Szczena mi opadła...

/ 9 odpowiedzi / 3 zdjęć

Czyli jeden z wieczorów warszawskich.... aż po wczesny poranek...:) masa Ciekawych ludzi...:) Pełna paleta osobowości... wymieszanej narodowości, imprezowiczów bawiących się z uśmiechem na twarzach... Życzliwość klientów i obsługi w knajpach i klubach... cóż za beztroskie relaksujące doznanie...:) tym bardziej dostrzegalne iż całkowicie postrzegane na trzeźwo...:) Mimo iż zdawało by się że Warszawa ma 10 tyś razy więcej mieszkańców od Sochaczewa jedno co się rzuca w oczy to Sochaczew w którym z całą pewnością mamy 10 razy więcej policjantów w naszym mieście...

Od Al. Jerozolimskich po przez Foksal, Krakowskie Przedmieście, Świętokrzyską, Czackiego, do Mazowieckiej przez całą noc zauważyłem 4rech mundurowych policjantów i jeden radiowóz... i to wśród tysięcy podchmielonych ludzi... naprawdę ciekawe doświadczenie... Mimo że to Stolica policjant nie wlepiał mandatów za przejście nie po pasach jedyną jego reakcją była troska o bezpieczeństwo przechodnia hehehe cyt: ''Panowie ostrożnie uważajcie na samochody'' osłupiałem słysząc z ust Policji takie słowa... i poczułem się naprawdę bezpiecznie. Ten funkcjonariusz nie patrzył na nas jak by tu skroić mandacik spisać dane jak na źródło wyników pracy... on szczerze troszczył się o bezpieczeństwo przechodnia (obywatela) z przyjaznym uśmiechem na twarzy. Mówiąc ściśle szczena mi opadła zawstydziliśmy się własną naszą głupotą... Kiedy nad ranem wróciliśmy do Sochaczewa zgadnijcie co powitało nas w rodzinnym mieście? Oczywiście snujące się leniwie ze złowrogimi spojrzeniami patrole Policji sochaczewskiej... I tu konkluzja... czy naszych sochaczewskich policjantów uczą tego spojrzenia? odnoszę wrażenie że tych kilkunastu Policjantów na nocnych służbach ktoś zmusił do tej roboty... i o ile jeszcze kilka dziewczyn w naszej jednostce potrafi się uśmiechnąć to faceci z prewencji mundurowej powinni przynajmniej przejść kurs z kultury osobistej oraz szkolenie z umiejętności budowania bezpieczeństwa publicznego poprzez uśmiech i serdeczność... :)   

bo nasze miasto tadeusz mimo że daleko daleko daleko nam do cywilizacji ,to uważają sie co nie ktorzy urzędnicy policjanci i ci co wyżej dupą siedza na stokach za bogów,czlowieka maja za nic ,zero kultury ,nauki to powinni własnie pobierac nawet od pań sprzedających bilety na dworcu centralnym ,przykładow można pisac mnóstwo,ten wie kto do Warszawy jeżdzi i tam pracuje jak to wygląda.

(2015/04/25 12:56)
Urzędnicy są wkurzeni widząc te puste budynki w mieście, można by w nich otworzyć urzędy i zatrudnić ich pociotków. A policję wzywałem 2 razy po wizycie złodziei i 2 razy totalnie olali swoje obowiązki. Ale kiedy około północy szedł do mnie osiedlem kolega i trzymał w reku otwarte piwo to go zgarnęli i wlepili 100zł mandatu no bo grożnego przestępcę złapali. Po co się męczyć jak można wieczorem pojeżdzić po osiedlach i wynik ten sam.

(2015/04/25 13:53)
Z Policją to jest trudny temat swobodnie można pochwalić drogówkę która w święta po kolei zafundowała dmuchanko alkomatowe pod kościołem w Sochaczewie co było ciekawym zdarzeniem z uwagi na kilku kierowców którzy jadąc od strony mostu z trwogą w oczach zawracali widząc tak wnikliwą kontrolę... z drugiej nikt za nimi się nie ruszył choć dla mnie ewidentnie ci zawracający jechali na podwójnym gazie... 

Szczena mi opada kiedy zdaję sobie sprawę dlaczego mundurowi porządkowi mają takie ciśnienie na wyłączne karanie na postrzeganie każdego obywatela jako przestępcy!!! 
To jest naturalne zjawisko występujące w przyrodzie... kiedy na danym terenie dodajmy zamkniętym... sfora wilków rozrośnie się i zaczyna brakować pożywienia a takowe jest niezbędne aby przetrwać wtedy wilki zaczną atakować ludzi... Co stwarza wyjątkowo niebezpieczną sytuację!!! Tak jest z ludźmi przypartymi do muru co również nie wyklucza że większość z nich może być z natury zła i niegodna aby nosić mundur funkcjonariusza Policji ... tacy właśnie budują atmosferę strachu... Jak ojciec wracający do domu w złym wściekłym nastroju samą miną sterroryzuje rodzinę... Tak samo władza wychodząc na ulicę z oczami wypełnionymi nienawiścią widząc w każdym mieszkańcu przestępce to taka władza sama buduje atmosferę strachu w Sochaczewie... 
Jedyne antidotum na poprawę samopoczucia bezpieczeństwa w Sochaczewie to uśmiech Szanowni Panowie z Komendy :)

(2015/04/25 13:59)

(2015/04/25 18:05)

(2015/04/25 18:25)

(2015/04/25 18:26)
''robroy'' policjanci w większości to mili i zajebiści przebojowi ludzie... o ile nie są Idiotami... 

(2015/04/25 21:43)

"Szczena mi opadła..."

Właśnie przeczytałem wiadomość że większość tych zawracających w popłochu kierowców jadących na podwójnym gazie w święta Wielkanocne była wyłapywana na dole za mostem przez nieoznakowany radiowóz... to mi się podoba... taktyka jak że bardzo skuteczna hehehe muszę przeprosić naszą drogówkę.... brawo za kreatywność w walce z pijakami za kółkiem...''szacun dla drogówki !!!''

(2015/04/25 22:00)
kochani sochaczewska 'policja' to wilkowyje gromada zakompleksionych niedorajdów ktorzy znależli płatne schronienie pod mundurem

(2015/06/26 23:36)