Szczęśliwy poród:)

/ 12 odpowiedzi
Witam wszystkich serdecznie widze że nadal są podzielone zdania na temat naszego szpitala w w szczególności chodzi mi o oddział  porodowy dlatego jako szczęśliwy tatuś nowo narodzonego wspaniałego synka mogę was zapewnić że sytuacja w naszym szpitalu z dnia na dzień diametralnie się zmienia i to na bardzo dobą korzyść dla naszych żon będących w ciąży i zamierzających rodzić w naszym szpitalu nasz synek przyszedł na świat 26-11-2013 i nie ukrywam że jak większość z was miałem do tej pory wiele wątpliwości oraz dużo zastrzeżeń co do naszego szpitala ale zostaliśmy poinformowani przez naszego lekarza prowadzącego o zaistniałych zmianach jakie w ostatnim czasie mają miejsce na oddziale porodowym i daliśmy sie namówić na poród w naszym szpitalu i teraz mogę wszystkim nowym mamą oraz mamą które spotkało kiedyś coś nie przyjemnego na tym oddziale z całego serca polecić nasz szpital.
Kochani w naszym szpitalu pojawiły się nowe osoby w personelu które wniosły nie samo wicie dużo dobrego w tej chwili opieka sprawowana nad naszymi pociechami jak i sam poród to WIELKIE I NIE ZAPOMNIANE WRAZENIA W POZYTYWNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU na cztery dni pobytu w szpitalu nie mam nawet jednego złego słowa do powiedzenia wręcz przeciwnie same dobre rzeczy z dnia nadzień poprawia sie wygląd całego oddziału. Jest już oddana nowiutka sala porodowa a przede wszystkim najbardziej zmieniło sie podeiście personelu w stosunku do pacjętek co sprawia że zamiast się martić i denerwować co to będzie,jak to będzie teraz możemy się cieszyć każdą chwilą z naszymi nowo narodzonymi pociechami.

Ja wraz ze swoją małżonką pragniemy z całego serca podziękować całemu personelowi za wspaniałą opiekę jaką zostaliśmy objęci podczas naszego pobytu. Oraz polecić wszystkim mamą które się wahają co do decyzji gdzie maja rodzić uwierzcie ludziom którzy się przekonali na własnej skórze a nie słuchajcie tych bzdur  które są wypisywane na forach pomóżmy tym ludziom którzy wnieśli tak dużo dobra do naszego szpitala żeby im nie zabrakło sił i ducha walki do pokonywania codziennych trudności jakie ich na potykają podczas wprowadzania tak pozytywnych zmian jakie mają miejsce w ostatnim czasie w naszym szpitalu.
Jeszcze raz z całego serca dziękujemy i życzymy jak najwięcej porodów z takim zakończeniem jakie my mieliśmy.

Z poważaniem.
Szczęśliwi rodzice.
26-11-2013

powiedz od razu ile kasy w łape daliscie

(2013/12/04 08:55)
Cieszę się, że wszystko w porządku, ale mnie nie przekonałeś. Nie po tym co przeszliśmy choćby ostatnio z żoną na tym oddziale.

(2013/12/04 09:13)
kacperskyy- jak ktoś się wypowiada dobrze na jakiś temat to znaczy że reklame robi albo w łape dostał??
A skąd wiesz że jest tam tragicznie?ze słyszenia czy doświadczenia?
Rodziłam tam 5 lat temu i nie mam powodu do narzekania!!Koleżanki moje mają inne zdanie.
Zależy od personelu który się zmienia.

(2013/12/04 11:57)

no właśnie co do zmian.

Jak byliśmy w szpitalu kilka dni temu to usłyszeliśmy od personelu, że wszyscy mieli nadzieję, że oddział ginekologiczno-położniczy zmieni się na lepsze jak jest nowy ordynator.

A tak naprawdę jedyne co zmienił to kolor ścian. Zatrudnił jedną nową położną (którą starzy pracownicy szykanują, kobieta płacze po kątach) i nic ponadto. A zmiany powinien zacząć od wypierdolenia na zbity pysk takich męt jak np. Jalowski. Dlaczego? A chociażby za słowa skierowane do mojej żony (ciąża zagrożona, na podtrzymaniu): "Pani ciąża, pani kłopot". Palcem fiut nie kiwnął, by ją chociaż zbadać.

(2013/12/04 13:31)

powiem ci doreq ze ja bym chyba nie dal rady... przeciagnal bym goscia po tych nowo wymalowanych scianach za takie cos.. jego odpowiedz swiadczy o podejsciu lekarzy z naszego szpitala.. zero jakiego kolwiek przejecia sie zyciem czy zdrowiem pacjentow.. eksperymenty typu a moze ten lek a jak nie pomoze to przyjdzie pani za tydzien to norma.

tumany pracuja w tym szpitalu nie znajacy sie na niczym a do tego beszczelni do granic wytrzymalosci.

(2013/12/04 14:13)

Jakoś tak strasznie smutno się czyta ten wątek...jak tylko już ktoś napisze jakiś pozytyw dot. porodu to od razu jest zarzut, że na pewno dał w łapę skoro zadowolony...jak są zauważalne zmiany w szpitalu to natychmiast ktoś pisze że za mało...przykre że nie potraficie się cieszyć z małych sukcesów ! jak mówią nie od razu Rzym zbudowano...

Mnie najbardziej przekonuje opinia osób, które miały bezpośredni kontakt ze szpitalem i personelem dlatego podpisuję  się całym sercem pod opinią misiek830 - personelowi oddziału położniczo-ginekologicznemu życzę dużo wytrwałości, powodzenia, trzymam mocno kciuki za kolejne zmiany bo jakoś do tej pory nie znalazł się nikt komu by się udało wyciągnąć ten oddział z bagna! do tego w 3 miesiące...

(2013/12/04 21:52)

grazka, czasami baardzo rzadko sie zdazy ze akurat lekarz jest w dobrym humorze i zachowa sie profesjonalnie... ale cos co powinno byc norma zdarza sie incydentalnie.

powiedz mi bylas kiedys w klinice prywatnej lub prywatnie u ktoregos z lekarzy szpitalnych? no wlasnie... zauwazylas nagla zmiane podejscia... tutaj pacjenta sie szanuje a wiesz dlaczego? bo w prywatnych klinikach pracuja b.dobrzy lekarze (sa tez wyjatki ale odwrotnie propocjonalne do panstwowki) a w panstowce przewaznie zostaja leniuch i niedorajdy nic nie potrafiace bo nigdzie indziej nikt ich nie przyjmie, chodza wkur** ze ich koledzy w prywatnych klinikach zarabiaja duzo wiecej ale sami nic nie robia zeby sie zmienic, podwyzszyc kwalifikacje bo im sie po prostu nie chce i siedza na tych panstwowych stolkach... taka przechowalnia znachorow... tak jak budzetowka przechowalnia emerytow i niedorajdow w wiekszosci.

(2013/12/05 08:08)

prawda jest taka, że szpital sochaczewski to składowisko odpadów ze szpitali w Warszawie i Łodzi. Jak kogoś tam nie chcą to idzie do takich szpitali jak nasz. I dlatego mamy takich lekarzy a nie innych.

Wolę się leczyć prywatnie niż chodzić tutaj za darmo. Chociaż i z tym jest problem. Jak idę po skierowanie na badania - płacę składki od ponad 10 lat, więc mi się cholera należą - to nie chcą przepisywać jak się dowiadują, że idę prywatnie do lekarza. Jak widać na darmową, konstytucyjnie gwarantowaną, opiekę zdrowotną nie ma co liczyć. Bez znajomości i pieniędzy nic nie załatwisz w służbie zdrowia.

(2013/12/05 10:44)

Witam

Zgadam się z Toba Doreq

Sochaczewski szpital latami zniechęcał nieustannie ludzi do odwiedzania jakże ,,super''placówki,która momentami przypominała kabaret,bądz cyrk.

Idąc po pomoc żadko kiedy-udało się uzyskać.Klika sochaczewska siedzy i tylko rączka-rączke myje,aż czasami żal.

Łaskę robią,że za nasze pieniądze cokolwiek człowiekowi pomogą.

Wstyd,chańba dla Sochaczewa nasz sztital.

Pzdr

(2013/12/05 16:08)
Widzisz dlatego chwalę że nawet zwykłej czekolady nie podarowałem poprostu tak jak napisałem w mojej wypowiedzi pojawiły się nowe osoby w personelu i to na najwyższych stanowiskach które w końcu odmieniły ten oddział a pozostali pracownicy zrozumieli w końcu że to oni są dla nas a nie my dla nich i tak na prawdę jeżeli by nie zmienili swojego postępowania to lada dzień byli by już nie potrzebni w tym szpitalu bo nie mieli by dla kogo pracować wiem że można powiedzieć też że co komu pisane to i tak się stanie miało być dobrze więc wszystko jest ok.
Ale tak bardzo jak wierzymy z moją marzanką w Pana Boga tak bardzo wierzymy w to że ta przemiana jaką my zastaliśmy pozostanie na długo aż do momentu kiedy tacy ludzie którzy piszą tak krzywdzące opinie tylko ze słyszenia zmienią w końcu swoje zdanie moim zdaniem powinniśmy dać szanse ludziom którzy tak wspaniałe zmiany wprowadzają i ich wspierać w tym co robią bo pamiętajcie że w rzyciu na poprawę nigdy nie jest za późno i bez względu czy to jest życie prywatne czy służbowe tam też pracują ludzie i muszą pewne sprawy zrozumieć i miejmy wszyscy nadzieję z=że nie jest jeszcze za późno dla tego oddziału i da się to wszystko uratować .

(2013/12/06 20:09)
Odnośnie szpitala, miasta, w którym mieszkamy itp...

Jak ja się cieszę, że już za 5-8 lat będziemy mieli w naszym wspaniałym mieście kadrę wspaniałych lekarzy, urzędników, społeczników, ludzi mających w interesie dobro innych!! Jak tylko wszyscy krytykujący, narzekający i marudzący zostaną wspaniałymi ludźmi czynu i idei nam wszystkim będzie jak przysłowiowym "pączusiom w maśle"!!

Pozdrawiam,
Optymistka :)

(2014/03/22 23:33)
z najlepszymi życzeniami

Strzelec – opis znaku Zodiaku

Strzelec(22 11 – 21. 12)
Idę naprzód i przekraczam granice. Moje motto to optymizm, entuzjazm, przygoda, szczerość.

Cechy charakteru

Strzelce kochają wolność i nie znoszą rutyny. Wydają się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Mają szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Ich optymizm i niefrasobliwość sprawiają, że są miłym towarzystwem. Lubią filozofować i mędrkować. Mają poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności.

Główne zalety

Strzelce są zdolne do autoinspiracji i automotywacji. Są bardzo otwarte na świat i liberalne, a ich plany i cele są dalekosiężne. Zarażają wszystkich swoim entuzjazmem.

Główne wady

Strzelce mogą zbyt łatwo uwierzyć w swoją mądrość i nieomylność, skąd tylko krok do wymądrzania się i pozerstwa. Uwaga też na świętoszkowatość i obłudę, postawę typu “modli się pod figurą, a ma diabła za skórą”.

Kobieta

Reprezentuje typ kumpelki, turystki, sportsmenki. Energiczna, szczera i bezpośrednia.

Mężczyzna

Jest wesoły, bezpośredni, spontaniczny i energiczny. Kawalarz lub filozof.

Przyjazne znaki:

Baran, Lew, Waga, Wodnik

te niżej na szczęście chłopaków nie dotyczą

(2014/03/23 20:51)