Tesco-Śmiecio-Promo

/ 2 odpowiedzi
Zawsze kiedy jestem w Tesco zaglądam w ten ich śmietnik nazywany wyprzedażą - a nóż się coś ciekawego znajdzie. Zaglądam i zaglądam, ale jedyne co tam znalazłem do tej pory to kupa śmiechu i żenady. Modny ostatnio obrazek w necie na którym można znaleźć cukierki celebrities w super oszałamiającej cenie 60pln (przed przeceną 80pln) na drugim zdjęciu są te same cukierki w angielskim tesco za 4 funciaki(cena zwyczajna) - tak prosto licząc 20pln. Angielska sieć robi nas tak na każdym kroku, ale w przypadku ww. śmieciowiska widać to jeszcze lepiej. Załączam fotkę olbatów/andrutów które dziś znalazłem podczas zakupów. Produkt przeceniony o 50gr czyli 25% ceny normalnej. Przecież to woła o pomstę do nieba! Jak można za coś takiego w ogóle brać pieniądze? to jest odrzut i należy to oddać do utylizacji ew. sprzedać za 1gr. Podobna sytuacja tyczy się większkosci produktów ze śmieciowiska: otwarte czekoladki, rozsypany proszek do prania, połamany samochodzik dla dziecka, widziałem kiedyś nawet otwartą czekoladę w której brakowało kilku kanek - zawinięte toto w folię i naklejona cena :) Czy kierownictwo sklepu nie widzi jaką żenadę sieje? Proponuje temu co to wymyślił zrobić w tym roku paczuszkę świąteczną dla rodziny - będą zachwyceni.

" a nóż się coś ciekawego znajdzie"
Widzę, że jednak noży nie znalazłeś...

P.S. nUż, a nie nóż

(2015/11/07 09:44)
przypominacie sobie akcję "Faktu"-zakup tego samego asortymentu w Kauflandzie w Niemczech i w Polsce?rachunek w Polsce ok. 280-290 zł. a w Niemczech coś ok 220  zł.czyli na 300 zł 80-90 zł taniej w Niemczech,nie na 3000 - tylko na 300 zł!

(2015/11/08 10:20)