Światło i dźwięk - 11.11.2013

/ 8 odpowiedzi
Zacznę od tego że uwielbiam pokazy typu światło i dźwięk, i bardzo się cieszę, że mieszkańcy Sochaczewa tak tłumnie przybyli na wczorajszy. Pokazaliśmy co nas interesuje i co chcemy oglądać.

Jednak mam wrażenie, że ktoś potraktował nas niepoważnie. Dostaliśmy najpierw długie przygotowanie wypełnione monotonną mową trawą jakiegoś pana, potem kilkuminutowy nieciekawy i bardzo mało profesjonalny pokaz. Czyżby organizatorzy uważali że mają przed sobą bezkształtną masę, której jest wszystko jedno? Spodziewałam się, że zobaczę pokaz, który będzie pasował do miejsca, a tu ktoś wymyślił, że wystarczy puścić muzykę i światła, a lud to kupi. Muzyka nie dość, że nieciekawa i oklepana, to nie pasowała zupełnie do miejsca i czasu. No niestety, ale nie na tym powinno polegać takie widowisko. Do tego, nie wiem czy na moście to wyglądało lepiej, ale od strony muszli, gdzie większość się zgromadziła, widok był dość nieciekawy.

Oczywiście, to nie tak, że chcę skrytykować wszystko, bardzo się cieszę, że mamy takie możliwości, ale niestety nie znoszę braku profesjonalizmu. Takich imprez w kraju odbyło się już mnóstwo, sama na wielu byłam i warto było najpierw poszukać dobrych wzorców, zanim się za to zabierze.

Niestety, to nie jest tylko mój głos, obok mnie słyszałam podobnych mnóstwo. To się nie udało, jesteśmy zawiedzeni.
balem sie zaczac ten temat bo na prawde wyjde na kogos kto wszystko w tym miescie neguje :) ale chyba taka jest po prostu rzeczywistosc
iluminacja...... gra wstepna zapowiadajaca niezle bzykanko a jak przyszlo co do czego to nie dosc ze 10 min zabawy o to jeszcze na pol gwizdka :) a na sam koniec zenujace tlumaczenie sie prowadzacego :)
tak na marginesie chcialem zapytac czy te kolory plus wybrana sciezka dzwiekowa miala cos oznaczac lub nawiazac do czegos? bo mialem wrazenie ze to kompletny przypadek

(2013/11/12 21:11)

K.
ja oglądałem pokaz z mostu i bardzo mi się podobało. oczywiście że na świecie są piękniejsze iluminacje i pokazy ale doceniajmy to co mamy pozatym to był pierwszy tego typu pokaz w Sochaczewie więc nie palmy odrazu mostów  nie krytykujmy wszystkiego wokoło. 

(2013/11/13 14:06)
jakie miasto, takie show

(2013/11/13 14:13)

jaki pierwszy pokaz??? w sylwestra masz co roku 10x lepsze

to po pierwsze a po drugie widze obywatel2013 ze masz typowa przypadlosc polaczka. rownasz sie zawsze do gorszego: "nie bylo tak zle, sa gorsze" "dostalem 3- ale sa tacy co dostali 2" "prezes po mnie jedzie ale po pawlaku gorzej" "1300 do reki.. nie jest zle,, sa tacy co zarabiaja gorzej" no i szczyt wszystkiego to komentatorzy sportowi: zajelismy bardzo dobre 42 miejsce albo kubica bardzo dobrze jedzie bo mial tylko 4 wypady z trasy i dojechal na bardzo dobrym 11 miejscu.... zenada.

z automatu ustawiasz siebie i swoje dzieci takim zachowaniem na nizszej pozcyji, potem sie dziwic ze polacy maja kompleksy..

(2013/11/13 14:35)
Było naprawde barrrrdzo zajebiście. Dj który zmontował mission impossible theme wraz z vangelis conquest of paradise powinien dostać nagrode EMA. Juz nawet nie chodzi o to, że nie wiedzieli która "dyskietka" pierw leci . To tak pasowało do zamku jak trampki do garnituru. 
Swoją drogą iluminacje  światło i dźwięk to UM znał chyba tylko z opowiastek przekazywanych drogą ustną z pokolenia na pokolenie. " MIAŁO BYĆ DOBRZE, WYSZŁO JAK ZWYKLE" - ch^$owo

( A Zameczek zacnie stoi:) )
PS. Do obywatela2013 -  skoro bardzo Ci sie podobalo to podejrzewam że podczas sylwestrowego fajerwerkowania (też ch%^owego) przeżywasz duchowe uniesienie, bo tam kilka wybuchów więcej.
(POST OCENZUROWAŁEM - WIĘC NIE USUWAĆ MI GO! )

(2013/11/13 17:49)
Faktycznie pokaz typu światło i dźwięk na wzgórzu zamkowym nie należał do udanych. Kompletny chaos, a szkoda. Wolę pokazy muzyki i światła w wykonaniu Władysława Komendarka. Właśnie, dlaczego nasz artysta nie został poproszony o wykonanie takiego pokazu? 

(2013/11/13 21:20)
http://www.youtube.com/watch?v=xQtr69BLZLQ Moja propozycja na przyszłoroczną iluminacje

(2013/11/14 20:27)