Sylwester PAŁAC KORONA

/ 10 odpowiedzi
Witam wszystkich,proszę powiedżcie mi ,czy ktoś może był na sylwestrze na Czystym w Pałacu Korona,bo chcemy się ze znajomymi wybrać w tym roku,cena jest przystępna-350zł.Boję się jednak o muzykę,bo ma grać dj.Witek,nie znam.Czy jedzenie jest w porządku,atmosfera?
Dj Witek, to ten Pan, który swego czasu grał w Warce, dopóki Warka się nie spaliła ... Więc BLONDYNA, jak urzędowałaś w dawnej Warce, to muzyczkę pana Witka znasz... Chociaż wielcy właściciele, państwo J. mogą Witkowi powiedzieć, że ma grać Lambadę to będzie Lambada, albo To ostatnia niedziela, dzisiaj się rozstaniemy ..... :) :D

(2013/12/02 18:18)
 A czy ktoś z Socho leci jeszcze na Cypr, byłam w zeszłym roku i to jest dopiero zabawa, lokalne potańcówki się chowają.

(2013/12/03 12:25)

a dlaczego akurat na cyprze? bo tam tylko byles/as czy zwiedzilas/es pol swiata i twierdzisz ze na cyprze jest fajnie?

ja bylem w feliksowie w remizie i tez bylo fajnie

(2013/12/03 13:56)
Wszystko zależy co kto lubi i gdzie chce być, nawet jak spędzicie Sylwestra w domu w dobrym towarzystwie to 1 Stycznia nie będzie się zasadniczo różnił od tych którzy pojadą  na Cypr, pójdą na bal tu czy tam

(2013/12/04 10:14)
ja również wybieram się z chłopakiem i znajomymi na sylwestra do Pałacu Korona :D miejmy nadzieję,że nie odwoła go tak jak dwa lata temu w ostatnim momencie :D

(2013/12/05 22:34)
Hej :DMam pytanko jak podobał się sylwester w Pałacu Korona? Zastanawiamy się nad wynajęciem sali na wesele w 2015 roku. Podzielcie się ze mną opinią o sylwestrze. Czy jedzenie było dobre czy nie brakowało? Czy dobrze tanczyło sie na parkiecie ogółem wszystkie sugestie i uwagi będą dla nas bardzo pomocne.
A może ktoś z Was był tam na weselu? Słyszałam ze przy zamawianiu od talerzyka jedzenie podają kiepskie i jest mało. Miał może ktoś okazję wynajmować tam salę?

(2014/01/09 22:50)

x
Ja miałam okazję być tam na weselu - ogólnie mało jedzenia jak dla mnie (a na prawdę jestem mało wybredna)  i jeśli chodzi o parkiet to zdecydowanie za mały jeśli masz powyżej 150 osób (po prostu robi się ścisk). Może coś się pozmianiało - ja byłam 1,5 roku temu i mi się bardzo nie podobało (stąd ja na własne wesele wybrałam inny lokal). 
Pozdrawiam

(2014/01/10 16:00)
a może ktoś ma świeższe wrażenia z sylwestra 2013/14??

(2014/01/11 23:44)
"pałac korona" Sylwek 2014, przeszedł do historii moich najgorszych imprez.... jedzenie bardzo słabe jak za ta kasę i  brak jedzeni! Ciasno przy stołach (ludzie upchnięci, nie było można nawet zjeść, jedliśmy na zmianę o ile podano jedzenie). Jak ktoś jest na DIECIE ODCHUDZAJĄCEJ, to może coś zje. Właścicielka skąpiec i kłamca. Miła przed zapłatą, a po zapłacie inny człowiek (albo nie człowiek). Nie polecam...!!! Miały być konkursy ale nie BYŁO...!!! TERAKOTA, PŁYTKI imitujące klepkę drewnianą...! można się POŁAMAĆ...! JAK KTOŚ SIĘ SKUSI TO POWODZENIA....

(2015/11/26 22:47)

(2015/12/05 19:31)