Szulczyk idzie na całość

/ 4 odpowiedzi


Rozpowiada nieprawdziwe historie na Pana Połcia (obsmarował go równo) i innych kandydatów.
Nakazuje usuwanie wrogich mu plakatów, a także buntuje kandydatów przeciwko innym.
Prawdziwa "kanalia" w ludzkiej skórze.
Niech się lepiej zajmie swoim romansem.
Oj ojoj... a jak Szostak z Połciem pluli (i wciąż plują) na wszystkich wokoło, którzy mogliby przeszkodzić im w wyścigu szczurów do stołków w UM, to jakoś Ci to nie przeszkadzało "pracowniku urzędu" (chyba bezpieczeństwa - to ich metody manipulowania ludźmi). Oto mentalność Kalego (komitetu Zamek): Jak my plujemy i obsmarowujemy to dobrze, jak na nas plują to źle. Kto mieczem wojuje od miecza ginie - wie to każdy uczeń podstawówki - Wy widocznie jeszcze do tego nie dorośliście :)

(2002/10/22 19:02)
czy chodzi o Jolę??
Czy ma jeszcze jakąś inną.

(2002/10/23 13:03)
Nie przepadam za tym kandydatem, ale romansować wolno każdemu. Sprzyja to zdrowiu, szczególnie w zaawansowanym wieku.

(2002/10/23 18:49)
To zwyczajne, agresywne i bardzo nerwowe zachowania przedwyborcze, można by je zrozumieć, jeśli nie godzą w interesy prywatne osoby bądź osób, które jak wiadomo, podczas kampanii są tymczasowo "publiczne" i zaczną niebawem świecić lub zgasną na wieki.
Nieważne jest kto z kim, kiedy i gdzie, lub też w jakiej pozycji.
Moim zdaniem, osoba wybierana do władz samorządowych przez współobywateli musi i jest to niepodważalne posiadać nienaganną opinię współwyborców i społeczeństwa. Jeśli osoba taka nadwątli zaufanie otoczenia, powinna się wycofać i nie rezygnować z tego, co przyjemne, a politykę pozostawić tym, którzy nie są jeszcze zepsuci lub też godzą w interesy innych.
W najbliższą Niedzielę staniemy przed trudnym wyborem, powinniśmy dać szansę ludziom młodym, przerwać ciągłość kadencji starym wyjadaczom, którzy działają tylko i wyłącznie na korzyść swojego prywatnego interesu.

(2002/10/23 23:53)