TECZOWY PIATEK W SOCHACZEWIE

/ 16 odpowiedzi / 2 zdjęć
Dziś 25 Pazdziernika #TĘCZOWY PIĄTEK Bardzo jestem ciekawy jak przebiegał w Sochaczewskich szkołach, czy ważne są dla rodziców i nauczycili przekonania oraz wolność wyznania i sumienia dziecka. Szacunek dla drugiego to fundament tolerancyjnego społeczeństwa, ale jednak w praktyce to wygląda zupełnie inaczej. Już od samego urodzenia dziecka rodzice postępują bardzo nieodpowiedzialnie i egoistycznie, mam na myśli tzw. chrzest czyli decydowanie za dziecko, potem wybór religii za dziecko. A teraz pojawia się jeszcze decydowanie za dziecko jaką ma mieć orientacje... Czyli wszystko dyktowane przez kościół katolicki, czyli jednym słowem kościół katolicki deprawuje dzieci za zgodą i przy pomocy rodziców. Rodzic który postępuje tak nie odpowiedzialnie jak wyżej wspomniałem decyzje powinien mieć ograniczone prawa rodzicielskie. I powiem tak czasami lepsze dla dziecka byłoby wychowywanie przez osoby tej samej płci, lub wychowywanie dziecka po za granicami naszego kraju, jak wychowywanie w kato-faszystowsko-narodowym patologicznym piekiełku. mówie oczywiście o rodzinach skrajnie prawicowych...
Skoro jesteś taki tolerancyjny to czemu dyskryminujesz osobu o skrajnie prawicowych poglądach?

(2019/10/25 20:10)
Tego nie da się komentować.

(2019/10/25 20:18)
Tego nie da się komentować.

(2019/10/25 20:18)
Nie toleruje skrajności, tak propagowania faszyzmu, jak i komunizmu również terroru religijnego jaki propaguje Polski kościół katolicki.

(2019/10/25 22:04)
Skoro jesteś taki tolerancyjny to czemu dyskryminujesz osobu o skrajnie prawicowych poglądach?Â

Bo u lewej strony tolerancja działa tylko w jedną stronę.

A co do tematu - mam nadzieję, że żadna szkoła się nie wygłupiła z tą żałosną szopką organizowaną przez lobby LGBTWPAoSJBApOFDSBOSDF+-@ i inne niewymienione przeze mnie płcie.

(2019/10/25 22:56)
Nie bez powodu obiektem szczególnie wzmożonej seksualizacji są dzieci i młodzież oraz kobiety. Skutkiem demoralizowania kobiet jest pozbawienie ich zdolności do bycia dobrymi matkami i żonami, a zatem rozbiciu ulega rodzina, dzieci nie są już wychowywane przez rodziców, tylko od najmłodszych lat tresowane przez państwo. Doskonale widać to na przykładzie państw zachodnich, które już od przedszkola indoktrynują dzieci, tłocząc im do głów ideologię gender, a rodzice, jeżeli protestują przeciwko tej polityce, są szykanowani prawnie, a nawet odbiera się im dzieci.

Gender jest wyjątkowo destrukcyjną siłą, w której ogniskują się niemal wszystkie marksistowskie idee i dążenia, czyli zniszczenie ludzkiej tożsamości, sprowadzenie człowieka do poziomu zwierzęcia, destrukcja tradycyjnej rodziny i wykorzystanie mniejszości seksualnych jako nowego proletariatu.

Głównym celem ideologii gender jest zniszczenie tożsamości indywidualnej człowieka, a w konsekwencji także zniszczenie tożsamości wspólnotowej. Człowiek ma się stać pozbawionym duchowości zlepkiem popędów, który kieruje się w życiu egoizmem i dążeniem do zaspokajania najniższych instynktów.

https://www.pch24.pl/marksizm-kulturowy---idea-i-historia--rozmowa-pch24-,66180,i.html

(2019/10/25 23:40)
W takim razie Tomaszu nie tolerujesz też siebie,przecież ty właśnie jesteś skrajnością.

(2019/10/26 18:45)

gaj
.

(2019/10/27 07:56)
@gaj -czy to mozliwe?

(2019/10/27 08:00)

gaj
Wiesz robroy.
Ja po prostu zastanawiam się jak można żyć w Kraju Tysiąca Krzywych Luster.
A ty pokazałeś następne...

(2019/10/27 09:23)
Do Pana Jaworskiego . Nie często komentuje takievchore wpisy , ale Pan trochę przesadził . Jeżeli nie podoba się Panu wychowywanie dzieci w wierze katolickiej i to ze wg Pana decydujemy za nie o ich orientacji to proponuje wyjechać do Norwegii, albo np do Tajlandii . A w jakim celu to proszę sobie poczty . Jeżeli ma Pan dzieci to proszę je tam wysłać. nie pisać głupot i odwalić się od ludzi którzy chcą normalnie funkcjonować . pozdrawiam .

(2019/11/04 19:51)
Ile jadu i nienawiści w pana wpisie panie Marcus, tylko tak się zastanawiam bo wasza m niemnologia jest taka że komuch zły jak to nie nsz komuch a jak nasz to on był dobrym komuchem, LGBT i inne zło to okropne zło a pedofilia kościelna jest OK i pewnie tam pan posyła swoje dzieci. Życzę powodzenie w zdrowieniu z tej choroby psych..

(2019/11/07 13:05)
Marcus Proszę Państwa z takimi jak ten prosze nie dyskutować , im niebo i biskup wódka z wybrzeża zasłonił oczy . Jak mozna żyć w takim średniowieczu . Człowieku ogarnij sie. Dawaj na tacę aby mogli się napic , i to za Twoje.

(2019/11/07 19:16)
he he, kółko wzajemnej adoracji

(2019/11/07 21:57)