Szkoła językowa Socho godna polecenia

/ 8 odpowiedzi
CZY SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO SOHO JEST GODNA POLECENIA?
Hej. Uczęszczam do tej szkoły drugi rok. Uważam, że jest godna polecenia. Przyjazna atmosfera oczywiście z naciskiem na naukę :) Na korzyść przemawia również niskie czesne, warto spróbować. Polecam ! i Pozdrawiam 

(2013/09/23 22:25)
Gorąco polecam! Zajęcia min. w MOK Żeromskiego (ścisłe centrum!) jak i na Boryszewie i w Chodakowie. Małe grupy (4-5 osób), sympatyczni, kompetentni lektorzy, nie wieje nudą jak ze szkolnej ławy. No i bardzo przystępne ceny (wychodzi ok. 18 -20 zł za lekcję). Ja chodzę już trzeci rok i nie zamierzam się wypisywać. 

(2013/09/25 18:55)
Ja polecam. Uważam, że to najlepsza szkoła językowa w Socho.

(2013/09/29 21:12)
Szczerze polecam. Przygotowywałem się do matury w Soho School i zostałem pozytywnie zaskoczony.Lekcje były prowadzone w bezstresowej atmosferze, każdy popełniony błąd tłumaczony był w prosty, zrozumiały sposób.Lektor kładł duży nacisk na jakość lekcji, nie nudził, przychodził zawsze przygotowany, miał mnóstwo materiałów edukacyjnych oraz wzbudzał zaufanie.
Jeszcze raz polecam Soho School, na pewno nawet najbardziej wymagający uczniowie/ rodzice, będą usatysfakcjonowani.

(2013/10/19 14:35)
Od Września 2014 zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego podczas Egzaminu po Szóstej Klasie 2015!

(2014/08/10 12:08)
Szkoda, że nie mają zajęć w soboty...

(2014/08/14 08:48)
Szkoła godna polecenia. Przystępne ceny (w porównaniu z wygórowaną ceną "korków" na terenie Sochaczewa), zajęcia dwa razy w tygodniu, sympatyczni lektorzy. Miło i profesjonalnie. Ja czuje się w pełni usatysfakcjonowana!

(2014/09/04 18:58)
Bardzo atrakcyjna szkoła jeśli chodzi o naukę, ceny i lokalizacje. Można się dogadać co do dni i godzin, bardzo fajnie zajecia dla maturzystów i przyjazna atmosfera dla dzieci. Ja polecam.

(2014/09/12 12:07)