Student z Sochaczewa trafi do więzienia za Fotoradar .Sprawę opisują media

/ 29 odpowiedzi
Skandaliczy wyrok Sądu Rejonowego w Sochaczewie Wydziału Wykroczeń  gdzie sprawę  opisują media  Student trafi do więzienia  Sdostał areszt za fotoradar, mimo, że zdjęcie niewyraźne i nic nie wiedział o sprawie w sądzie. Po prostu Sędzia uznała, że grzywny 300 złotych nie opłaca się przekazywać do egzekucji i lepiej ją zamienić na odsiadkę. Oto skala bezprawia, z jakim musimy walczyć.  Podaje link  sprawa  dla mediów    http://3obieg.pl/mandaty/blog/post/skandal-areszt-dla-studenta-za-fotoradar-mimo-ze-nie-widac-bylo-kierowcy-samochodu
Śmiać się czy płakać?

(2014/10/17 10:55)

nie wierze w to po prostu! to jest jakas farsa..

PRAWO W POLSCE POZWALA URZEDNIKOM DZIALAC POZA PRAWEM ZGODNIE Z PRAWEM

jednego czlowieka mozna zniszczyc i to zgodnie z prawem... szkoda ze w polsce jednoczymy sie tylko w godzinie proby.. jakby podszedl z widlami i kosami na sztorc pod taki pseudo sad to moze cos by sie zmienilo w tym kraju.... inaczej.. to mozesz niewinny zdechnac w wiezieniu .. zgodnie z prawem..

(2014/10/17 11:38)
A lemingi pójdą na wybory i "będą zmieniać świat".

(2014/10/17 13:16)
Mówmy na temat jak pomóć temu studentowi Może protest pod Sądem Rejonowym zorganizujmy ?

(2014/10/17 13:30)
Chcemy obiektywnych Sądów i chcemy by pracowali  w nich wykształcone osoby  ,które znają  prawo i większość Chcemy bardziej prace naszego Sądu były kontrolowane 

(2014/10/17 14:18)
Ja chyba sobie dam na jakiś czas spokój z tym forum. Gdzie nie spojrzę to La Costa obraża wszystkich i mądrzy się na każdy temat jakby wszystkie rozumy pozjadał.
W każdym wątku ostatni post należy do La Costa.
Do człowieka który ciągle powtarza że polityką się nie interesuje i ma na tyle do roboty w życiu prywatnym że na forum nie musi siedzieć.

A wracając do tematu to nikt nie neguje samego faktu ukarania grzywną bo rzeczywiście czyn został popełniony.
Negowana jest ślepość wymiaru sprawiedliwości w sochaczewie który nie odróżnia menela spod budki z piwem od pracującego człowieka.
Po prostu z automatu idzie wyrokami i basta. Ponadto sąd sam nie przestrzega procedur.

Sprawe rzucić na wykop/facebook/tvn24. Może będzie jak ze sprawą tego pana co mu Policja kazała auto przestawić 2m mimo że wyczuła od niego alkohol.

(2014/10/17 14:39)
Olaf zamknij w końcu mordę i przestań siać ferment, bo już wszystkich to denerwuje, wypowiadasz się w każdym temacie i wszędzie jesteś najmądrzejszy, odpuść sobie.

(2014/10/17 17:28)
Fermetu  tu sieją ludzie od łysego. A  Sąd pod ocene społeczenśtwa mamy prawo nie zgadzać  się  z tym co dzieje  w Sądzie . Szkoda ,że Małecki poseł włączył się kiedyś  w obronę tego Sądu czas by ktoś przyjrzał się pracy Sądu 

(2014/10/17 18:20)
Danielu G, vel Siwy30 mało Ci pieprzenia na facebooku ? Dublowanko postów i tu i tu, byle dyskusje wywołać. Podejmij ten temat jeszcze u lisa u którego lubisz przebywać . 
Niech te wybory szybko się kończą, bo kampania wszystkich po kolei jest ŻENUJĄCO SŁABA. 
Tylko flame i wzajemne wjazdy na siebie nawet w temacie o jakims studencie "Fermetu  tu sieją ludzie od łysego"

SHITMONSTER POLECA - GÓWNIANY TEMAT

(2014/10/18 10:36)
Dokładnie tak - ROBERT ZAMKNIJ MORDE :D

(2014/10/19 15:01)
cicho być sfrustrowany trolu internetowy hahah

(2014/10/19 15:52)
mi nerwy ?  To nie ja jak debil zmieniam aliasy na forum jak rękawiczki - że niby incognito  :D

(2014/10/19 23:41)
Chyba w końcu skasowano konto La Coste :D
Teraz wygląda jakby się forumowicze sami ze sobą sprzeczali :D

Niebawem wróci z nowym alter ego.

(2014/10/20 16:08)
Nie jestem Danielem G proszę  mnie nie mylić z tym człowiekiem

(2014/10/20 17:23)
uuuuła :D faktycznie :P ktoś poczyta i uzna, że Tworki welcome to  :D
Dobranoc Robert :*

(2014/10/20 17:29)
CWKS - kolejny klon olafa... wczoraj udalo sie adminowi blokowac wysyp jego nowych kont.. to tez przydalo by sie zbanowac.

(2014/10/21 08:03)