Sylwek w Socho gdzie ?? Dla tych co w tym roku siedzą w domu !!!

/ 24 odpowiedzi / 3 zdjęć

• konto usunięte

Witam w tym roku nigdzie się z żoną nie wybieramy chodzi mi tu o bal Sylwestrowy . Sprawy prywatne popsuły nam plany .
Czy w ten wieczór mozna gdzieś pójść i fajnie miło spędzić czas w Sochaczewie .
Na przykład  jakieś puby , pizzerie itd . Coś jest otwarte gdzie można sie wybrać aby tylko nie siedziec w domu . Wiecie coś na ten temat ??

iks
Na Placu Kościuszki będzie Sylwester od godz. 22.

(2014/12/23 18:57)

(2014/12/28 08:16)
raczej tylko Plac Kościuszki pozostaje innych atrakcji nie ma .

(2014/12/28 10:48)
a co-kto tam będzie?

(2014/12/28 12:10)
''robroy'' jak zawsze będzie kilkunastu oficjeli ''lumpelkloszardów'' sępiących papierosy i złocisze na tanie wino... oraz urzędasy które muszą przypodobać się swojemu ''jaśnie PANU''

(2014/12/28 12:30)
głodnego nakarmić,spragnionego napoić,mówi Ci to coś? okaż potrzebującym pomoc a wróci ona do Ciebie w trójnasób,zapamiętają Twoje dobre serce i będziesz dla nich Panem Inżynierem,Prezesem-za jedyne 2 zł. lub jedną fajkę

(2014/12/28 12:42)
Ale to nie Ci szanowni Panowie budzą moją niechęć... w przeciwieństwie do wszelkiej maści Novoosieckich których będzie można rozróżnić z daleka... 

(2014/12/28 12:50)
tadeusz nie naśmiewaj się z ludzi ,akurat ja się tam wybieram i mam nadzieje na jak coroczną dobrą zabawę,a ci co tam nawet będą sępić te 2 złote to może kiedyś byli normalnymi ludźmi tylko życie się inaczej ułożyło,dlatego tadeusz nie śmiej się bo nie znamy tego co nas może spotkać.

(2014/12/28 13:58)
Ależ ''dragon36''ranisz me uczucia....ja nie naśmiewam się z tych co tam sępią po 2zł i fajkę i tak są o niebo lepsi i uczciwsi od tych novoosieckich sępów których przyciąga zapach burmistrza i ciepłej posadki...

(2014/12/28 14:12)
tadeusz to jest zabawa plenerowa sylwester,idzie kto chce a nie jak piszesz zapach burmistrza,klepiesz bzdety,daje wiarę w to ze jak by wygrał twój lider to byś jeszcze sam zachęcał aby przyjść na rynek powitać nowy rok ,pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku.

(2014/12/28 14:16)
''dragon36'' moje słowa mogą urazić wyłącznie ''novoosieckich sępów'' i nie wierze w ideę organizacji koncertów w Sochaczewie... lecz wierzę w spotkania w grupach znajomych o co w Sochaczewie podczas zwykłej przechadzki nie trudno a co dopiero w Sylwestra... Dziękuje za życzenia :)  również życzę Ci tego samego czego i ty mi życzysz :)  

(2014/12/28 14:26)
sęp mówi prawdę-kierowniku-pić się chce,-a krawaciarz-zagłosujesz-wyremontujemy Staszica,Trojanowską,15 Sierpnia

(2014/12/28 16:39)

Szanowny ''robroy'' krawaciarz z misją który ''robi co mówi i mówi co robi'' jest potrzebny temu miastu... taki który walczy w imię poprawy życia mieszkańców Sochaczewa... zamiast tego mamy towarzystwo wzajemnej adoracji...

Szanowny ''dragon36'' ja nie odbieram tego jako zabawy plenerowej... trudno jest to nazwać i z czego się cieszyć???... może jest to raczej ''Noworoczny Wiec Poparcia'' na co w mojej ocenie za emisje następnych obligacji za patrzenie na mieszkańców jak ''na finansową studnie bez dna'' i fundowanie nam mieszkańcom ciągłej ''analnej polityki bez mydła '' czyli niczym nieograniczonego złego dotyku władzy do budżetów miejskich i działanie w dłuższej perspektywie na niekorzyść mieszkańców... Władza ta zasłużyła na całkowity sprzeciw mieszkańców, nie będę czynnie brał udziału w festynach novoosieckich i przyglądał się bezczynnie jak moje rodzinne miasto jest nieudolnie kierowane na drogę ku przepaści.... 

(2014/12/28 17:04)
tadeusz zwij se jak chcesz i myśl co chcesz pytam więc czemu jak tak to nie wybrali mieszkańcy Gaika co to obiecywał złote góry tylko pomimo złego Osieckiego i jeszcze Czubacki mało co nie wygrał ten sam co to mu miasto podziękowało ostaniach wyborów i do dziś się śmieją ludzie z patelni i wytrysku.A jak masz pomysły to nie ma problemu znajda się ludzie co razem zrobicie coś dla miasta i może za 4 lata zostaniesz burmistrzem na kilkanaście kadencji,i wcale nie pisze tego złośliwie .Szczęścia życzę .

(2014/12/28 18:00)
''dragon36'' za kilka miesięcy zmienisz zdanie... zaraz po tym jak policzysz sobie ile kosztuje obecna władza... każdy portfel mieszkańca sochaczewskiego zostanie wyczyszczony wręcz wyciśnięty ponad granice przyzwoitości... może wtedy jak to zwykle bywa mieszkańcy pójdą po rozum do głowy czyli... ''mądry Polak po szkodzie'' w tym przypadku szkodzie novoosieckiej... teraz to bez różnicy by się wydawało lecz udziału w noworocznym wiecu poparcia dla kolejnego zadłużania miasta jakoś nie wypada brać udziału... bo jak tu popierać nieuchronne czyszczenie portfela... Ja nie lubię jak ktoś mnie oszukuje z uśmiechem na ustach... szczególnie kiedy ktoś to robi za moje pieniądze i na mój koszt...   

(2014/12/28 18:59)
Po za tym jutro odezwą się urzędnicy miejscy jak tylko wrócą do swoich biurek hehehe zobaczymy co novoosieccy mają do powiedzenia w tej kwestii hehehe w godzinach pracy... 

(2014/12/28 19:10)

Po za tym jutro odezwą się urzędnicy miejscy jak tylko wrócą do swoich biurek hehehe zobaczymy co novoosieccy mają do powiedzenia w tej kwestii hehehe w godzinach pracy... 

chłopie skończ już rzygać tą polityką , bo czuć Twoją frustrację przez monitor

(2014/12/28 23:00)

''fraterr'' to nie jest polityka kiedy wypowiadasz się we własnym imieniu... ponadto rzygam słuchając oszustw i dowiadując się o nich czytając fora i blogi ... dlatego uważam że lepiej zostać w domu niż swoją obecnością popierać władzę która za moimi plecami knuje jak tu wyciągnąć kolejne złotówki z mojej kieszeni i kieszeni moich dzieci... 

(2014/12/29 00:04)
tadeusz pisząc wkoło to samo nic nie zmienisz ,jak tak bardzo pragniesz zmian to działaj realnie,wyjdź na ulice ,itd....

(2014/12/29 08:39)
 Czyli jak czytam nie zmieniło się nic POlitycznej hucpy ciąg dalszy....

(2014/12/29 13:00)
to chyba bardziej PS a nie PO.loga podobne.

(2014/12/29 15:08)
 Ale jaki ktoś musi być zacietrzewiony i opętany nienawiścią aby łączyć watki na temat spędzania Sylwestra z watkami politycznymi i jeśli ktoś robi coś dla ludzi oskarżać że chce się przed ludźmi wykazać, pokazać itd.  Ludzie ogarnijcie się wreszcie a Sylwestra niech każdy sobie spędza jak chce.

(2014/12/29 23:44)

''fraterr'' to nie jest polityka kiedy wypowiadasz się we własnym imieniu... ponadto rzygam słuchając oszustw i dowiadując się o nich czytając fora i blogi ... dlatego uważam że lepiej zostać w domu niż swoją obecnością popierać władzę która za moimi plecami knuje jak tu wyciągnąć kolejne złotówki z mojej kieszeni i kieszeni moich dzieci... 

To bądź w domu i nie wychodź nigdzie bo politycy Cię oszukają.

Pozdrawiam wszystkich sympatyków PIS, PO , PSL  itd...

Jestem obywatelem świata  i gdzie bym nie był  to zawsze  jakaś partia będzie rządzić  , i zawsze komuś się coś nie spodoba ... więc fajnie jest , jak ktoś rządzi   I niech on się martwi co dalej :)))

Życzę szczęścia w Nowym Roku :)))

PS. Ja się wybieram na Starówkę do  Warszawy ...

(2014/12/30 12:10)
najlepsze to to by byle gdzie dowalić władzy,a już Tadeusz to bije rekordy .

(2014/12/30 13:24)