Szkoły językowe w Sochaczewie - Dobra szkoła językowa dla dziecka

/ 2 odpowiedzi
Chciałbym zapisać dziecko na kurs języka angielskiego. Czy ktoś moze polecić mi dobrą szkołę, poza English Best Way. Akurat tę szkołę znam za dobrze, ale od złej strony. Sama metoda nauczania jest fatalna, a warunki dla dzieci jeszcze gorsze. Moje dziecko pisało na parapecie, ponieważ nie posiadają stolików. Nie rozumiem, po co mają ofertę dla dzieci, skoro nie potrafią się przystosować. Z resztą obsługa sekretariatu też jest na niskim poziomie. Sekretariki same nie wiedzą ile jest lekcji próbnych. Jenda mówi, że 10 druga, że 8. Straszny bałagan. Może ktoś miał lepsze doświadczenie z inną szkołą?
Ja chodzę do british school na reymonta do grupy dla osób doroslych, ale widzialam ze chodiz tam tez duzo małych dzieci (podstawówka), ale i młodziezy (gimnazjum, liceum). Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona, a z english best way rowniez wiążę niemile wspomnienia (głównie ze względu na metodę, która wg mnei jest beznadziejna i niczego nie uczy. obsługa akurat dla mnie była uprzejma).

(2012/01/22 22:14)
W odpowiedzi na wątek dotyczący naszej szkoły postanowiliśmy wyjaśnić kilka szczegółów. Jesteśmy pewni, że nie mogła zaistnieć taka sytuacja, aby dziecko musiało pisać na parapecie ponieważ nasze sale są odpowiednio przystosowane do zajęć. Opinie zamieszczane na forum, są napisane przez osoby, które nigdy nie były naszymi studentami (w naszej bazie studentów nie mamy nazwisk jakie podano w profilach osób komentujących). W przypadku gdy w profilach podano jednak fałszywe nazwiska wątpimy w wartość takiej krytyki. Jest nam przykro, że konkurencja lub jej sprzymierzeńcy nie grają „fair” i celowo zamieszczają fałszywe komentarze aby zniechęcić do naszej szkoły.

Odwiedzając naszą stronę internetową, można znaleźć prawdziwe opinie klientów
na temat jakości naszych usług zaczerpnięte z ankiet, a także referencje firm dla których przeprowadziliśmy zajęcia. W ENGLISH BEST WAY w Sochaczewie przeszkoliliśmy już 1200 studentów. Zdecydowana część z nich poleca nas swoim znajomym. Oferujemy usługę wysokiej jakości i nasi studenci mają możliwość skorzystania z 10 lekcji próbnych, przed uiszczeniem jakiejkolwiek opłaty aby sami mogli przekonać się o naszej skuteczności. Wielu słuchaczy docenia naszą metodę nauczania oraz unikalną koncepcję Multi-Teacher Metod.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły, abyście mogli Państwo przekonać się sami o jakości naszych usług. Chętnie zapoznamy Państwa ze szczegółami naszej oferty. Szczególnie polecamy nową ofertę promocyjną – pakiety lekcji w bardzo korzystnej cenie: www.englishbestway.pl/pakietysoc

Zespół ENGLISH BEST WAY

(2012/02/01 11:48)