Studniówka - gdzie i za ile?

/ 13 odpowiedzi

Halo internauci,czy wiecie ile teraz kosztuje studniówka?Słyszałam że w Warszawie 160-180zł.

Ale rekordzista to Lic.Szopena!!!!!!! 325,-zł od osoby za bal we wsi Nieborów!!!!!!

Bez dojazdu, bez ochrony!!!!! Rodzice piszczą i płacą, bo kto przed maturą podpadnie?

Pogratulować organizatorom pomysłu.

Moja studniówka koszt 450 zł, więc 325 zł  to naprawde mało!

(2012/01/14 18:47)
Przepraszam 450 zł para,osoba 330

(2012/01/14 18:49)
Moja studniówka kosztowała mnie 480zł za parę
Ale i lokal niczego sobie bo to był Mazur kas w Ożarowie Mazowieckim

(2012/01/15 00:10)
kiedyś wystarczała sala gimnastyczna,jedzenie przygotowane przez rodziców i szkolny zespół grający,a teraz Chopiny,Zajazdy Napoleońskie...,a dać ogłoszenie-kto nie ma ochoty na taki szajs oficjalny,w kreacjach,pod krawatem-zbiórka o 18.00 na terenie motocrosu,wystawić transparent-Studniówka 2012-żeby się policja nie czepiała(może jakieś zezwolenie dadzą z UM?),ognisko,kiełbaski,jakieś małe piwko,na szpan jeszcze będziecie mieli wiele szans w życiu,teraz luzujcie

(2012/01/15 12:32)
Moja studniówka też była w Warszawie, ale ileś lat temu. Kosztowała ok.80zł (jak na dziś), były owoce , ciastka , kanapki , no i to co każdy facet przyniósł " za pazuchą". Bez całej tej wiejskiej oprawy z wyżerką.

(2012/01/15 14:01)

Też uważam,że takie imprezy to wielkie przegięcie.

Ciekawe, jakby kadra musiała płacic za imprezę ( pełna odpłatność to powinien być standard!!!!)

czy tak by szalała za jak za cudze?????

(2012/01/16 10:18)
Witaj jeśli chcesz wiedzieć o studniówce warto się dobrze dogadać z klasą gdzie chcą na pewno i jaki zespół. JA organizowałem między innymi tegoroczną studniówkę i uważam że poniesione koszty były niczym w porównaniu do imprezy. My zapłaciliśmy za wszystko 550zł a od talerzyka płaciliśmy 130-135zł Zespół warto wcześniej ogarnąć -my mieliśmy Avanti i naprawdę nieżle grali i zabawa była udana. Jedynie jedzenie mogło być lepiej podane i większych ilościach no i oczywiście minusem jest to że zabrakło napoi a po za tym to wszystko ok
Ja chętnie podjął bym się jeszcze raz organizacji studniówki jeśli miał bym taką możliwość. Szkoda że taka impreza jest to tylko raz. 

pozdrawiam Damian

(2012/01/16 23:43)
bzdury opowiadasz!!!!bylam tam cala noc jako jedno z rodzicow opiekujacych sie mlodzieza,byla profesjonalna ochrona,lekarz na miejscu.wszystcy zadowoleni i bezpieczni, a koszty tej imprezy?znam wieksze i pochodza z innych wsi np.teresin w ubieglym roku

(2012/01/17 18:26)
bzdury opowiadasz!!!!bylam tam cala noc jako jedno z rodzicow opiekujacych sie mlodzieza,byla profesjonalna ochrona,lekarz na miejscu.wszystcy zadowoleni i bezpieczni, a koszty tej imprezy?znam wieksze i pochodza z innych wsi np.teresin w ubieglym roku

(2012/01/17 18:26)
Pamiętam gdy takie imprezy były  na salach gimnastycznych jak pisał robroy   lub np. w ogrodniku na dole w internacie, koszty były niższe a zabawa nie mniej udana niż obecnie w tych bardzo drogich lokalach. Aż się panu Romanowi coś porobiło i wydał zarządzenie że w szkołach nie należy obić tego typu imprez. Nie wytłumaczył tylko dlaczego i czym się kierował podejmując taką decyzję. Nie wiem też czy ten zakaz jeszcze obowiązuje , a może warto było by wrócić do tradycji sali gimnastycznej.

(2012/01/18 13:41)
Oj tak ... miałam studniówkę w ogrodniku, właśnie na tych salkach w internacie i mimo tego, że upłynęło 10 lat, do dziś pamiętam każdy szczegół tej imprezy :) Było rewelacyjnie. Współczuć młodym, że teraz muszą jeździć po lokalach, to już nie ten klimat...nie te czasy...

(2012/01/18 21:21)
Witam
Byłam na studniówce w tym roku w Chopinie oraz miałam równiez przyjemność być w zeszłym roku we wsi Teresin jak to ktoś określił... i szczerze mówiąc teresińskiej studniówki nie zamieniłabym na żadną inną a chopinowskiej tegorocznej studniówki nawet nie śmiem porównywać do tej teresińskiej a mianowicie... zespół do dupy grał takie smuty, że szkoda gadać na początku trochę chciał młodzież zmęczyć a później chyba tylko dla rodziców utwory były dedykowane którzy zresztą zachowywali się jak esesmani i podejrzewali wszystkich o wszystko więc nie wiem zupełnie po co była potrzebna ochrona która zresztą była bardzo sympatyczna... poza tem ścisk na sali niesamowity a jedzenia było tyle co kot na płakał i jeszcze za tak kosmiczną cene... jednym słowem ŻENADA 

(2012/01/19 19:00)
Koszt studniówki (zsp bolimow) wynosi 500 zł od pary , 370 zł samemu, również na rozdrożu w Nieborowie :P Zespół oczywiście Avanti tak jak w ogrodniku podobno ;D studniowka juz za tydzien :D

(2012/01/24 00:42)