Sylwester na miescie

/ 2 odpowiedzi
Czesc,czy bedzie cos sie dzialo w naszym miescie w najblizsza noc sylwestrowa?Mam na mysli oczywiscie jakies koncerty z pokazem fajerwerkow (itp) jak bylo pare lat wczesniej.

Co roku stajemy przed tym samym dylematem - gdzie się bawić w Sylwestra? W restauracji, hotelu, w domu z przyjaciółmi, a może na miejskiej imprezie na placu Kościuszki? My polecamy Państwu to ostatnie rozwiązanie! Prognozy są dla nas łaskawe, 31 grudnia nie będzie siarczystego mrozu, można zatem bawić się na powietrzu nawet przed kilka godzin.

 

Program imprezy:

22.00 - 23.00  DJ Włodzimierz JERRY Gerasik

23.00 - 23.55  grupa ZIKOO

Ich popularność rośnie z roku na rok, a przebój "Dla nieznajomej" grały wszystkie ogólnopolskie stacje radiowe. O kim mowa? O grupie ZIKOO z Piotrkowa Trybunalskiego, która w Sylwestra wystąpi na placu Kościuszki w Sochaczewie. Grupa "ZIKOO" powstała w grudniu 2008 roku w Piotrkowie Trybunalskim z inicjatywy wokalisty, kompozytora, autora tekstów Mariusza Lady. Współzałożycielem grupy jest również Rajmund Ciupka, kompozytor, producent oraz realizator dźwięku poszukujący ciągle nowego wymiaru i przestrzeni brzmienia. W realizacji kolejnych utworów wiele pomysłów wnosi również Tomek Michalak- utalentowany basista zespołu, dla którego każdy instrument przypominający gitarę jest całym życiem.

24.00 - życzenia od władz miasta i pokaz sztucznych ogni

24.10 - 1.30  DJ Włodzimierz JERRY Gerasik

 

Jak zawsze apelujemy, by nie przynosić żadnych szklanych butelek, przedmiotów mogących zranić innych uczestników imprezy. Bawmy się mądrze i bezpiecznie. Na czas imprezy plac Kościuszki będzie specjalnie zabezpieczony przez ochroniarzy oraz policję (także w cywilu).

Życzymy wszystkim szampańskiej zabawy i zapraszamy od 22.00 na miejskiego Sylwestra! 

(2013/12/30 22:15)
Szkoda ,ze w czasie zabawy nie bd. u nas SYLWESTRA WARDĘGI .przetestował by tą waszą ochrone i policje w testach sprawnosciowych ,bo połowa z nich napewno oszukiwała na testach spraw.podczas przyjecia do policji ;p nie widziałem jeszcze ochrony i policji nadzorującej przebieg zabawy siedzac i spiąc w radiowozie tj,maja w zwyczaju ;p

(2013/12/31 15:21)