STRACH POSŁA, PREZESA JAROSŁAWA K. KOSZTUJE KAŻDEGO 10-tego...

/ 53 odpowiedzi / 10 zdjęć

Symboliczne groby też tak bardzo przeszkadzają? Po prostu stają w sprzeczności z Twoimi poglądami dlatego powinno ich nie być?

Wątek zrobiony na podstawie artykułu z niemieckiego faktu po raz kolejny podzielił Polaków. Angela się śmieje jak łatwo można prowokować nastawienia antyrządowe u swojego sąsiada.

Zastanówcie się trochę co czytacie...

(2017/09/10 16:36)

@ksysek,nie bądź taki nacjonalista,kupujesz w Niemieckich ,Francuskich ,Angielskich sklepach,oghlądasz ""polskojęzyczne" telewizornie a przeszkadza Tobie ""Niemiecka"" gazeta? . Świat jest pomieszany .Ty wierzysz w pancerną brzozę,wybuchy termocośtam,i podejrzewam ,że Merkelowa Ci tego nie zasugerowała,odłuż pare złoty ,bo jak będą fundowali pałacyk dla prezesa ,(Piłsudski dostał) to trzeba wspomóc

(2017/09/10 17:48)

Pomieszany to jest mózg w Twojej głowie, polskojęzyczny globalisto. Przez wyznawców teorii pomieszanego świata bez granic, Polska jest właśnie pod gospodarczym zaborem innych potęg zamiast sama być potęga. Nie czytam niemieckiej prasy wydawanej w Polsce bo nie daje sobie zrobić kapusty z głowy. Wierzę w funkcję relacji niemiecko-rosyjskich które kiedy są silne - Polska niepodległość jest zagrożona, jeśli są słabe - Polska ma szansę stać się potęgą. A Ty zbieraj pieniążki na pomnik dla Swojego Pana Donalda Tuska w Berlinie na placu Amber Gold. A nie, te pieniądze już są, Angela da. Możesz dalej wydawać je w Kauflandzie. 

(2017/09/10 18:10)

gaj

Mimo wszystko ksysek. Pomnik kosztuje mniej więcej tyle sąmo co nagrobek. Jeśli to nie monument. I gdybym miał wybierać, to jednak pomnik. Jakaś przyjemna scenka. Para na spacerze z pieskiem. Na ten przykład. 

A tak wogóle to

"...kochał dzieci lubił kwiaty

sprawiedliwej służył sprawie

sto narodów zawsze będzie

imię jego sławić..."

I właśnie o to w tym chodzi. Prawda?

(2017/09/10 18:45)

To Masz to najwiekszy troll jakiego znam. Rozpentuje gó%noburze i zniak 

(2017/09/11 11:08)

Oczywiście nie ma problemów,

Ochrona prywatnej osoby z funduszu partii politycznej PiS dotowanej z budżetu Państwa - to żaden problem,
Finansowanie kampanii programowej PiS przez podstawioną fundację pozarządową(sic!) założoną na polecenie rządu PiS, a zasilaną pieniędzmi Skarbu Państwa ze spółek obsadzonych Misiewiczami z PiS - to też żaden problem.

W naszym kraju już nie ma żadnych problemów, nie ma żadnych uchodźców, nie ma żadnych zobowiązań wobec UE i w ogóle "nic nie ma". Witajcie w kraju Kononowicza :), krainie kalicznej (od Kalego) moralności. Ale za to mentalnych potomków Kalego ci u nas dostatek, że ho ho. Ale żeby nie było - to przecież patrioci pierwszego sortu.

(2017/09/11 14:49)

kolego wara ci od tego na co są wydawane pieniądze ze skladek członków partji.Ty wiesz wszystko najlepiej,komentujesz wszystkie tematy.to twoja partia powiedziała,że ten kraj to ch...du..i kamieni kupa.Lewaku doucz się na jakiś kursach,pisz trochę mądrzejsze rzeczy.Patryjotyzmem mordy sobie nie wycieraj.

(2017/09/11 17:27)

@waldmar-tomasz,daj sobie wyłącz,@wbienko nawet do pięt nie dorastasz

(2017/09/11 18:27)

@waldemar-tomasz

Nie jestem Twoim kolegą i ,,, na tym zakończę.

(2017/09/11 18:38)

(2017/09/11 21:04)

Cdn... za miesiąc...

(2017/09/11 21:15)

Znowu  gówniane fotki bez podawania źródła - znowu gównoburza czas start

(2017/09/11 21:20)

TO MASZ skoro masz takie wejścia do rachunków,to opublikuj te z restauracji Sowa i przyjaciele za Ośmiorniczki.Opublikuj choć jeden rachunek za kamienicę w Warszawie.Opublikuj rachunek za aferę AMBER GOLD.Opublikuj rachunek za wyłudzenia Vat-u.Wbienko ten twój obrońca to lokaj ,czy przyjaciel z łóżka,ale to wasza prywatna sprawa skoro nie dorastam mu do pięt,to musi mieć kopyta zamiast stóp.Ja twoim kolegą nawet bym nie chciał być.cześć lewactwo.

(2017/09/12 09:24)

Ktos tu nie ma fałd na mózgu :) nie powiem kto zgadujcie czas start. 

(2017/09/12 12:15)

Jak człowieka przyprze to zapomina o regulaminie. (Miś)

(2017/09/12 16:38)

Pierwszy zasraniec RP.

(2017/09/12 17:20)

waldemar-tomasz to statystyczny wyborca PIS: biorca wszelkich mozliwych socjali, bezrobotny, bez wykształcenia i zazdroszczacy kazdemy kto ma od niego choc troche lepiej. swoja flustracje wylewa po powrocie z kosciola na swojej zonie lub dzieciach lub w mediach spolecznosciowych. Oczywiscie ubliża wszystkim pod nickiem, nigdy oficjalnie bo to tego wszystkiego jest zwykłym tchórzem.

(2017/09/13 12:17)

@kacperskyy,też się emogłeś pomylić,może to zwykły pijak?,zejdźmy z niego 

(2017/09/13 15:19)

Przepisałeś swoje SV prostaku.

(2017/09/13 15:20)

waldemar-tomasz to statystyczny wyborca PIS: biorca wszelkich mozliwych socjali, bezrobotny, bez wykształcenia i zazdroszczacy kazdemy kto ma od niego choc troche lepiej. swoja flustracje wylewa po powrocie z kosciola na swojej zonie lub dzieciach lub w mediach spolecznosciowych. Oczywiscie ubliża wszystkim pod nickiem, nigdy oficjalnie bo to tego wszystkiego jest zwykłym tchórzem.

Czekamy na przedstawienie się osoby, która pod nickiem kacperskyy ubliża innemu anonimowi :) hehe 

https://e-sochaczew.pl/sochaczewianin,14221

(2017/09/13 17:24)

Z przymróżeniem oka :) 

Kacperskyy to statystyczny wyborca PO: biorca wszelkich mozliwych łapówek, żyjący na koszt podatnika, bez wykształcenia i zabierający każdemu kto ma od niego choć troche więcej. swoja flustracje wylewa po powrocie z marszu KOD na cudzych żonach lub dzieciach lub w mediach spolecznosciowych na wszystkich osobach o innych poglądachOczywiscie ubliża wszystkim pod nickiem, nigdy oficjalnie bo to tego wszystkiego jest zwykłym tchórzem.

haha :) Ico ty na to, bo ja na to jak na lato :) 

Ach humor mam poprawiony na cały dzień. Anonim piszący o tchórzu, który nie przedstawia się w mediach społecznościowych, w kórych regulamin nie wymaga podania danych personalnych :) 

Pozdro :)

(2017/09/13 17:54)

waldemar-tomasz - mogę powiedzieć - prostak jakich mało , jego język nie do przyjęcia dla normalnych ludzi. Proponuję pominąć go milczeniem.

(2017/09/13 18:33)

waldemar-tomasz - mogę powiedzieć - prostak jakich mało , jego język nie do przyjęcia dla normalnych ludzi. Proponuję pominąć go milczeniem.

Prostatctwa tu Ci pod dostatkiem. Od jerzyka po kapcerskiego. 

Jedynie wbienko zachowuje poziom w dyskusji, reszta Twoich "ziomków" z jednej linii partyjno-wyborczej to ... i tu nasuwają mi się same nieceznuralne słowa :)  

(2017/09/13 19:28)

Jarl, rece mi opadaja... nawet nie skumales o co chodzi w tych anonimach a pisze na prawde w miare prosto, zeby tacy jak ty zrozumieli... pokaz mi choc jeden przyklad kiedy to:

A) najwazniejsze: ubliżam pod nickiem osobom podpisujacym sie wlasnym nazwiskiem
B) na normalny komentarz, gdzie anonim nie uzywa wulgaryzmow i nikogo nie obraza ja zaczynam kogos obrazac.

ale coz moge wymagac jak nawet sam czegos nie mozesz wymyslec tylko chcac mi dowalic kopiujesz to co napisalem wczesniej i zmieniasz pare wyrazów...  

nie wazne, takich bohaterow jak wy jest pelno na forach.. szkoda poswiecac wiecej czasu. lepiej poswiecic czas na normalne dyskusje a nie gadkę z trolem.

(2017/09/14 08:08)

.

(2017/09/14 17:34)