TANIE -sochaczewskie APTEKI

/ 6 odpowiedzi
witam,

czy macie jakieś tanie, sprawdzone apteki w Sochaczewie ? Podpowiedzcie. Bo moje dzieci często chorują a ceny w aptekach, przyprawiają o zawrót głowy ;-(
Do tej pory korzystałam z tej na Staszica ( bo uważałam, że ma konkurencyjne ceny a i obsługa jest nie naganna w porównaniu do tej na 600 lecia, gdzie personel dawał wiele do życzenia a i ceny były sporo większe ), ale po dzisiejszych zakupach stwierdziłam, że w aptece na Staszica oszaleli z cenami. Jeszcze trochę to taniej będzie kupić leki w internetowej aptece z przesyłką niż u nas na miejscu ;-(
apteki to interes lepszy od narkotyków,na jeden z leków  który miałem przypisany cena była w jednej aptece 130 zł. a w drugiej -220 zł. !!!!!

(2015/12/03 01:24)

RNS
Może to nie na temat, bo pytanie było o tanią aptekę ale odnośnie mema powyżej, to w żadnej telewizji na świecie nie ma tylu reklam, a przede wszystkim tylu reklam wszelkich cudownych farmaceutyków, które piorą ludziom mózgi i kieszenie. Najlepiej kręcący się biznes w Polsce. Niedługo będziemy mieli większy wybór w suplementach i lekach niż w żywności. Co do cen w aptekach to są zbliżone. Apteki prześcigają się w promocjach i sposobach ściągnięcia klienta, rabaty itp. To jest tak jak z kredytami w bankach, w każdym koszty zbliżone. Różnią się sposobem przekazania i wciśnięcia klientowi. Każdy tak samo "tani", bez odsetek, bez prowizji, odroczona spłata itd. Ot cały marketing. Jeden ....... tylko w innym opakowaniu.

(2015/12/03 10:20)
A ja dodam, że naprawdę warto pytać o zamienniki leków. Ostatnio, dzięki pani w aptece na ul. Pokoju (przy okazji serdecznie pozdrawiam), zamiast około 20 zł. - zapłaciłem 3 zł. z groszami :-)
A z drugiej strony, lekarze przepisują mnóstwo wcale nie tanich "leków" homeopatycznych, których działanie jest delikatnie mówiąc wątpliwe ( http://gadzetomania.pl/7201,oscillococcinum-nie-istnieje ) 

P.S. do administracji - czemu na operze nie działa dodawanie linków? Klikam na ikonkę i nic się nie dzieje :-(

(2015/12/03 10:40)
to prawda, że zamienniki są dużo tańsze, ale nie wszystko możemy potraktować zamiennikiem. Jest sporo antybiotyków, leków przeciwgorączkowych , których nie da się zamienić "chyba, że rosnącą ceną " :-(

(2015/12/03 14:32)
AnnaB taniej jest w internetowej aptece www.doz.pl. Nie musisz wybierać przesyłki do domu tylko odbiór osobisty. Odbierasz w aptece w Sochaczewie albo gdziekolwiek akurat jesteś jeśli apteka jest na liście :) W Socho są chyba dwie (na pewno ta na ul. Pokoju, bo zawsze tam odbieram swoje zamówienia). Można zamawiać nawet leki na receptę. No tylko tyle, że zamawiasz i czekasz aż przyjdzie. Czasem na drugi dzień czasem dwa dni od zamówienia. Czasem lek jest tańszy tylko kilkanaście groszy a czasem jest to nawet kilkanaście złotych.

(2015/12/07 15:39)
Ostatnio sporo przepłaciłam za atrederm. Nie chciałam już się wycofywać. Nie rozumiem skąd tak duże różnice cenowe poszczególnych leków.

(2017/03/30 08:10)