Sztuki walki

/ 36 odpowiedzi / 2 zdjęć
karol997 ale ja nie chce nic wskórać, bo ani ja a już na pewno nie moja żona nie zapiszemy się na ten kurs. Nawet gdyby żona chciał to bym jej teraz nie puścił :) ja chce tylko wiedzieć dlaczego jestem gorszy i to wszystko.
Z drugiej strony nie jak to nazwałeś biadoląc, nie dumając, nie rozprawiając nic się nigdy nie wywalczy. gdyby wspominane feministki nie biadoliły i rozprawiały nic by nie osiągnęły, gdyby górnicy nie biadolili i opon nie palili nie osiągnęliby tego czego chcą, gdyby ludzie nie rozmawiali o legalizacji marihuany czy choćby zmianie prawa dotyczącej kar za posiadanie nic by nie zmienili a zapewne zmienia i to kwestia tylko czasu. Tak to już jest jak siedzisz cicho to masz tak jak Ci ktoś dyktuje.

(2011/03/24 17:40)

Przepraszam tekst mi uciekł ...jak wyżej widać...na szaro...:(

To jak to jest z tym biadoleniem, chcesz coś wskórać, czy na niczym Ci nie zależy...zaprzeczasz sam sobie...:) a ciągle chcesz wiedzieć dlaczego jesteś gorszy, boś samiec i tyle, a to był projekt na kurs dla samic...:)

Pozdrawiam Karol

(2011/03/24 17:48)
ech karo997
w tym wypadku ja chcę znać tylko odpowiedź logiczną odpowiedź ale nie chcę nic wskórać boi się na kurs nie wybieram
ogólnie to co nazwałeś biadoleniem jest jak najbardziej potrzebne bo... podałem przykłady wcześniej
to jest kurs dla samic
dla samców ten kurs jest płatny

ŁAAAAAAAAAAAAAAAAJ?

koniec więcej nie dyskurtuje bo moje pytanie jest proste i nie powinno nikogo dziwić, Ciebie dzwi. To dziwne :)

(2011/03/24 20:48)

Ależ skąd nic mnie już nie zdziwi..;) pytanie zbyt proste by tak zaciekle domagać się odpowiedzi, ja też przedstawiłem swoje argumenty ...ale jakoś nie mogę Cię do nich przekonać...trudno...:) poczytaj ogłoszenia o prace w których to pracodawca określa płeć lub wiek kandydata na dane stanowisko mimo, że tego już nie powinno się robić ale kto się przejmuje takimi drobiazgami...;( chyba tylko potencjalny kandydat. Szkoda, że nie możemy jeszcze pogadać...:) Prponuję pikietę lub marsz facetów pod siedzibę ośrodka, z krzykami, acha i weź koniecznie transparent...:) może na znak protestu weźmy jakieś gary i wałki do ciasta...będzie głośno i wesoło, a nawet śmiesznie...browary też mogą być to taki stały nasz atrybut...;) choć ja preferuję dobre wino do obiadu okolicznościowego...heh...:)

Pozdrawiam Karol

(2011/03/24 21:32)
I musowo każdy facet musi przywdziać fartuszek kuchenny.
Pięknie by to wyglądało :)

(2011/03/25 10:14)
I musowo każdy facet musi przywdziać fartuszek kuchenny.

Ja mam takowy. Dwa dni temu po kuchni w nim śmigałem :)

karol997 napisał: poczytaj ogłoszenia o prace w których to pracodawca określa płeć lub wiek kandydata na dane stanowisko mimo, że tego już nie powinno się robić ale kto się przejmuje takimi drobiazgami...;(

a właśnie nie powinno ale siedząc cicho jest na to przyzwolenie i ogłoszenia są jakie są

karol997 napisał: Prponuję pikietę lub marsz facetów pod siedzibę ośrodka, z krzykami, acha i weź koniecznie transparent...:) może na znak protestu weźmy jakieś gary i wałki do ciasta...będzie głośno i wesoło, a nawet śmiesznie...browary też mogą być to taki stały nasz atrybut...;)

Ty ironizujesz a ja myślę, że gdybyśmy tak zrobili to wywalczylibyśmy swoje. Znaczy ja bo Ty nie widzisz nic złego w kursie płatnym dla facetów a dla kobiet nie :)

(2011/03/25 13:04)

Zobaczysz za jakiś czas będzie darmowy kurs dla facetów po tych Twoich protestach na forum...:)

No cóż Rafałku, w moim wieku to tylko ciepłe kapcie, dobra herbatka z cytrynką i TV...:)

Walcz dalej może osiągniesz swoje, pozdrawiam Karol

(2011/03/25 15:32)
karol997 ostatni raz boś się motyla noga uparł. Ja nie walczę ja zadałem tylko pytanie i czekam na odpowiedź.

(2011/03/25 15:38)

To sobie poczekamy razem...;) ile masz czasu, może wyskoczymy na browara...:)?

Och, przepraszam ale myślałem, że ktoś się odezwie jak temat będzie prowadzony...motyla noga, a tu tylko Ty, Grzech i ja...;) prowadzimy dyskusję...;)

Pozdrawiam Karol

(2011/03/25 15:43)
zapijemy się na śmierć czekając na tę odpowiedź :))) po co odpowiadać jak zapewne nie zna się logicznej odpowiedzi a reklama cały czas w górze dzięki nam :)

(2011/03/25 15:50)

Rafał czytałeś ile kosztuje kurs tenisa ziemnego...??? Ja już zaprotestowałem i kolej teraz na Ciebie... tam chętnie bym się zapisał ale biedronki noga toż to trzy browary za godzinę zegarową i w grupach...;) Co Ty na to...? Postanowiłem protestować z Tobą...;)

Ok, Karol

(2011/03/25 15:53)