TROJANÓW - BABCIE EMERYTKI

/ 6 odpowiedzi
Jak w domu się nie chce segregować lub przechowywać śmieci to co można zrobic?
Otóż babcie emerytki (a może i nie tylko) - wyrzucają śmieci z domu do miejskich koszy przy skrzyżowaniu ulic w Trojanowie ;)

A mówią (te babcie), że to młode pokolenie jest nic nie warte.
Przykład dla młodych, niestety, idzie wprost od osób starszych.
Jak wymagacie od młodzieży -  to dajcie im dobre wzorce do naśladownaia.
Jak babcia wyrzuca śmieci na ulicę - to dlaczegoa "ja" mam robić inaczej?
(zaobserwowano - 26.07.2018, godz. 6.15)
Grace, wyrastasz na okolicznego "społeczniaka" (społeczniaka) ;[

(2018/07/26 12:42)
raczej zaczyna mnie wkurzać otaczająca i przykra rzeczywistosć w naszym mieście ;)

(2018/07/26 13:05)
walić RODO, zrób i daj zdjęcie takiej smieciary bez retuszu

(2018/07/26 17:18)
Jeśli jakaś kobieta, z niewiadomych przyczyn wyrzuciła śmieci do miejskie go kosza to nie koniecz nie wszystkie babcie czy emerytki to robią Co ma tu wiek do rzeczy.? Prawdopodobnie kobieta zapomniała wyrzucić torbę ze smieciami do swojego śmietnika i jak się zorientowała to wrzuciła do kosza mejskiego. Mnie się to czasem zdarza. Wychodząc rano do sklepu, mam zamiar wyrzucić po drodze woreczek zedśmieciami do pojemników przy bloku. Czasem zapomnę, i je niosę i wtedy po prostu wrzucam do kosza. Cóż w tym takiego okropnego?

(2018/07/29 07:43)
Przy wielu blokach nie makoszy na śmieci. Efekt jest taki, że smieci leżą wszędzie. To jest o wiele gorsza sytuacja.

(2018/07/29 10:23)
Kazdy lokator bloku płaci "smieciowe"bez wzgledu na to ile tych śmieci zaniesie do pojemników. Przy kazdym bloku stoją pojrmniki na śmieci. Wspólnoty mieszkaniowe dbają tez o to, żeby na ich terenie stały kosze na śmieci. Rano widzimy często bałagam wokół tych koszy, poniewaz w nocy głodne, bezdomne zwierzęta a także ptaki grzebią w nich szukając pożywienia. Bałagan jest przewaznie szybko zlikwidowany przez firmę sprzatającą. Chyba nie ma o co kopii kruszyć.

(2018/07/29 21:02)