Toledo na wesele

/ 11 odpowiedzi
Co sądzicie o zespole Toledo na wesele? Jak grają, no i w ogóle jacy są?
To znany zespół discopolo.Jedni polecają inni krytykują , trudno powiedzieć ale słyszałam dużo negatywnych opinii

(2011/10/04 22:07)
Mają powodzenie chodź nie wiem dlaczego. Grali na weselu mojego kuzyna, twierdził, że są poprostu świetni. Niestety nie pokazali tego. Robili dużo przerw, o wiele za dużo. Ludzie byli chętni do zabawy a oni sobie dużo odpoczywali.

(2011/10/05 11:09)
Również nie polecam grali u mojego brata na weselu totalna porażka!!!!

(2011/10/05 14:00)
Według mnie jeśli ich weźmiesz to będziesz żałowała. Robią przerwe co 4 piosenki, a po oczepinach to już grają tylko utwory dla emerytów, żeby ludzi uśpić i żeby wesele się szybciej skończyło. A i na tym weselu, na którym byłam nie zagrali żadnej piosenki, o którą prosili goście. Ja polecam avantidiscopolo.pl

(2011/10/05 20:42)
Pewnie tak bo takim ludziom odbija gwiazdorstwo ale ja znam lepsze zespoły weselne

(2011/10/05 21:36)
Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za wyrażone opinie. Pozdrawiam użytkowników portalu!

(2011/10/07 15:45)
Nie bierze się na wesele zespołów discopolo , takich jak toledo , tropic i inne , byłem  kilka razy na takim weselu , totalna masakra. Proponowałbym poszukać zespołu typowo weselnego . To ze ktoś zdobył trochę popularności bo wydał jakąś płytę  z kawałkami discopolo to nie znaczy ze ci będą ładnie grać i bawić gości na weselu

(2011/10/11 22:58)
Nie masz racji kolego wyżej. Zespoły tradycyjne weselne grają tak, że nie da się ich słuchać ponieważ nie mają szans wypłynac wyżej zgniną w tym co robią. Przeważnie są to ludzie bez jakiegokolwiek zaplecza muzycznego tylko tzw grajki którzy potrafia wysączyć każdą butelkę z wódką (byłem osobiście na takim weselu i widziałem). U mnie grał tropic w czerwcu w tym roku i jestem bardzo zadowolony. Część gosci od mojej żony była z Kielc i każdy wyszedł szczęśliwy. Wodzirej, który prowadził imprezę nie dał ludziom siedzieć do 6 rano. Nawet nie chcieli dopłaty za przedłuzenie 30 minut. Umowę na 2014 rok podpisał juz mój szwagier. Gdybym miał brać zespół weselny(grajków lokalnych) wolałbym zwykłe radio na płyty. Byłoby dużo taniej i nikt by się nie denerwował. Płytę dvd z wesela ogląda się z przyjemnością (nagrywał artfilm z sochaczewa) Po obejrzeniu kilka razy nawet teściowa wie jaka piosenka będzie leciała jako następna:) Rzadko się zdarza aby film z wesela ogladać wiecej niz 1 raz na 10 lat:)

(2012/09/24 23:04)
  Ty razem z tym swoim krzysiem wokalistą niejednemu grajkowi lokalnemu moglibyście co najwyżej buty czyścić. Masz bardzo wysokie mniemanie o sobie i swoim miernym zespole, chyba troche za wysokie

(2012/09/25 08:46)
A ty razem nam wszystkim z tym grajkami wiesz co możesz zrobić ? :) ......

(2012/10/02 22:39)
 Ja nie musze, dla mnie jesteś zwykłym zerem

(2012/10/04 08:47)