Swiatla 600 lecia ( sygnalizacja )

/ 5 odpowiedzi

Czy jest ktos i w koncu wytlumaczy mieszkancom ze z tymi swiatlami to juz musi tak byc .  Na kauflandzie 7 dni w tyg przez 24 h na dobe brzsensu sie zmieniaja takze swiatla nieco dalej . Przejscie dla pieszych takze same sie zmieniaja przez 24 h  . Prawdopodobnie  sa uszkodzone juz z 2 miesiace i nikt sie tym nie zainteresuje .  Czy to tak juz ma byc ?? 

Post lekko nieskładny :) ale mnie również wkur* te światła. przejeżdżam 600-lecia w różnych godzinach, m.in o 5, puchy pod Kauflandem a ty stoisz jak cieć 4 w kolejce, najpierw przy Statoilu a potem wbijasz się na czerwone pod Kauflandem. Urzędnicy oczywiście wytłumaczyli w krótkim piśmie, które pisał robot, że światła są zsynchronizowane i wszystko jest ok. Pytanie tylko, z czym zsynchronizowane? z samochodem służbowym burmistrza? :) poza tym nie o to chodzi. Chodzi o to, po co są czynne całą dobę?

Światła przy Kauflandzie ? odpowiedź na interwencję

czy mleko jest białe?
w związku z migracją pszczół w Afryce ceny ropy zwiększą podaż butów.

Można traktować ludzi jak tłumoków? można.

(2016/05/15 11:20)

to tylko pokazuje jak zabetonowane jest prawo w polsce, 1000 ustaw, ustawa zmieniajaca ustawe i pisane w ten sposob ze przecietny czlowiek musi zatrudnic rzesze prawnikow zeby co kolwiek zrozumiec.

jak mozna nie moc w prosty sposob zmienic tego badziewia ktore powstalo przy kaufie i statoilu. na statoilu nawet juz nie dziala automat tak ze czy ktos jest czy nie to i tak wbija czerwone.

albo jazda na swiatlach caly rok? pytam sie po wuj?

moze i by to zmienili ale jak pisalem powyzej prawo w tym kraju jest takie ze zeby zmienic prosta rzecz to trzeba armii politykow, batalionu prawnikow, miesiecy debatowania i setki podpisow.

(2016/05/16 07:43)

Masz zupelna racje . 

Zeby przez prawie rok czasu nie mozna bylo zrobic z tymi swiatlami na kauflandzie porzadku. I teraz jeszcze oszalaly swiatla na przejsciu dla pieszych . W piatek jade godz 24.30 stoje na jednych ruszam a tu nagle zapalaja sie na przejsciu dla pieszych nikt nie przechodzi a ja stoje i az mnie kurw...ca strzela klne i w koncu przejezdzam te poje...ne swiatla i tak jest zawsze jak wieczorem wracam do domu . 

Miasto Lodz galerie tesca auchany i inne sklepy swiatla wylanczane noca jak sklepy zamkniete tez wawa  torun  bydgoszcz  olsztyn  i tak moglbym  pisac i wymieniac  wiem bo w tych miastach bywam . 

Niech odp tu jakis znawca ktory wie i uzasadni po co te swiatla sie zmieniaja noca jak kaufland zamkniety . 

(2016/05/16 20:02)