Świadkowie Jehowy

/ 8 odpowiedzi
Co sądzimy na temat wiary świadków jehowy,czy słuchamy jak przychodzą z wizytą do naszego domu,co lepsze w ich wierze? a może to druga ściema po katolicyzmie?,czy i jak się zapatrujemy na to wszystko.
Widzę że nawet nie rozumiesz pojęć; "świadkowie Jehowy" i "Katolicy". O szacunku dla wiary nie wspominając.

(2015/09/13 13:40)
poprosze o wytłumaczenie w takim razie jak tak wiesz o co chodzi 

(2015/09/13 15:02)
Jehowi,natrętni okropnie ,nie rozmawiam,każdy ma swoje drogi życia. 

(2015/09/13 15:35)
Ciekawy temat, nigdy nie miałem okazji rozmawiać ze świadkami Jehowy

(2015/09/15 10:16)
a ja kiedyś przegadałem. Moja była dziewczyna była kiedyś w zborze i jej rodzina mnie namawiała. Trzy godziny się męczyłem i w końcu stwierdzili, że mnie nie przekonają :)
Ogólnie nie znoszę tej sekty i lubię ich dręczyć w rozmowie :)

(2015/09/15 10:45)
dla mnie taka sama sekta jak katolicy i nawet ci ostatni chodza po domach za koperta

(2015/09/15 11:54)
Niewiele wiem o samym wyznaniu Świadków. Tzn. nie na tyle by o tymże się wypowiadać. Wiem jedno. Chodzą po domach, zaczepiają czasem na ulicy nie po to by coś od nas wyciągnąć, ale po to by nam pomóc. Wg ich wiary tylko oni zostaną zbawieni więc chcą nam pomóc byśmy też zostali.
Nie rozumiem reagowania na tych ludzi jak na trędowatych czy potencjalne zagrożenie życia. To trochę jak z muzułmanami. Dla wielu oni są zagrożeniem, bo albo nas wysadza w powietrze jedni albo drudzy wciągną do sekty z której nie da się wyjść.

(2015/09/17 11:07)
po dzisiejszej rozmowie że świadkami stwierdziłem że tacy ludzie powinni być na stanowiskach ,prezydent,premier,ministrowie etc,z ich poglądami i podejściem do świata to Polska by chyba była najszczęśliwszym krajem a ludzie żyli dostatnio .

(2015/09/17 21:59)