Swiatla kaufland !!! To juz przesada !!!

/ 17 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam tyle pisano , nawet są w tej sprawie filmiki i nic nikt z tym nie robi , chyba już każdy zna temat swiateł na kauflandzie , czesto jeżdżę w porach nocnych i czy jadę 1-2-3 w nocy one non stop chodzą a co najlepsze to zielone swiatło na 600 lecia pali sie krócej niż dla wyjeżdżajacych z kauflanda , chyba powinno być na odwrót , i jeszcze jak to widzę w innych miastach jak super market zamkniety to i swiatła są wyłączone tzn migają pomarańczowe .
Czemu nikt sie tym nie zajął do tej pory już mnie szlak bierze jak jadę 3 w nocy i muszę stać i czekać na czerwonym jak kompletnie nic nie jedzie , jestem sam na ulicy , a zielone sie zapala ja przejeżdżam i zaraz za mną już zapala sie z powrotem czerwone , dwie ciężarówki by nie przejechały !!!!!!!!!!!!  To tylko chyba u nas , jak od xxxx nic tu sie nie dzieje w tej naszej prowincji to tak samo z tymi swiatłami musi minąć chyba z 3 lata żeby ktoś coś zrobił z tym .
A może jakieś oficjalne pismo do burmistrza albo starosty? :)
Może wspólnymi siłami zrobią coś :)

(2015/02/19 21:05)
Tak w nocy światła palą się bez sensu ale za to w dzień już wiele razy widziałem pieszych biegnących by zdążyć przejść na tych światłach na wprost cpnu (to by nie lokować produktu,,,:) gdzie nie jeden samochód jedzie już na czerwonym świetle....dobry pomysł z wystosowaniem pisma do władz miasta.
Karol

(2015/02/19 21:22)
ja daje na czerwonym.. w d... mam czerwone pod kaufalndem o 2 w nocy.. o 23 albo o 5 tez...

(2015/02/20 08:04)
ja daje na czerwonym.. w d... mam czerwone pod kaufalndem o 2 w nocy.. o 23 albo o 5 tez...

Nie pisz tego głośno bo się zaczają w nocy i w dupie będą mieli Twoje tłumaczenia :)

(2015/02/20 10:44)
Kto jest radnym miejskim z tego okręgu?

Widać do niego/niej  problem jeszcze nie dotarł.... ;)

(2015/02/20 11:53)
grzech.. o tej godzinie? :) zanim rzuca te hotdogi ktore wciagaja na parkingu pod SKP, znim wygrzebia sie z pod koca, odpala.. nie wiem czym oni tam smigaja? fordzikiem?.. to moje czinqueczento zniknie juz w ciemnosciach :D

(2015/02/20 12:11)
Kto jest radnym miejskim z tego okręgu?

Widać do niego/niej  problem jeszcze nie dotarł.... ;)

reage77 radny pewnie na bombach przelatuje przez to skrzyzowanie jak pali sie czerwone ;)

(2015/02/20 12:13)
te światła to paranoja .

(2015/02/21 10:36)
te światła to paranoja .

Parodia chyba ;)

(2015/02/21 12:20)
 Tak z tego wynika, ale po nocy do Kauflandu po alkohol, kawę, przekąski i gumy  nie macie po co jeździć, lepiej do benzynacji:Statoil,Shell,Orlen tam całodobowo :))

Uwaga! post powyżej zawiera lokowanie produktu

(2015/02/21 21:23)
Ostatnioe jechałem nocą przez Łódz specjalnie zwróciłem uwagę jak tam jest , o godz 1-szej w nocy przed hipermarketami , wielkimi centrami handlowymi swiatła są powyłańczane migają pomarańczowe tylko !! 
U nas małe miasteczko , kaufland mały do porównania z Łodzią i  auchanem tam czy innymi hipermarketami a światła swiecą całą noc !!!!!!!!!!  W tym Sochaczewie naprawdę nic nikt tu nic nie robi . Nikt niczym sie nie przejmuję , wszystko jest cacy , miasteczko the best !!!!!!
A PRAWDA JEST TAKA ŻE SIĘ ZATRZYMALIŚMY ,  SOCHACZEW OD KILKU  LAT STANOŁ W MIEJSCU , NIE MA TU NIC NIC SIE NIE ROBI , dużo jeżdżę i widzę jak miasta sie rozwijaja , i to miejsze niż Sochaczew jeszcze trochę to naprawdę młodziesz ucieknie z tond , a my bedziemy sie wstydzić że tu mieszkamy . Zobaczcie jak rozwijaja sie sąsiedujące miasteczka np ;  Błonie , Grodzisk maz , Łowicz jak pieknieje , Żyrardów !!!!!!!

(2015/02/22 16:58)
może specjalnie zostawiają działające światła?,kamera (wjazd do marketu od strony miasta )działa i będą mandaciki za jazdę po czerwonym?,niewiele tam jeżdżę w nocy ale pare razy nerw też mnie brał że muszę stać -za mną nikogo,przede mną pustka.....

(2015/02/22 18:13)
moze tak byc.. to jedno z ulubionych miejsc na łapanki dla nygusow z drogowki.. brakuje im do zamkniecia budzetu to ustawiamy sie na przeciwko statoila i czekamy az ktos nie "wcisnie czerwonego" na przejsciu i zbieramy na tace dla komendanta :)
a wez wciskaj jak widzisz ze z prawej i lewej pusto jak na rynku w niedziele.. po co mam wstrzymywac tych biednych kierowcow ktorzy i tak staneli za frajer pod kauflandem i wlasnie ruszaja... dojada do statoila mnie juz nie bedzie a na kolejnym czerwonym trzeba bedzie sie zatrzymac...
kur** przepisy przepisami ale badzmy ludzmi, wazniejszy powinien byc rozsadek! choc o niego trudno jak trzeba spiac budzet w komendzie :)

(2015/02/23 12:14)
  Co prawda  jest to zbędne i raczej do niczego niepotrzebne aby światła w tym miejscu w godzinach nocnych sygnalizowały  i kierowały ruchem, ale z drugiej strony niektórym to wszystko przeszkadza, Kacperaky jak stary ramol to  tylko marudzi narzeka. Obawiam się że jak się obudzisz kiedyś i nic cie nie będzie bolało, nie będziesz miał na co narzekać okaże się że już nie żyjesz. A może ktoś w nocy chce sobie potrenować jazdę na światłach zgodnie z przepisami. Ludzie ogarnijcie się, zacznijcie w końcu coś pożytecznego robić bo  słuchać was  ani czytać nie można.

Rzygać chce się

(2015/02/23 15:10)
  zacznijcie w końcu coś pożytecznego robić bo  słuchać was  ani czytać nie można.

Rzygać chce się

Nie przeszkadzaj sobie. Niech ci ulży.

(2015/02/23 15:57)
moze tak byc.. to jedno z ulubionych miejsc na łapanki dla nygusow z drogowki.. brakuje im do zamkniecia budzetu to ustawiamy sie na przeciwko statoila i czekamy az ktos nie "wcisnie czerwonego" na przejsciu i zbieramy na tace dla komendanta :)
a wez wciskaj jak widzisz ze z prawej i lewej pusto jak na rynku w niedziele.. po co mam wstrzymywac tych biednych kierowcow ktorzy i tak staneli za frajer pod kauflandem i wlasnie ruszaja... dojada do statoila mnie juz nie bedzie a na kolejnym czerwonym trzeba bedzie sie zatrzymac...
kur** przepisy przepisami ale badzmy ludzmi, wazniejszy powinien byc rozsadek! choc o niego trudno jak trzeba spiac budzet w komendzie :)

Oj Kacpersky ty myślisz że te pieniądze idą dla Policji, Policjantom by się marzyła taka sytuacja ale niestety to idzie do wspólnego wora a Policja jak zwykle ma braki w wyposażeniu czy w swoim budżecie

(2015/02/24 15:56)
Wracajac do tematu to źle zaadresowane pytanie, bo skoro światła funkcjonują to ten cały Kałfland mógłby być otwarty całodobowo,  tylko sknery pewnie   nie chcą zatrudnić więcej pracowników , a i tak obchodzą i łamią prawo bo zatrudniają ludzi  za pensję niższą niż to przewiduje prawo. Gdzie jest i co robi Państwowy Inspektor Pracy?

(2015/02/26 09:36)