Tropią afery, a tymczasem drogi wyglądają tak :

/ 11 odpowiedzi / 4 zdjęć
Gdyby władza wkładała tyle energii w walkę polityczną co w remonty dróg w mieście to ulica Licealna i pozostałe nie wyglądały by tak marnie. A swoją drogą jak myślicie, ile samodzielnych wniosków o dofinansowanie remontów ze Shetynówek, złożyła miejska władza w minionym czasie ?

Gdyby władza wkładała tyle energii w walkę polityczną co w remonty dróg w mieście to ulica Licealna i pozostałe nie wyglądały by tak marnie.

Przed opublikowaniem skonsultuj się z psychiatrą lub bsychologiem, gdyż nie właściwe stosowanie środków masowego przekazu może pogłębić twoja chorobę:)

A teraz wyjaśnię ci o co mi chodzi ( bo nie zrozumiesz).

Ta część wypowiedzi powinna brzmieć  :

"gdyby wladza wkładała tyle energii w remont dróg  co w walkę polityczną to ul. Licealna i pozostałe nie wyglądałyby tak marnie"

(oczywiście nie jest to moje zdanie, tylko ukazanie poprawności tej wypoiedzi aby brzmiała tak jak nadawca tego oczekuje).

Ukłony.

Klask, klask, klask :)

(2014/11/15 16:57)

(2014/11/15 17:37)

(2014/11/15 17:40)

(2014/11/15 17:45)

Sochaczewskie Forum Samorządowe przypisuje sobie wydarzenia!!!

Sochaczewskie  Forum Samorządowe publikuje na e-Sochaczew moment otwarcia parkingu przy PKP pod swoją nazwą, mam pytanie czy to oni zrobili ten parking jako SFS za własne pieniądze czy UM za pieniądze podatników  z Sochaczewa? Nie uważacie, że to "lekkie" przegięcie? Niedługo się okaże, że Sochaczewskie Forum Samorządowe jest dla nas lepsze od Lenina!

(Video) Burmistrz Osiecki: Czyny nie słowa

(2014/11/15 18:21)

Mamy cisze wyborczą, a wpis Tantal można odebrać jako agitację poprzez dyskredytowanie określonego komitetu wyborczego.

(2014/11/15 18:30)
No patrz jarl, a jednak zrozumiałeś, ale nadal brak odpowiedzi na główne pytanie o wnioski. Jak rozumiem ta część pytania jest najbardziej niewygodna. hi hi

(2014/11/15 19:37)
Przecież nie piszę o KW tylko podaję nazwę stowarzyszenia a to jest zasadnicza różnica :)

(2014/11/15 19:37)
Wszędzie mistrzowie socjotechniki :D

Tylko po ciszy w tych wątkach wątpię, żeby do przeciętnego wyborcy ta socjotechnika docierała.

Są tu jacyś przeciętni wyborcy?:)

(2014/11/15 20:07)
Słowem nie jesteśmy odosobnieni w krainie będzie, będzie.

(2014/11/16 01:13)
polskie absurdy cały kraj pełen takich absurdów.

(2014/11/16 09:16)