SZOSTAK NA BURMISTRZA!!!

/ 21 odpowiedzi
Wiem że to byłoby jak strzał w kolano dla naszego miasta, ale po tym jak zaglądam na stronę ,,sochaczewianin.pl'' i czytając te sensacyjne wieści z naszego miasta życzę temu Panu aby znalazł się po tej drugiej stronie, czyli on będzie u władzy i będziemy mogli jemu i jego ziomalom wytykać różne mniejsze i większe grzeszki.

taka rola prasy i nie "mniejsze" bo opisana dzialalnosc urzedu promocji obnazyla bezdennie niski profesjonalizm pracujacych tam ludzi - prowokacja z telefonem - bezbledna. nikt inny nie odwazyl sie cos takiego zrobic.

ja bym wolal zeby chlopak zostal w gazecie przynajmniejsz czytasz cos bez belkotu urzedniczej cenzury tak jak to ma miejsce w przypadku innych mediow sochaczewskich.

(2014/03/11 15:33)
A dlaczego nie, to wolny kraj i każdy komu prawo na to pozwala może sobie pozwolić na kandydowanie w wyborach. A Pan Szostak przynajmniej wnosi coś do naszej lokalnej demokracji, i w swojej gazecie pisze prawdę, nawet jeśli nie podoba się ona władzy. Za co mu chwała i wielki szacunek. I może być znacznie lepszym burmistrzem niż ten Pan z Nowej Suchej.

(2014/03/11 18:28)
a tym żałosnym "sochaczewianinie" artykuły są pisane strasznie amatorsko, wygląda to tak, jakby ludzie z ulicy sie dorwali do klawiatury...

(2014/03/11 19:17)
Dzięki gazecie Panów Szostaków możemy czytać prawdę o tym co dzieje się w mieście . Możemy czytać o przekrętach burmistrza w sprawie zatrudniania na miejskich i spółek etatach. Choć widzimy ,że Osiecki nic sobie z tego nie robi i coraz to stwarza nowe etaty , to jednak to zaprocentuje i pożegnamy tego spadochroniarza z Nowej Suchej - rugbisty i podobno do tego jeszcze sportowo słabego. Płaca Bidona - rzecznika Osieckiego to 6663 złote. Ciekawe jak się czują pracownicy urzędu , którzy zarabiają podobno blisko najniższej płacy . Ale rugbista dał rugbiście nie ze swoich , tylko z naszych . Podobnie ma się sprawa z Panem C, zatrudnionym w ZWiKU. Dochodzę do wniosku , że Zwik i Mosir są z gumy i mogą jeszcze stworzyć 100 dodatkowych etatów za naszą kasę , a woda i ścieki coraz wyżej , ale czy to obchodzi tego rugbistę z Nowej Suchej , ocenę pozostawiam innym. Już dzisiaj namawiam aby na tego człowieczka nie głosować.

(2014/03/11 19:28)
      Lubię czytać gazetę Panów Szostaków, bo bez owijania w bawełnę piszą o tym co wyrabia ten Burmistrz ze swoimi poplecznikami, a na odejście którego już wszyscy w mieście tak czekają. Zawsze bardzo bezpośrednim i zrozumiałym dla ludzi językiem, informuje opinię publiczną o aferach o których milczy ziemia sochaczewska, której już zresztą od dawna nie kupuję bo przestała być wiarygodnym źródłem informacji. Jestem przekonany że ten Pan, może być lepszym Burmistrzem niż ten obecny który, nie dotrzymuje obietnic. Głosowałem na niego i teraz się tego wstydzę bo moi znajomi mają do mnie pretensję że namawiałem do głosowania na niego, a teraz to miasto coraz bardziej schodzi na psy. Ten poprzedni Burmistrz,Czubacki, to przynajmniej Traugutta, Warszawską i Kramnice zrobił i sale gimnastyczne w szkołach i boiska, a ten się tylko lansuje.   

(2014/03/11 21:23)
Parodia-Szostak na burmistrza,śmieszne.Dlaczego wy wszyscy tak podniecacie się szczerością tygodnika Express sochaczewski jak wcale tak nie jest,ja kiedyś dawałem im dobry temat...pewnie zaraz odezwie się Kacperskyy---ale Pan Szostak stwierdził że taki artykuł zaszkodził by jego gazetce i mógłby za dużo stracić,więc myślę że niech ona tam pisze co chce a nie na burmistrza-burmistrza mamy dobrego tylko przed wyborami każdy coś pisze bo na coś liczy.

(2014/03/11 21:37)
Rotor-ja jak kogoś popieram i na niego głosuje to nie mówię pózniej o cholera pomyliłem się powinienem głosować na kogoś innego-liczy się swoje zdanie,swój pogląd a nie to co mówi ktoś inny.

(2014/03/11 21:41)
Czy można zapytać o którego Pana Szostaka chodzi?
Wolę ich w obecnej redaktorskiej wersji.

Karol

(2014/03/11 23:06)

oczywiscie ze sie odezwe.. bo jak ten artykul to byla taka sama wiarygodna sensacja jakie serwowales nam poprzednio:
- "bylem swiadkiem wypadku w rybnie" - a jak prokuratura cie dopadla to wyparles sie wszystkiego
- "pracuje w anglii" - a spacerujesz sobie po sochaczewie

to wcale sie nie dziwie ze nikt z redakcji nie chcial z toba gadac.

(2014/03/12 08:33)
Pan Szostak na burmistrza? Pomysł ciekawy, gdyż być może ktoś wreszcie niezależny zrobiłby dla miasta coś dobrego. Myślę, że z pewnością szkód, w postaci zatrudniania siódmej wody po kisielu, byłoby mniej.Jednakże osobiście wolałbym, żeby redaktorzy pozostali redaktorami, gdyż odwalają niesamowitą robotę! Człowiek spoza politycznego środowiska ma jakiś wgląd w to, co faktycznie się dzieje za murami urzędów miasta i starostwa! Tak trzymać! Co do burmistrza i całej reszty, w tym roku chciałbym oddać głos na jakiegoś fachowca, kogoś z wreszcie jakimś dobrym prawniczo/ ekonomicznym wykształceniem. Ktoś się chyba znajdzie, co nie? Szczerze to już od lat mam dość ludzi i tu na szczeblu lokalnym i krajowym, którzy nie wiedząc co zrobić ze swoim życiem postanawiają startować w najróżniejszych wyborach.

(2014/03/12 09:22)
Kacperskyy co ty bredzisz,nigdy nie pisałem o zadnym wypadku ale mi już nie chce się tobie odpisywac bo to szkoda czasu.Wyraziłem swoją opinię czy Pan Szostak nadaje się na burmistrza,oczywiście negatywną to Pan Szostak grozi mi teraz na Facebooku że pójdzie na mnie do prokuratury i każe mi zająć się lepiej swoim Wójtem(prawdopodobnie chodzi o Wójta Gminy Rybno) a nie nim.Nie wiem co Pan Szostak ma do Wójta Gminy Rybno,jest to Wójt bardzo lubiany i chwalony za dobre inwestycje w Gminie i wybierany na kolejne kadencje.

(2014/03/12 10:22)
nie trac energii na to bo i tak nikt nie uwierzy w zadna rzecz jaka napiszesz.

(2014/03/12 10:38)
Bracia SzostakowieJeden już kandydował na burmistrza. Miał przedostatni wynik. Ludzie już dawno poznali się na ich pisaninie. Czymś w kominku albo piecu trzeba palić. Sądzę, że to główny powód dla którego kupują to pisemko. Z obiektywną gazetą nie ma to nic wspólnego.
Nawet szkoda mi czasu, by opisywać te wszystkie brednie, które oni publikują. 

(2014/03/12 14:58)
Dlaczego Szostak pije reddsa? Bo 3% to dużo :P

(2014/03/12 15:07)
A tak na poważnie to Pan Szostak swoje niepowodzenia wyborcze zawsze odreagowuje artykułami oczerniającymi aktualnie rządzących, po prostu nie lubię gościa i tyle.

(2014/03/12 15:16)
Po prostu potrzebny Ci jest psychiatra , albo kaftan . Ty po prostu nie masz mózgu , a tam gdzie Cię zabiorą , to już zostaniesz.

(2014/03/12 21:25)
no cóż. Zawsze będę przeciwnicy i zwolennicy. moim zdaniem dobrze że jedne media chwalą a inne pokazują ubytki w naszych władzach...

Rolą inteligentnego człowieka - jest wyławianie z tego całego śmietnika informacji - to co jest dla nas potrzebne i wiarygodne...

reszta chłonie wszystko jak leci.... 

Moje zdanie jest takie że dobrze że Pan Szostak wydaje swoją gazetę.... jak ktoś nie chce nie musi kupować i czytać.

(2014/03/13 08:06)
Kuc300 to o psychiatrze do mnie było? Bo jeżeli tak, to świadczy to tylko o twojej kulturze, widać podobnej do Olafa, bo jak nie możesz już niczego mądrego i konstruktywnego napisać, to zaczynasz ludzi wyzywać, spójrz na kacperskego, ma inne zdanie niż ja na ten temat, ale nikt nikogo nie obraża, jeżeli nie odpowiada Ci kulturalna forma konwersacji, to nie zabieraj głosu.

(2014/03/13 08:56)
no cóż. Zawsze będę przeciwnicy i zwolennicy. moim zdaniem dobrze że jedne media chwalą a inne pokazują ubytki w naszych władzach...

Rolą inteligentnego człowieka - jest wyławianie z tego całego śmietnika informacji - to co jest dla nas potrzebne i wiarygodne...

reszta chłonie wszystko jak leci.... 

Moje zdanie jest takie że dobrze że Pan Szostak wydaje swoją gazetę.... jak ktoś nie chce nie musi kupować i czytać.

popieram w calej rozciaglosci :)

(2014/03/13 09:08)
do bartosza 
Czytaj uważnie i nie bierz wszystkiego do siebie .

(2014/03/13 10:26)
Uważajcie bo są i obłudnicy którzy kiedyś rządzący podawali p.Szostaków do sądu a teraz im się odmieniło i cieszą się z krytyki obecnego burmistrza w tej gazecie.

Karol

(2014/03/13 10:51)