Taśmy kreatywne (rękodzieło)

/ 4 odpowiedzi
Czy jest tutaj ktoś, kto interesuje się rękodziełem, a zwłaszcza taśmami kreatywnymi? Od niedawna wykorzystuję je w swoich pracach hand made i staram używać np do dekorowania jakiś przedmiotów, które są mi niepotrzebne, aby nadać im nowe funkcje i móc je jednak jeszcze wykorzystać. Jeśli jest na tym forum ktoś, kto poznał już taśmy kreatywne i tworzy z nich, bardzo chętnie wymienię się inspiracjami i pomysłami :)
Już od dawna interesuję się taśmami kreatywnymi. Poznałam je będąc w stanach. Znajomi kiedy przychodzą do mnie pytają gdzie kupuję te wszystkie rzeczy, bo nigdzie w sklepach drugich takich nie widzieli :P Poza tym to faktycznie fajna zabawa. Ja idę raczej w stronę designu niż rękodzieła ale możesz pisać na priv jeśli szukasz inspiracji. A na początek wejdź sobie na http://tapeiscool.com/ Pozdrawiam!

(2013/01/09 10:47)

Witam !!!

Co prawda sam się rękodzielem nie zajmuję, ale mam w swojej ofercie sporo ciekawych towarów. Jest to susz egzotyczny, sztuczne kwiaty, siatki, taśmy florystyczne. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Nasza oferta jest dostępna np. na Allegro.

(2013/02/22 11:07)
Witam:) W wolnym czasie zajmuję się rękodziełem - głównie scrapbooking i haft krzyżykowy - a odnośnie Pani pytania mogę polecić stronę http://dekoracyjnatasma.pl/ oraz blog inspiracyjny z pomysłami na wykorzystanie http://dekoracyjnatasma.blogspot.com/ Pozdrawiam:)

(2013/02/24 13:32)

Może temat się już pojawił, może nie ,ale mimo wszystko zapytam , czy w Sochaczewie były organizowane bądź są kursy decoupage? Kto je organizuje? Gdzie można się zapisać?

(2014/11/04 13:35)