To tylko Bidon ale to prawa ręka Osieckiego . Skąd my to znamy

/ 15 odpowiedzi

AKCJA WYŁĄCZ „BIDONA”

Jarosław Nowicki

Wyłacz Bidona

   W dniu 22 lutego 2014 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Rugby, w trakcie którego łamano elementarne zasady organizacji i przeprowadzenia takiego wydarzenia, które powinno być świętem Polskiego Rugby.

   Na takim zgromadzeniu powinno omawiać się strategię rozwoju na kolejne lata oraz dyskutować o tym jak pomagać w rozwoju rugby w Polsce. Arena ostatniego NWZD, to w istocie zebranie przypominające czasy twardego stalinizmu i panowania demokracji ludu pracującego miast i WSI, który mógł tylko być za.

   Na tym ZD było kilku niezwykle aktywnych bohaterów, którzy w sposób perfidny i urągający zasadom demokracji blokowali dostęp opozycji do udziału w Zjeździe. Pełnoprawni delegaci nie zostali wpuszczeni na salę obrad oraz zostali w sposób chamski i obraźliwy potraktowani przez vce prezesa PZR ds. organizacyjnych Roberta Pietrzaka. To nie pierwszy raz, kiedy ten osobnik, w wulgarnych słowach odnosi się do ludzi rugby ( bo sam jeździł głównie łódką tyłem), widać inaczej nie potrafi?

    Największymi jednak obrońcami łamania prawa i zasad demokracji okazali się prezes PZR Eurodeputowany Jan Kozłowski oraz „redaktor” i urzędnik samorządowy z Sochaczewa Robert Małolepszy, znany także  jako „Bidon”. Pierwszy z nich to reprezentant Polski w Parlamencie Europejskim. Jego politycznym i obywatelskim obowiązkiem jest przestrzegać prawa oraz zarządzać PZR transparentnie i uczciwie. Niestety ostatnie działania wskazują jednak, że ma wiele do ukrycia, bo obawia się ujawnić dokumenty finansowe oraz z działalności zarządu PZR.

    Z kolei „redaktor wszelakich mediów, człowiek wyparcia na szkło” (a jak wiadomo to 4 władza jest), powinien stać na straży praworządności oraz patrzeć władzy na ręce ( to taki zawód czyli profesja). Okazuje się jednak, że jego działania mają raczej charakter„blatowania się z władzą” oraz kupczenia zasadami rzetelnego i prawdziwego dziennikarstwa. To nie nowość w jego karierze, gdyż razem z obecnym menagerm reprezentacji tworzą tandem, który ma za sobą dopingowe wpadki, wiadomo swój do swego ciągnie. Przypomnijmy tylko, że za te działania onegdaj opuścił on szeregi  zarządu PZR. Jak się jednak okazuje  nie na długo! To tylko pokazuje, że żadne środki nie są im obce, aby osiągnąć własne cele.

Dlatego w proteście przeciwko tym działaniom wzywamy do

AKCJI

WYŁĄCZ „BIDONA”

w czasie transmisji wszelkich meczów i zawodów sportowych komentowanych przez owego redaktora.

    Takie działanie kibiców i sympatyków rugby być może spowoduje wystąpienie u niego efektu refleksji oraz zadumy nad własnymi poczynaniami, będzie także symbolem solidaryzowania się środowiska z bezprawnie szykanowanymi i wykluczonymi delegatami. Pamiętajcie, że  także WY możecie zostać tak potraktowani. Wyraźmy stanowczą dezaprobatę dla takich działań i nie dajmy sobą manipulować oraz poniewierać farbowanym lisom!

Jarosław Nowicki

Podobnie działa obecna władza w mieście.Autokracja i wypieranie innych stanowisk w sprawie czego by nie dotyczyła.

(2014/11/05 14:56)
Jest prostszy sposób na wyłączenie Bidona, trzeba wyłączyć jego szefa i pryncypała i to już za 11 dni. Wyłączając Burmistrza w wyborach, wyłączymy i Bidona. 

(2014/11/05 16:21)

Wyborcy mają swój rozum i sami muszą zdecydować czy wybrać osobę o wysokiej kulturze osobistej , Burmistrza który skutecznie kieruje miastem od 4 lat,czy równie skutecznego byłego Burmistrza który kierował miastem przez dwie kadencje,

-czy amatorów z partii nieudolnie Rządzącej krajem od 7 lat
- Partii w której od 7 lat toczy się bezustanna walka o przywództwo, o pozycję wewnątrz jej struktur i o stołki
- partii której członkowie się gryzą jak psy, przykład ostatni ostry konflikt Protasiewicza ze Schetyną
- partii awanturników politycznych, ludzi zapalczywych jak Stefan Niesiołowski
- partii ludzi zakompleksionych szukających kariery i dowartościowania się
- partii w której jest wewnętrzny rozdźwięk i brak porozumienia którego ze swoich kandydatów poprzeć
- partii w której powołano sztab do walki z CHAMSTWEM wewnątrz jej struktur.

Sami zdecydujcie Państwo czy chcecie mieć spokój i dalszy dynamiczny rozwój miasta, czy hucpę polityczna taką jaką robią tu klakierzy PO umocowani na tym forum przez swoich mocodawców?

(2014/11/05 16:45)
Olaf - CWKS , la COSTA , itd to lokalny zaślepiony głupek . Podejmowanie z Nim dyskusji mija się z celem . To człowiek nie kontaktujący rzeczywistości , więc dajmy mu mówić, ale nie bierzmy tego poważnie. To osobnik popierający Osieckiego , Panie Osiecki współczuję takiego poparcia od takiego OLAFA chyba że to On popiera pana za Pana przyzwoleniem .Na odległość widać ,że to świr .

(2014/11/05 20:27)
Plusem całej działalności tego Bidona jest to, że obnaża prawdziwą twarz swojego pana, ludzie to widzą i się im to zdecydowanie nie podoba. A do tego wpisy Metro, Olafa, La Prosty dają pełen obraz tej opcji. Miasto budzi się i widzi bezkresną pustkę tych ludzi.

(2014/11/06 11:04)
W drugiej turze, o ile będzie, spotka się Czubacki z Osieckim. Obaj dobrze się sprawdzili, chociaż Czubacki tylko dzięki swoim zastępcom. Czubacki miał też lepsze warunki, bo wtedy było więcej kasy z Unii. Osiecki miał gorzej, ale też się sprawdził. Może nawet lepiej. Jego inwestycje są mniej widoczne, bo bardziej "socjalne". No i do emerytury w stosunku do konkurenta, to mu brakuje. Może jeszcze popracować.

(2014/11/06 11:14)
Osieckiego nie będzie w drugiej turze, zobaczycie ludzie go nie chcą. Nie wiem kto wygra ale na pewno nie będzie to Osiecki. Widać że jest za cienki, ten jego zastępca Maruś F. już jest od niego bystrzejszy.

(2014/11/06 11:21)
Nie zapominaj o Wachowskim dla swego szefa oferował się usuwać banery konkurenta .To dopiero Rycerz .Na Zamek go dać, niech broni miasta przed niewiernymi ,ku chwale drużyny imć Pana Osieckiego.ZA PIS za FORUM przeciwko wszystkim innym!(tylko uwaga na cegły Panie v/c)

(2014/11/06 11:31)

Pamiętacie pozew w trybie wyborczym przeciwko janiakowi?

 

Gdyby słowa Wachowskiego były prawdziwe to Gaik wstąpiłby a drogę prawną jak w ww. przypadku.

 

w mojej ocenie jest to tani chwyt , taki sam jak wpisy użytkowników o "miejskich" drogach , które są wojewódzkimi , powiatowymi lub gminnymi :)

(2014/11/06 11:45)
Czy wie Pan do kogo należy ta gazeta i jakie treści ta gazeta wprowadza w obieg?

(2014/11/06 12:47)

Media ogólnopolskie o tym nie napiszą.

 

Przykladem jest tez

Sprawa wiplera pobitego przez policjantów obrazuje jak kopacz, Komorowski i reszta spółki zamiatala pod dywan stając po stronie policji.

Media zaczęły pisać prawdę dopiero po wycieku nagrań z monitoringu. Ten portal od początku stal za wiplerem.

 

 

(2014/11/06 12:54)

AKCJA WYŁĄCZ „BIDONA”

Comments are closed.

Powered by Blo

(2014/11/06 19:17)
Zycie jednak jest piękne i każdego dnia niesie coś ciekawego . Dzisiaj po pracy , słysząc od kolegów , że w darmowej gazecie e- sochaczew, jest książeczka z programem Pani Urszuli Pawlak - kandydatki na Burmistrza z ugrupowaniaPorozumienie Obywatelskie Sochaczew , czyli tego z którym sympatyzuję . Po drodze wszedłem do sklepu , gdzie ta gazeta jest kolportowana . Patrzę rozglądam się nie ma , co jest, myślę nie dostarczyli czy jest może jakaś inna przyczyna.Pytam Panią a Ona mówi jest , tylko wydaję osobiście , bo już chodzili Tacy i patrzyli jak tu zwinąć całość , a dla ludzi to co . Kolekcjonerzy jasna cholera , tak mi powiedziała dając jedną sztukę. Chciałem się zapytać jak wyglądali , ale dałem spokój , bo wiem ,że w tym sklepie gazeta ta jest  bezpieczna i pilnie strzeżona  przed fałszywymi kolekcjonerami.

(2014/11/06 19:52)
Brudne gierki to specjalność tych ludków. 

(2014/11/07 18:43)