Szostak Połeć.

/ 7 odpowiedzi
Ja tam na Burmistrza wybrałbym Szostaka a starostą chciałbym aby został Połeć.Faceci oblatani,mają swoją gazetę,piszą więcej kiczu niż prawdy,ciekawe jakby rządzili Sochaczewem,ciekawe co po kilku latach pisali by zapaleni pisacze na tych stronach.Ja uważam że lepiej jest jeść małą łyżeczką to starczy na dłużej i wiem że obecny Burmistrz w porównaniu do poprzedników używa małej łyżeczki a efekty widać.Poprzednik jadł dużą chochlą i co?-popierają go tylko ci którzy przy nim napełnili kieszenie albo złapali dobre stanowiska.A z tym Szostakiem na Burmistrza to żart,przecież Sochaczew by wtedy omijały nawet piesze pielgrzymki do Częstochowy.
Moim zdaniem bardzo dobrym był Czubacki , on to wszystko zaczoł a Osiecki tylko dokończył !!
Ale to tylko moje zdanie i możecie sie nie zgadzać !!
Przed Czubackim jego poprzednicy to dopiero urzedowe lenie tamci to nic kompletnie nic w tym Sochaczewie nie zrobili !!!!
Przypomnijcie sobie !!!!!!

(2014/10/09 20:22)
To jakiś żart? Co zaczął? Sprzedawać miejskie nieruchomości? Zadłużać miasto? AAA przepraszam Kramnice Sochaczewski kazała remontować i teraz mamy molocha który generuje tylko koszty i kosztował majątek aaa i też wprowadził uchwałę nakazującą wprowadzić parkomaty ale na szczęście Osiecki dopatrzył się że nie wpisano tam daty i cały czas ten proceder odwleka.

(2014/10/10 16:15)
Ostatnio ciekawej wypowiedzi udzielił Pan kandydat na Burmistrza Połeć.
Wszechmocny cudotwórca mówi że gdyby doszedł do władzy w Sochaczewie to zaraz tu zaistniał by RAJ.
Powstało by wiele miejsc pracy,ludzie nie szukaliby zatrudnienia poza Sochaczewem,sam Sochaczew dzięki jego działaniom stałby się tak znany że inwestorzy sami by wskakiwali przez okna i drzwi do Sochaczewa.
Panie Połeć-dobrze by tak było ale zejdż Pan na ziemię,nie ma takiej możliwości,po pierwsze poprzednik Pan Czubacki za mocną zepchnął to miasto na ubocze a Pan dokończył by dzieła.
Tylko z Osieckim to miasto może przetrwać-ba,nawet wyleżć kiedyś z tego doła.

(2014/10/31 10:56)
To jakiś żart? Co zaczął? Sprzedawać miejskie nieruchomości? Zadłużać miasto? AAA przepraszam Kramnice Sochaczewski kazała remontować i teraz mamy molocha który generuje tylko koszty i kosztował majątek aaa i też wprowadził uchwałę nakazującą wprowadzić parkomaty ale na szczęście Osiecki dopatrzył się że nie wpisano tam daty i cały czas ten proceder odwleka.

No to chyba jakaś kpina, inwestycje na Polach Czerwonkowskich- tysiące miejsc pracy
 Parkometry, sprawa która już od dawna powinna być uchwalona i zrealizowana, w każdym cywilizowanym mieście sa parkometry, jest rotacja miejsc parkingowych a u nas jest problem ze znalezieniem miejsca.
 Miasto pięknieje jest czysto, powstaja miejsca pracy, czego wy chcecie, zastanówcie się?

(2014/10/31 11:48)
Ile tych miejsc pracy? Gdzie?! Pokaż mi te miejsca. A nie przepraszam na magazynach jest trochę pracy, dajmy na to 100 miejsc po 1100zł netto miesięcznie w końcu POLSKA MAGAZYNOWA, po co PRODUKOWAĆ, zachęcać za pomocą obniżek podatków, tańszych gruntów etc lepiej mieć magazyny!!! No i co z tego że mają? Zapytaj się Warszawiaków czy chcą mieć parkometry, zapytaj Krakowian, nie chcą ale muszą bo straż miejska musi mieć co robić a i dodatkowa kasa się przyda w budżetach miast. Dla mnie w tak małej mieścinie parkometry są zbędne, policz koszty postawienia, serwisowania, obsługi a pożytek jaki przyniosą, miejsc nie przybędzie zaufaj mi bo ludziom zameldowanym w obszarze płatnego parkowania trzeba będzie wydać roczne abonamenty, nic dobrego to nie przyniesie. A szostak i połeć to niestety ale nasze sochaczewskie polityczne z e. R. A. 

(2014/10/31 22:36)
Olaf nie dużo mnie to kosztowało i nie chodzi o pieniądze ale o czas . MAM DLA CIEBIE DOBRĄ WIADOMOŚĆ , MASZ NR 1 DO PSYCHIATRY NA PONIEDZIAłEK . NAWET NIE MUSIAŁEM ICH PRZEKONYWAĆ , ONI TAM W REJESTRACJI CIĘ ZNAJĄ . CZEKAM ,AŻ MI PODZIĘKUJESZ.

(2014/10/31 22:54)
idź być trollem gdzie indziej...

(2014/11/01 01:00)