Szukam opini - wesele

/ 32 odpowiedzi

Wiatm Moi Mili :)

Planuje w raz z moim narzeczonym nieduże wesele na ok 50-60 osób. Chciałabym Was spytać czy możecie coś mi powiedzieć o takich miejscach jak OSP Feliksów, Mokas, Dachowa, Janaszówek, bądz jakieś inne godne polecenia miejsce. Oczywiście telefonicznie postaram się czegoś dowiedzieć natomiast może tam się bawiliście? Wasi znajomi? Licze na jakieś opinnie :)

Kilkakrotnie byłam w OSP Feliksów, ostatnio w 2008r. kiedy to wraz z rodziną organizowaliśmy tam 50-lecie moich dziadków. Mogę powiedzieć, że było w miarę przyzwoicie, remiza była czysta i w miarę wyposażona, choć sprzęt kuchenny był stary. Łazienki OK. Teren przed remizą OK - czysty, skoszony trawnik. Teren za remizą - trzy lata temu było tam dużo gruzu. Z tego co wiem obecny stan remizy jest lepszy, bo niedawno ją odnowiono, zbudowano nową scenę i łazienki. Mogę się jeszcze wypowiedzieć co do remizy w Nowych Mostkach, gdzie w zeszłym roku byłam na Sylwestrze. Moim zdaniem jest dużo ładniejsza od remizy na Feliksowie, sprawia wrażenie większej i znacznie czystszej. Ma dużo większą scenę i znacznie większe zaplecze, a dodatkowo ostatnio dobudowano do niej kilka pomieszczeń, ale chyba nie są one jeszcze wykończone. Najlepiej będzie jak sama pojedziesz i się przekonasz : ) Pozdrawiam   

(2011/10/20 12:30)
Ja mogę polecić Gościniec ALMARA w Budach Iłowskich. Świetne miejsce na przyjęcie weselne i naprawdę mili, sympatyczni i bardzo pomocni właściciele. Trochę daleko do Socho, bo to chyba około 18 km jest, ale ja tam właśnie miałem wesele i ślub a goście przyjechali własnymi samochodami. Tym, którzy nie mogli własnym autem dojechać lub nie chcieli załatwiłem bus (jeden z sochaczewskich kursujących do WWA), który ich przywiózł i odwiózł w nocy kiedy zadzwoniłem po niego.
Sam Gościniec bardzo ładny i bardzo duży teren, gdzie można prócz tańców posiedzieć przy ognisku, czy postrzelac z łuku do tarczy (oczywiście zależy od pogody). Idealnie na właśnie 50-60 osób.

(2011/10/20 13:05)
A powiedzcie jak to cenowo się kształtuje? jeśli chodzi o Nowe Mostki bądz ALMARA?

(2011/10/20 13:28)
w tamtym roku od osoby było 140zł z tego co pamiętam właściciel mówił, że chyba zwiększa cenę do 160zł, ale czy tak zrobił tego nie wiem. Szczerze powiem widzac wtedy ten teren i to wszystko wokół wydało mi się tanio a już po weselu wydało mi się jeszcze taniej. Byłem bardzo zadowolony z tego co było na stole.
Co mi się bardzo podobało to, że na moim weselu były dwie osoby niejedzące mięsnych rzeczy i z tym nie było problemu. Miały całkowicie inne menu dopasowane do ich upodobań bez żadnych dodatkowych opłat.

(2011/10/20 13:45)
Faktycznie bardzo miło, że pamiętano o tym i dopasowali się do potrzeb. Oglądałam strone Gościńca naprawdę piękny teren, a czy zespół ma tam miejsce dla siebie bądź DJ?

(2011/10/20 13:47)
Moim zdaniem Feliksów jest spoko , graliśmy tam nie raz , Janaszówek nie bardzo , brak sceny dla zespołu , wszystko razem. Poza tym tam jest do kitu instalacja , małe bezpieczniki.Kiedy kamerzysta podłączył oświetlenie swoje i zaczęliśmy grać bezpieczniki wysiadły. Proponował bym się zorientować w OSP Kromnów tam jest świeżo wyremontowana Remiza

(2011/10/20 17:23)
dopiero w weekend będę oglądać sale... a powiedzcie mi Kochani co tak naprawdę bardziej się kalkuluje gdyż ciągle o tym myślę. Czy taniej/lepiej jest załatwiać wszystko osobno tzn sale/kucharke/kupić jedzonko czy lepiej wybrać jakiś lokal dom weselny z cateringiem? Proszę podpowiedzcie mi :) przypominam, że chodzi o raczej małą ilość gości max 60 osób

(2011/10/20 17:45)
Wiesz co jak się wyjeżdża z Sochaczewa po lewej stronie jest taka Oberża "uroczysko chyba  się nazywa , drewniany taki idealny na 60 osób. Myślę ze na mała imprezkę niema sensu wszystkiego zamawiać oddzielnie, kupa zachodu a na małej imprezce wiele nie zaoszczędzisz.

(2011/10/20 22:06)
To jest w kierunku Warszawy za Garefurem jeszcze kawałek

(2011/10/20 22:07)
Faktycznie bardzo miło, że pamiętano o tym i dopasowali się do potrzeb. Oglądałam strone Gościńca naprawdę piękny teren, a czy zespół ma tam miejsce dla siebie bądź DJ?

U mnie był DJ i miejsca miał sporo myślę, że zespół też spokojnie by miał gdzie grać

(2011/10/20 22:18)
Tam jest kącik dla DJ, KIEDY GRALIŚMY TAM szefowa pomogła wygospodarować miejsce tak aby zespół się zmieścił. My gramy we 4 jakieś większe składy 5/6 osób było by trochę ciasno. Z tego co pamiętam na ta sala jest dobra akustycznie.

(2011/10/20 22:29)

o dziękuje za zasugerowanie Leśnego Uroczyska jak najbardziej kojarze gdzie się znajduje. A Bądzcie tak mili i powiedzcie mi czy w koszt imprezy w lokalu wliczają się ciasta? bo podejrzewam, że alkohol należy zakupić we własnym zakresie. Tak więc mam Gościniec Almara, Leśne Uroczysko, czy jakiś lokal jest jeszcze godny polecenia? Holet Chopin jakoś nie biorę pod uwagę...

(2011/10/21 10:52)
...czy w koszt imprezy w lokalu wliczają się ciasta? bo podejrzewam, że alkohol należy zakupić we własnym zakresie.

W Almarze u mnie ciasta były wliczone, alkohol we własnym zakresie, a gdy zabrakło np. wina to można było dokupić na miejscu w normalnej cenie

(2011/10/21 11:08)
wyjątkowo fajnie to brzmi :) a wiecie coś na temat restauracji Polka w Żelazowej Woli? szukam opini, ale nic nie widze

(2011/10/21 11:53)
Jeśli chodzi o Polkę to słyszałam sporo niepochlebnych opinii na temat obsługi jak i samego jedzenia. Sama restauracja nadrabia wystrojem , z którego słyną lokale Gessler.
Jeśli szukasz przyjemnego miejsca z dobrym jedzeniem i miłą atmosfera, to polecam Ci "UL"pod Sochaczewem.http://www.zloty-ul.pl/

(2011/10/21 15:31)
A ja ostatnio miałam okazję być w Gospodarstwie Agroturystycznym ,,Jeziorany", znajduje się kawałek za wypaleniskiem, byłam jako gość więc nie wiem jak zaplecze kuchenne itd. ale jedzenie było smaczne, cena przystępna, fajne otoczenia i sala w sam raz jak na te 50 - 60 osób. Zamieszczam link http://jeziorany.eu/index.php

(2011/10/21 20:05)
o jak miło, że się ktoś dołączył jeszcze do dyskusji :) A jak cenowo się to kształtuje mniej więcej? jakbym mogła prosić o podpowiedz. Jeśli chodzi o Polkę faktycznie też słyszałam raczej kiepskie opinie, ale wystrój naprawdę imponujący...

(2011/10/21 20:41)

Czemu nie bierzesz pod uwage hotelu Chopin? slyszalam same pozytywne opinie o tym miejscu, i o przyjęciach tam organizowanych. Znajomi co roku bawią sie tam w karnawale i zawsze wracają, mówią że super, i jedzonko, o obsługa, muzyka :)

Ja sama zarezerwowałam tam salke na chrzciny :)

(2011/10/22 12:00)
Zauroczona klimatem"Zajazdu na Rozdrożu" w Nieborowie polecam to miejsce na duże wesela i mniejsze imprezy(do wyboru trzy sale). Jedzenie jak i obsługa bez jakichkolwiek zastrzeżeń,teren uroczy także na sesję fotograficzną, hotelik na górze dla pary młodej a w razie czego i gości weselnych w razie potrzeby, po przystępnej cenie;)

(2011/10/22 14:10)
Och....fo pa ....nie tam przecinek,gdzie należy jego miejsce :)) Dociekliwi wiedzą,gdzie powinien być:))

(2011/10/22 15:08)
Bardzo fajna sala powstaje na wypalenisku. W maju będę tam na komuni. Wiem, że caly personel przechodzi teraz jakies profesjonalne szkolenia, więc zapowiada się fajnie.  Warto sie zainteresować.  Pozdrawiam :):):)

(2011/10/22 16:17)
"Zajazdu na Rozdrożu" oj nie kojarzę Betti miejsca hmm... A jeśli chodzi sale na Wypalenisku? jakieś dokładniejsze instrukcje dojazdu :) a powiedzcie mi ceny od osoby przystępne 160zł/os? nie ukrywam nie widzi mi się płacić ponad 200 zł... :( chciałabym też w miarę ładne otoczenie przy lokalu/sali. Było by super :)

(2011/10/22 17:12)

eff
dopiero w weekend będę oglądać sale... a powiedzcie mi Kochani co tak naprawdę bardziej się kalkuluje gdyż ciągle o tym myślę. Czy taniej/lepiej jest załatwiać wszystko osobno tzn sale/kucharke/kupić jedzonko czy lepiej wybrać jakiś lokal dom weselny z cateringiem? Proszę podpowiedzcie mi :) przypominam, że chodzi o raczej małą ilość gości max 60 osób

Jeśli chcesz mniej wydać to opłaca się się zamawiać wszystko osobno tylko niestety wiąże się  to z wielkim zaangażowaniem Twojego wolnego czasu. Jeśli chcesz się pozbyć jakiegokolwiek latania to weź sale + catering, ale tutaj zapłacisz więcej. Ja podjęłam się organizowania wszystkiego osobno i 3 dni przed weselem czeka mnie niezły sajgon :)

(2011/10/23 12:46)
Eff a powiedz mi, zdradz jeśli możesz^^ gdzie odbędzie się Twoje wesele i na ile osób:) nie raz słyszałam, że z cateringu jedzenie nie jest tak smaczne jak od kucharki... zwykle na weselach na których miałam przyjemność być jedzenie było Pani Kucharki, z Cateringu jedzenie jadłam 2 razy w życiu i byłam sceptycznie nastawiona, ale może się mylę

(2011/10/23 14:30)

eff

(2011/10/24 14:51)