ŚWIATEŁKO DO NIEBA

/ 9 odpowiedzi

czy dziś w Sochaczewie jest światelko do nieba?

Z powodu oszczędności w naszym mieście nie będzie światełka do nieba. :-(

(2016/01/10 18:47)

To z miejską kasą jest już tak źle, źe oszczędzamy na światełku? Czy też światełko WOŚPu jest już politycznie niepoprawne w tym miescie.
Na placu Kościuszki zebrało się całkiem sporo ludzi, którzy nie czytali tego wątku wcześniej albo nie wierzyli, że to możliwe. Wiele "ciepłych" słów słyszałem pod twoim adresem Miejski Urzędzie...

(2016/01/10 21:42)

Kasa miejska poszła na korony i wielbłądy...

(2016/01/11 06:44)

Generalnie miasto dalo ciala że by nie powiedziec dupy,scena stala to czemu nie zorganizowano koncertu ,jakś zbiorka przy okazji,mozna było tyle poczynic w tym dniu ze hoho,ale po co ,najlepiej to w domu posiedziec a potem sie chwalic że w naszym mieście zebrano tyle a tyle ,tylko kto i co i komu chwała .Oj brzydko bardzo.

(2016/01/11 08:30)

To z miejską kasą jest już tak źle, źe oszczędzamy na światełku? Czy też światełko WOŚPu jest już politycznie niepoprawne w tym miescie.
Na placu Kościuszki zebrało się całkiem sporo ludzi, którzy nie czytali tego wątku wcześniej albo nie wierzyli, że to możliwe. Wiele "ciepłych" słów słyszałem pod twoim adresem Miejski Urzędzie...

Ale ci sami ludzie i tak pójdą głosować na tych samych ludzi. 

(2016/01/11 10:26)

Kasa miejska poszła na korony i wielbłądy...

dokładnie to samo przyszło mi do głowy wczoraj :)
Tak poważnie to zastanawiam się w ilu jeszcze miastach naszego kraju, miastach rządzonych oczywiście przez ludzi od Dobrej Zmiany wczoraj o 20:00 nie było światełka do nieba ze względu na oszczędności? :)

Nie to żebym cierpiał z powodu braku wystrzałów i błysków, bo przynajmniej zwierzaki niepoptrzebnie nie cierpiały, ale już byście przynajmniej nie ściemniali i powiedzieli o co chodzi a nie wymyślali kretyńskie wytłumaczenia.

(2016/01/11 10:28)

Zapytałem dziś o światełko rzecznika UM i potwierdziłem u innego źródła.Dowiedziałem się, że to nie urząd miejski ale ZHP jest organizatorem pokazu sztucznych ogni. A z braku sponsora na to wydarzenie, w tym roku Sochaczew do nieba światełka nie wypuścił. Tak więc tym razem to nie polityka a ekonomia. Tak czy owak szkoda.

(2016/01/11 20:53)

Zapytałem dziś o światełko rzecznika UM i potwierdziłem u innego źródła.Dowiedziałem się, że to nie urząd miejski ale ZHP jest organizatorem pokazu sztucznych ogni. A z braku sponsora na to wydarzenie, w tym roku Sochaczew do nieba światełka nie wypuścił. Tak więc tym razem to nie polityka a ekonomia. Tak czy owak szkoda.

Co nie zmienia faktu, że UM mógł, a nawet powinien włączyć się w organizację, zwłaszcza w takiej, jak opisana, sytuacji... Hufiec od dawna mówił głośno o braku wspomnianych funduszy. Jednak myślę, że z uwagi na sympatie partyjne burmistrza raczej nie mamy już co liczyć na wspieranie przez niego wośpu... A szkoda.

(2016/01/11 22:06)

Cieszę się, że nie było światełka, bo przynajmniej moje zwierzątka były spokojne i moje malutkie dzieci smaczenie spały.

Skoro Hufiec od dawna mówił głośno o braku funduszy, to równie dobrze od dawna mógł uzbierac te pieniadze.

Po dyszku na łebka, od dawna, zebrałaby się niezła sumka.

Światełko to strata pieniędzy.

(2016/01/13 17:01)