Sushi w mieście

/ 8 odpowiedzi
Drodzy mieszkańcy, chciałam Was zapytać czy chcielibyście u siebie w mieście bar sushi. Czy jest u Was na to zapotrzebowanie ?

Nie. mamy tyle smacznych dań Polskich to nie rozumiem po co otwierać bar sushi ? Czy my jestes w japonii?

(2015/08/22 19:41)
@makaja,a z czego ty zrobisz te sushi?,jakich produktów użyjesz?,daj sobie spokój z nieudolnymi podróbami 

(2015/08/23 06:37)
no to jest Sochaczew właśnie. ciekawy pomysł, może pomysł dla kogoś na własny biznes, dla innych być może miejsce w którym można byłoby posiedzieć, jakieś urozmaicenie. ale NIE!!!! po co??? przecież mamy same smaczne polskie dania i tyle miejsc i knajp je serwujących, że więcej nie trzeba, nie trzeba też nieudolnych podrób. no ręce mi opadają.

rozumiem drodzy koledzy, że nigdy nie jedliście pizzy, kebaba, chińczyka???  jesteśmy w Polsce a właściwie w Sochaczewie, gdzie nie przyjmie się nic, gdzie się narzeka że nic nie ma a jak padnie propozycja to też źle. rozumiem, że jecie tylko 100% polskich dań i nie macie potrzeby urozmaicenia swojego menu, czy spędzenia czasu w ciekawym miejscu??? nie no po co? przecież nie jesteśmy w Chinach, Włoszech, Turcji to nie mamy również potrzeby bycia w Japonii.

brawo, brawo, gratuluję

to Sochaczew właśnie, niby centrum Polski a zaścianek głębszy niż gdziekolwiek indziej.

(2015/08/24 13:33)
Argument z Polską kuchnią słaby, bo gdyby tak rzeczywiście było to nie mielibyśmy pizzeri czy kebabów w mieście, ale nie wiem czy sushi się przyjmie, po pierwsze, że jest to stosunkowo droga kuchnia, po drugie Sochaczew staję się co raz ,,starszym'' miastem a starsi ludzie nie są przekonani do takich eksperymentów (a szkoda). Pomysł ryzykowny w takim mieście jak Sochaczew, ale do odważnych świat należy.

(2015/08/24 14:20)
Każdy ma prawo do swojego zdania i oczywiście można pisać wyłącznie we własnym imieniu (ewentualnie w imieniu bliskich, znając ich upodobania).Bardzo lubię naszą rodzimą kuchnię, ale nie wyobrażam sobie kulinarnego ograniczenia wyłącznie do polskich dań. Nie lubię kebabów - jednak nie protestuję przeciw zbyt dużej ilości "kebabowni" w Sochaczewie ;). Za to ogromnie ucieszyłoby mnie pojawienie się baru sushi w Sochaczewie. Wreszcie nie musiałabym jeździć do Warszawy, gdy mam ochotę na sushi - a mam dość często.

(2015/08/27 19:18)
Zdecydowanie jestem na tak, ale pod warunkiem, że byłoby to miejsce z klimatem i zawsze świeżym jedzeniem.  Ja byłabym na pewno częstym bywalcem.

(2015/08/28 15:07)
a utrzyma się taki lokal ? - przecież dobre potrawy mają swoją cenę  a my tutaj ..., no nie wiem  ale sama chętnie bym spróbowała ...

(2015/09/02 18:46)