Tania i Dobra si這wnia

/ 6 odpowiedzi
Witam wszystkich,
Nie jestem z tego miasta znalaz貫m jedynie tutaj prace na okres wakacyjne wi璚 moja wiedza na temat si這wni w Sochaczewie jest znikoma. Chcia豚ym spyta jak si這wnie by軼ie mi polecili...S造sza貫m 瞠 jest ich kilka. Najbardziej zale篡 mi na tym aby by這 sporo obci捫enia oraz podstawowe maszyny. Wcze郾iej 獞iczy貫m w P這cku na si這wni blue je郵i kto by to szukam w豉郾ie czego podobnego. Wa積a jest dla mnie r闚nie cena maxxx 100z ale chcia豚ym taniej(w blue za open p豉ci貫m 85z). Atmosfera nie jest dla mnie istotna gdy b璠 獞iczy g堯wnie rano przed prac. Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc i Pozdrawiam.
Witam wszystkich,
Nie jestem z tego miasta znalaz貫m jedynie tutaj prace na okres wakacyjny wi璚 moja wiedza na temat si這wni w Sochaczewie jest znikoma. Chcia豚ym spyta jak si這wnie by軼ie mi polecili...S造sza貫m 瞠 jest ich kilka. Najbardziej zale篡 mi na tym aby by這 sporo obci捫enia oraz podstawowe maszyny. Wcze郾iej 獞iczy貫m w P這cku na si這wni blue je郵i kto by to szukam w豉郾ie czego podobnego. Wa積a jest dla mnie r闚nie cena maxxx 100z ale chcia豚ym taniej(w blue za open p豉ci貫m 85z). Atmosfera nie jest dla mnie istotna gdy b璠 獞iczy g堯wnie rano przed prac. Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc i Pozdrawiam.

(2014/06/25 11:00)
nie ma czegos takiego jak tanie i dobre.... jest albo tanie albo dobre.

(2014/06/25 12:18)

Witam zapraszamy , Fabryka Centrum karnet wakacyjny OPEN to 99.99 z od rana do wieczora /

si這wnia jest otwarta od 2 miesi璚y sprz皻 najnowszy w Sochaczewie PANATTA 2014/ CENA DOBRA, komfort 獞iczenia rano jest spokojnie.

(2014/06/25 15:01)
Fabryka ul. Poprzeczna 4 / obok avansu nad centrum chi雟kim w samym Centrum Sochaczewa / gdyby mia za daleko si這wnia MarioGym  z drugiej strony Sochaczewa ul. Kochanowskiego(chyba :) ) Mam nadzieje 瞠 co wybierzesz dla siebie.

(2014/06/25 15:05)

Niestety obawiam si, 瞠 tw鎩 maks to za ma這 na najta雟zy karnet typu "OPEN" czyli do oporu.

Widz te pewne problemy z 獞iczeniem "rano" si這wnie kt鏎e znam otwarte s bodaj瞠 od 10.00.

My郵 瞠 propozycj spe軟iaj帷 twoje kryteria jest si趾a na Jordanku. W kwestii obci捫e b璠ziesz musia polega jednak na masie w豉snego cia豉. Je郵i jest do嗆 du瘸 - te b璠 spe軟ione.

(2014/06/25 15:14)

Niestety obawiam si, 瞠 tw鎩 maks to za ma這 na najta雟zy karnet typu "OPEN" czyli do oporu.

Widz te pewne problemy z 獞iczeniem "rano" si這wnie kt鏎e znam otwarte s bodaj瞠 od 10.00.

My郵 瞠 propozycj spe軟iaj帷 twoje kryteria jest si趾a na Jordanku. W kwestii obci捫e b璠ziesz musia polega jednak na masie w豉snego cia豉. Je郵i jest do嗆 du瘸 - te b璠 spe軟ione.

Widz 瞠 jednak si myli貫m i s karnety do 100. Cofam pierwsze zdanie .

(2014/06/25 15:15)