie ma, to się stworzy. Proste? Proste!!!
O te inne sorty  też „zadba”. Na swój sposób.
A moralność? To jest właśnie nowa wyższa  "dobrozmianowa" moralność namaszczona przez ojca toruńskiego. Nieprzemakalny beton. Na swój sposób czyni sobie ziemię poddaną (jak mawia nad-Szyszko-wnik) i z ludzi też chce zrobić poddanych.

Ile przewrotności trzeba mieć w sobie, aby walcząc z wyimaginowaną monowładzą stworzyć zdolną do wszystkiego monowładzę realną, zarządzaną przez "światły umysł" emerytowanego zbawcy narodu, chroniony z naszych podatków przez prywatną firmę ochroniarską.

(2017/09/07 13:36)

zbigniew za wszystko placimy my, bo na subwencje partyjne kasa tez idzie od obywateli, przeciez panstwo samo w sobie nie zarabia, tylko czerpie z podatkow i pracy innych.

(2017/09/07 14:00)

wbienko powiem ci ze cala ta sprawa z wałęsą, krok po kroczku, kazdy artykuł, kazda wypowiedz, miesią po miesiacu, kazde zaczepienie go w mediach to jest powolny, swiadomy proces manipulacji ktora ma na celu degradacje godnosci oraz znaczenia tej osoby w naszej drodze do wolnosci. ch*** czy byl to TW bolek czy nie, to byly lata 80, dostal nagrode nobla, kur&& zostawmy to. ale nie ... ten karakan po dojsciu do wladzy uzywa wszelkich mozliwosci aparatu panstwowego zeby w celu zaspokojniea jakies prywatnej chorej żądzy zemsty zniszczyc czlowieka... a od sunac od siebie uwage jako pupilka komuchów, syna komucha ktory czerpal garsciami z systemu.

gosc ma caly aparata panstwowy w rekach i realizuje swoje chore prywatne wizje.. faktycznie, historia lubi sie powtarzac...

(2017/09/07 14:46)

@kacperskyy

Mała korekta sprawa Lecha Wałęsy to były lata 70, kiedy ówczesna monowładza miała nieograniczone metody "dbania" o Obywatela. Nie było jeszcze KOR-u wolnego dostępu do informacji, wolnych mediów, a spora część ludzi po długich latach indoktrynacji ideologicznej i wszechobecnej propagandy wierzyła w "demokrację ludową". 

To co LW zrobił później to szalona odwaga. Stał się reprezentantem milionów ludzi. Symbolem ich (naszej) zwycięstwa i wolności. Wziął na siebie ogromną odpowiedzialność. Trzeba być naiwnym, aby sądzić że bezpieka nie próbowała przygotować materiałów kompromitujących LW w oczach tych, którzy poparli Solidarność. Pamiętasz sprawę Leppera? Nie ten kaliber człowieka, a prowokacją przygotowana przez ludzi Kamińskiego była starannie uknuta. Choć może przesadziłem, niezbyt starannie, bo cały misterny plan poszedł w ... to miejsce, które Siara nazywa najtrafniej.

Prawda, w  latach 90-tych sytuacja go przerosła. Ale nie można mu odebrać zasług i roli, która odegrał w latach 80-tych. I we mnie nie zmieni tej oceny żadna akcja zohydzania i dezawuacji uruchomiona przez pisowskich propagandystów z mediów partyjnych i partyjnego ipeenu.

To tak, na poboczu głównego tematu.

(2017/09/07 15:38)

Widzę, że role sie odwróciły :)

Teraz to przeciwnicy PIS węszą jakieś teorie spiskowe.

I język nienawiści też widzę należy do nich.

Sami siebie nakręcacie.

Tamten wkleił jakies zdjęcie z doopy, a Ci się jarają.

Wrzodzicha Wam popękają.

:)

(2017/09/07 23:36)

@Mitutoyo

A może jakiś przykład użytej teorii spiskowej lub języka nienawiści?
A może jakiekolwiek odniesiesienie do tematu finansowania ochrony prezesa? 
A może coś, co ma odrobinę sensu w tym kontekście?

No pomyśl, dasz radę :)
Nami sie nie przejmuj, nie trzeba - zdrowie dopisuje.

(2017/09/08 09:24)

Jarek ma ochronę od bardzo dawna więc jeśli finansowanie ochrony jest niezgodne z prawem to mogli reagować. Mieli wtedy prokuraturę i sądy też były niezawisłe.Rzeplińskiego i Gersdorf też mieli.Czemu nic nie zrobili ?

 

(2017/09/08 22:11)

A może rachunki Słońca Peru.Pokazać koszty lotów prywtnych z Warszawy do Gdańska.Rachunki za cygara,oraz sukienki dla żony.Jedna kamienica sprzedana przez Gronkiewicz,starczy na ochronę Prezesa na 50 lat.Ochrona Kaczyńskiego finansowana jest ze składek członków partji,To na co wydają tę kasę to ich prywatna sprawa.Panie Jaworski zmniejszona emerytura od pażdziernika może stresować.

(2017/09/09 06:41)

ZASŁUGI 

(2017/09/09 10:00)

Jak można mówić o braku demokracji,jeśli każdy idiota pisze co chce (patrz wpis wyżej).

(2017/09/09 11:44)

waldemar-tomasz,dlaczego "idiota"?każdy kto coś powie,napisze ,z czym się nie zgadzasz to idiota?,no to oświeć mnie,niekumatego idiotę,podaj jeden powód dlaczego Lech Kaczyński spoczywa na Wawelu? do decyzji nie przyznał się ani Kardynał Dziwisz,zarządca Wawelu,ani Jarosław,brat Lecha,ot, po prostu go tam pochowali,,karawan przejeżdżał i skręcili. Jaki cel mają miesięcznice? chęć budowy pomników w miejscu jego pracy?zapasowy grób ,pomnik(symboliczny?)pary prezydenckiej  na Powązkach ?

(2017/09/09 15:36)

grób symboliczny w każdej Gminie,musi ich być więcej jak stajenek  w kościołach na Boże Narodzenie

(2017/09/09 15:41)

Pozwole sobie na komentarz przed chwilą na krakowskim przedmieściu w eskorcie 2óch  radiowozów był eskortowany wózek widłowy do transportu barierek, wózek nie przejechał...  zabawa za publiczne pięniądze się zaczyna ;-)  

Chciałbym jeszcze dodać że dziś Warszawski strajk kobiet ma legalnie zgłoszoną demonstracje "Kobiety przeciw gwałtom" od godz: 17:00 do 23:59 teren został bezprawnie ogrodzony i bezprawnie stoi tam policja ! ! !  Czy policjanci stali się prywatnymi ochroniarzami szeregowego posła Jarosława K. za naszą kase? ? ? 

(2017/09/09 22:09)

(2017/09/09 22:16)

To masz, widzę nie raczyłeś odpowiedzieć.

Czyli widzę u Ciebie normalne zrobić gównoburze i zamknąć się, nie odpowiadajac na argumenty.

Szybkie pytanie znów do Ciebie - czy planujesz 11.11 wybrać się do W-wy i blokować MN wraz z antifiarzami ?

(2017/09/09 23:54)