Szkoła rodzenia szpital sochaczew

/ 8 odpowiedzi
Witam,
Bardzo proszę o opinię na temat bezpłatnej szkoły rodzenia w szpitalu w Sochaczewie?
Czy ktoś brał udział w tych zajęciach? Czy odbycie kursu jest przydatne? Jak wyglądają takie zajęcia i jak duże są grupy? Czy na zajęcia przychodzi sama kobieta przy z partnerem?
Bardzo proszę o opinię.
Pozdrawiam M
Hej, brałam udział w tych zajęciach, jestem zadowolona i polecam : ) Grupy ustalane są przez położne w zależności od dat porodu, zazwyczaj jest w nich kilkanaście osób, większość dziewczyn przychodzi z partnerem. Są to wykłady o bólu, porodzie, połogu, opiece nad dzieckiem, karmieniu. Można poznać położne, obejrzeć oddział i sale porodowe, można porozmawiać, zadać pytania itp. Warto się zapisać, tym bardziej, że jest to za darmo, a zawsze można dowiedzieć się czegoś ciekawego

(2014/07/21 23:03)
Każda chwila spędzona z partnerem w tak wyjątkowym etapie życia zbliża daje radość i niezapomniane momenty, dziewczyny i chłopaki korzystajcie z każdej możliwości aby się zbliżyć i starać się stworzyć doskonałe warunki dla siebie i pociechy na którą czekacie hmmmm...    

(2014/07/21 23:11)
Ja również uczęszczałam i gorąco polecam. Możesz przychodzić zarówno sama, jak i z partnerem. :) Są również zajęcia bardziej ruchowe z panią rehabilitantką :P Uczy np. oddychania podczas porodu. Fajna sprawa.

(2014/07/22 12:06)
ja też polecam. wraz z żoną chodziliśmy do tej szkoły, zajęcia prowadzi położna Julita Misiak super kobieta ona też odbierała poród naszego Synka, żona była zachwycona.
Ja niestety nie mogłem być przy porodzie ale w szkole przygotowywano nas do tego. Polecam. Jedyny minus to zbyt mała sala w której są zajęcia często nie było miejsca dla wszystkich. A teraz latem pewnie jest tam gorąco bo to mała sala i nie ma klimy.

(2014/07/22 13:06)

a7
Też polecam zajęcia z Panią Julitą Misiak. Teraz prowadzi swoją szkołę w Klinice Alfa, koło ogródka jordanowskiego.. Sala jest duża i ma klimatyzację.

(2014/07/31 09:08)

Zajęcia w szpitalnej szkole rodzenia są wspaniałe! Położne prowadzące są doświadczone. Posiadają ogromną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Polecam wszystkim ciężarnym tę szkołę. Szkoła rodzenia w szpitalu jest bezpłatna, a w Alfie trzeba płacić.

(2014/08/10 21:40)
hm, tak się  zastanawiam, przecież pani Misiak to także położna ze szpitala?

Więc rozumiem że słowa forumowiczki Małgosi22 skierowane są także do pani Misiak  że jest doświadczoną położną i posiada ogromną wiedzę ?

Po za tym z tego co pamiętam nasze zajęcia na których byłem z żoną  były pierwszymi które prowadzone były w szpitalu i to właśnie ta pani Misiak pierwsza założyła szkołę w szpitalu i je prowadziła a dopiero potem otworzyła szkołę w Alfie? Czy się mylę?

A to że zajęcia są bezpłatne w szpitalu to chyba oczywiste ?

(2014/08/11 09:06)
Ja powiem tak-zdecydowałam się zapisać do szpitalnej szkoły rodzenia tylko z uwagi na to,że była bezpłatna-spodziewaliśmy się drugiego dziecka a przy pierwszym nie chodziliśmy na takie zajęcia,więc wynikało to bardziej z ciekawości aniżeli potrzeby.Mimo to szkoła rodzenia dała mi dużo korzyści,dużo ciekawej wiedzy a mój mąż początkowo sceptycznie nastawiony-ostatecznie był zachwycony zajęciami.Myślę teraz że to bardzo ważne,żeby dać tacie możliwość uczestniczenia w przygotowaniach do porodu i samym porodzie bo to przekłada się także na jego więż z maluszkiem a pomoc taty w porodzie jest nieoceniona!A co do ogromnej wiedzy teoretycznej i praktycznej  pań położnych(...)kiedy braliśmy udział w zajęciach prowadzonych i zapoczątkowanych w szpitalu przez panią Julitę dwie panie przychodziły uczyć się od niej prowadzenia szkoły rodzenia-na zajęciach z porodu mówiliśmy m.in o nowym standardzie w położnictwie i możliwości wyboru pozycji do porodu ale pani położna która uczyła się prowadzenia zajęć sama powiedziała ze tylko pani Julita odbiera porody w rożnych pozycjach i w wodzie a one się na razie dopiero tego uczą(...)rodziłam w lutym 2014(...)

(2014/08/11 20:26)