taki mały konkurs odpowiedzi muszą być poważne mogą być odważne

/ 7 odpowiedzi
Ludzi

(2018/07/28 08:25)
@linu,samobuja strzelasz?

(2018/07/28 08:57)
a jak, ? widzisz jakąś alterantywe na zatrzymanie tego gówna które sami sobie produkujemy ?

(2018/07/28 19:06)
Przemoc, chciwość i kłamstwo - czyli wojnę pod każdą postacią

(2018/07/29 22:31)
no nie.spodziewałem się odpowiedzi- Robroya z tymi jego demotami!!.Ale miło

(2018/07/30 06:38)
Skasować wynagrodzenie za prace i ogólnie rzecz biorąc pieniądze a praca każdego człowieka byłaby obowiązkiem a jak to praca to zależy od tego, jaką szkołę skończył i w czym jest dobry. Każdy by miał wszystko i wszystko byłoby ogólno dostępne. Załóżmy jak by tak było to człowiek nie robiłby zapasów a pracował na wspólne dobro...
Nie chciałeś się uczyć to dymasz szambowozem, ale stać Cię na wszystko i wszystko masz, a praca jest twoim obowiązkiem.

Zobaczcie to:
5. Paulo Dybala (Argentyna) - 174.6 mln euro
4. Kylian Mbappe (Francja) - 192.5 mln euro
3. Harry Kane (Anglia) - 194.7 mln euro
2. Lionel Messi (Argentyna) - 202.2 mln euro
1. Neymar (Brazylia) - 213 mln euro

Prawie 1 MLD euro i za co?? Za to, że pograją trochę w piłkę przecież za te pieniądze można by było wyżywić miliony osób w afryce etc w innych krajach, szkołach a oni przecież tylko grają w piłkę.

Niestety żyjemy w czasach gdzie kapitalista jest w stanie sprzedać sznur, na którym zostanie powieszony w celu zarobkowym.

Jeżeli wszelkie dobra była by dostępne jak tlen do człowiek nie chomikował rzeczy i nie magazynował, nie kradł, nie zabijał itp itd. Ale to jest nie realne .... Tak został skonstruowany świat niestety.

(2018/08/07 12:31)
@Ishe,chyba by się nie udało to co proponujesz,przeczytaj co zapodałem w linku,powiedzmy że to myszy -ale juz widać to na bogatych ,sytych,niezagrożonych społeczeństwach zachodu,dlatego wpuszczają szczury (sorry-migrantów),ze wschodu,nie wiem --żeby pobudzić te rozleniwione społeczeństwahttps://ciekawe.org/2015/01/24/dokad-zmierza-ludzkosc-eksperyment-calhouna/

(2018/08/08 06:38)