Super rewelacja - według UM zadłużenie spadnie do zera (0)!!!!!

/ 30 odpowiedzi
probowali sie podszyc pod twoja inicjatywe a zeby tego bylo malo .. w przeciwienstwie do inicjatywy obywatelskiej, urzedasy (osiecki, blaszczyk, no i posel malecki) mieli tylko jeden cel... medialny, pokazac sie w TV zrobic show.. oczywiscie za nasze pieniadze.... nawet nie pofatygowali sie  zeby udzieli odpowiedz co wyszlo z tych szopek pod dworcem.
po co nam ludzie ktorzy robia tylko pod "publiczke" a targetem ich sa tylko wlasne interesy?

(2014/11/10 13:45)

MAŁECKI JUŻ NIGDY NIE BĘDZIESZ POSŁEM

(2014/11/10 17:26)
Oby,dość nieudaczników w Sejmie!

(2014/11/10 17:35)
Ja nie do końca zgadzam się z Waszymi opiniami, a mam tu na myśli Pana Posła Małeckiego.
Sądzę, że to było tak, że po tym jak sprawa pociągów zaistniała, ktoś zaproponował Panu Małeckiemu wsparcie akcji zorganizowanej przez UM, a on się zgodził i udzielił jej swojego poparcia.
W mojej ocenie udział Posła Małeckiego w tej konkretnej sprawie ma wydźwięk jak najbardziej pozytywny.
Taka osoba jak Poseł jak najbardziej powinien wspierać inicjatywy burmistrza i to niezależnie, czy tenże burmistrz go popiera czy też nie. Sądzę, że wsparłby tę inicjatywę niezależnie od tego kto jest burmistrzem, gdyby tylko go o to poproszono.
Co więcej Pan Poseł Małecki zachował się inaczej niż burmistrz Osiecki. Skontaktował się ze mną. Powiedział jak to wygląda od jego strony. Był chyba nawet bardziej aktywny niż burmistrz, za co należą się słowa uznania.
Dlatego ja w tej kwestii absolutnie nie łączyłbym działań Pana Posła i burmistrza.

(2014/11/11 10:46)