Tropical Islands - ktoś był? Warto jechać?

/ 21 odpowiedzi
Czy ktoś był na Tropical Islands pod Berlinem? Znalazłam reklamę o wyjeździe 12.04 z Sochaczewa i zastanawiam się czy warto jechać???
Byłem z rodziną w Listopadzie autokarem z Warszawy i naprawdę warto. Woda bardzo ciepła, mnóstwo atrakcji dla dzieci. Bardzo dobre jedzenie na miejscu i super masaże. Wielkość robi wrażenie. Gorąco POLECAM!!!

(2014/03/13 18:59)
Pani Mileno, ile kosztuje wyjazd? Od kilku lat z mężem planowałam wyjazd ale zawsze nie było czasu... Oglądałam kiedyś program na Galileo o wyspie i bardzo mi się podobała.

(2014/03/13 19:08)
Wyjazd kosztuje 119zł + bilet wstępu. Widziałam reklamę w Kauflandzie. Jutro zapytam o więcej szczegółów to napiszę.

(2014/03/13 19:11)
Wybieram się na trzy rodziny 12 kwietnia autokarem z Sochaczewa. Płaciliśmy 119zł od osoby. Bilet wstępu 29euro dla dorosłego, dzieci 19euro. Znajomi byli 2 lata temu i wrócili bardzo zadowoleni. Za tą cenę warto!!!

(2014/03/13 19:24)
Ten wyjazd to jedno czy dwudniowy? Jakieś namiary na organizatora?

(2014/03/13 20:18)
Jednodniowa. 9godzin na plazy. Rezerwowalem w biurze podrozy w Kauflandzie w Sochaczewie. Tel. 506-688-190

(2014/03/13 21:13)

zalezy co chcesz robic.. bilety sa na rozne atrakcje.. podstawowy moze i tyle kosztuje... ale jechac 600km po to zeby polezec na plazy?? sauna, nocleg na wyspie, bar, spa - to wszystko kosztuje dodatkowo... jadac na wlasna reke 1000-1500 PLN na osobe trzeba liczyc tak zeby "cos porobic" ale bez hi-life'u

cena biletow do strefy tropikalnej: 36 EUR
sauna 36 EUR
Za zmianę stref naliczana jest dopłata w wysokości 12,00 EUR za dzień lub bilet od razu na dwie strefy - 42 EUR
nocleg dla dwoch osob w domku 260 EUR
plus do tego benzyna.

(2014/03/14 07:53)
Sprawdzałem i ten bilet za 29euro jest do strefy tropikalnej (zjeżdżalnie w cenie). Za dwie strefy 34euro. Ceny są ze zniżką dla grup. Na własną rękę liczyłem wszystkie koszty i wychodzi dużo drożej. Za taką cenę można fajnie spędzić weekend, znajomi byli na jeden dzień autobusem i wrócili bardzo zadowoleni. Podróż powinna być krótka ponieważ cały czas autostrada.

(2014/03/14 10:36)
Też tak uważam jak Kacperski, byłem , widziałem i niestety zapłaciłem a wyszło mnie trochę mniej jak Kacperskiemu , bo około 1100. Jak pojedziecie z dziećmi , tak jak ja to portfel musi być gruby i ciężki , bo na każdym kroku ktoś na Nas się czai , i kasuje och kasuje.

(2014/03/14 11:22)

fajna opcja tylko napiszcie jak to jest? jedziesz, siedzisz tam iles godzin i od razu wracasz?

(2014/03/14 11:22)
Zarezerwowałam i już wszystko wiem. Wyjeżdżamy rano, zajeżdżamy na godzinę 10.00 i mamy czas wolny 9 godzin na miejscu. Po czasie wolnym, podróż w drogę powrotną. Bilet grupowy 29euro (jeśli ktoś chcę razem z saunami 34.5euro) zjeżdżalnie w cenie. Obiad ok. 10-15euro na miejscu. Za ok. 240zł spędzić fajny weekend chyba warto. Jak wrócę wstawię zdjęcia.

(2014/03/14 16:13)
Siemka, byliśmy tam z żoną autem w marcu 2010r. było bardzo mało ludzi więc lepszy dostęp do atrakcji. Spędziliśmy tam ponad dobę i się nie nudziliśmy, można było wnieść spokojnie 2 duże torby, spać na plaży na materacu a niektórzy mieli nawet własne "darmowe" namioty, jedzenie i napoje, więc można tam spędzić czas przyjemnie i tanio. W nocy fajnie wszystko podświetlone i miło się siedzi w jacuzzi :) Na powrocie można zwiedzić Berlin.

(2014/03/15 19:33)
Chyba żartujecie za wyjazd 4 osobowej rodziny z noclegiem w namiocie trzeba liczyć Apartament na 4 osoby, poza hala
738,00 EUR + wejściówki i jedzenie dojazd jedzenie nie wspomnę o noclegu w Hali ok 2000eur, więc prosze nie pisać za 240 zł fajny weekend ponieważ:
119zł dojazd + bilet za osobę dorosłą 36 euro dzieci 28,5 euro. To daje na dwie osoby łącznie 528zł +jedzenie więc trzeba mieć ok700zł na 9 godzin z dziećmi wyjdzie ok 1300zł za wyjazd super tanio a jak ktoś nie wierzy to link do strony http://www.tropical-islands.de/pl/atrakcje/.Za kilka dni z 4 osobową rodziną można pojechać do Tunezji na tydzień.

(2014/03/15 19:48)
http://www.tropical-islands.de/pl/atrakcje/strefa-tropikalna/

(2014/03/16 11:15)

Miejsce jest całkiem fajne, robi wrażenie, można miło spędzić czas i pewnie warto chociaż raz w zyciu tam pojechać i zobaczyć. Ale... niestety trzeba się nastawić na koszty (korzystanie wyłacznie ze strefy basenowej jest nudne więc wejścia do strefy wellness się nie uniknie. Plus - to miejsce wcale nie jest takie ogromne jak się wydaje, wyspę można obejść w 15 minut. A po 3-4 godzinach można zacząć sie nudzić. Ale to tez oczywiście zależy od człowieka;))

w środku jest duszno (wiadomo, klimat tropikalny) i nie każdemu może to pasować. Ja np. po kilku godzinach nie czułam się najlepiej. A temperatura też robi swoje - chce się pić, więc biegasz do baru/restauracji po napoje, pływasz więc chce ci się jeść - a jedzenie niestety tez nie jest szczególnie tanie.

Trochę kosztowny wyjazd ale można się całkiem nieźle zrelaksować. Oczywiście zależy to ile będzie ludzi tego dnia (u mnie były takie tłumy, ze nie było gdzie ręcznika położyć - więc zero przyjemności).

(2014/03/16 17:27)
Kosiarz21 - Byłem (na pewno jeszcze wrócę) i ceny za wejście płaciłem ze zniżką bo przy grupach jest taniej:
Dorosły 29Euro za jedną strefę lub 34Euro za dwie strefę
Dzieci, uczniowie, studenci, seniorzy 19,5Euro (do 5lat bezpłatnie) za dwie strefy.
Dlatego lepiej opłaca się jechać na jeden dzień niż z noclegiem.
Do Tunezji warto jechać ale Tropical Islands też warto zobaczyć :)
Na koszty wszędzie trzeba się nastawić gdziekolwiek się nie pojedzie... niestety :)

Chyba żartujecie za wyjazd 4 osobowej rodziny z noclegiem w namiocie trzeba liczyć Apartament na 4 osoby, poza hala
738,00 EUR + wejściówki i jedzenie dojazd jedzenie nie wspomnę o noclegu w Hali ok 2000eur, więc prosze nie pisać za 240 zł fajny weekend ponieważ:
119zł dojazd + bilet za osobę dorosłą 36 euro dzieci 28,5 euro. To daje na dwie osoby łącznie 528zł +jedzenie więc trzeba mieć ok700zł na 9 godzin z dziećmi wyjdzie ok 1300zł za wyjazd super tanio a jak ktoś nie wierzy to link do strony http://www.tropical-islands.de/pl/atrakcje/.Za kilka dni z 4 osobową rodziną można pojechać do Tunezji na tydzień.

(2014/03/17 11:13)
Adampajak masz racje ale za 240 zł raczej sie nie pojedzie chyba że samemu z kanapkami i herbatą w termosie. Ale Polak potrafi :)

(2014/03/17 15:01)
Cześć, zbliżają się wakacje, nie widzę podobnego wątku pt"gdzie z rodziną na wczasy" itp. , a znalazłam ten wątek, więc jeśli pozwolicie, to zaproponuję taki wyjazd. Wakacje w Świnoujściu , jest tam sporo biur podróży oferujących rejs do Danii do Legolandu, wycieczki są różne (w zależności na ile dni chce się jechać) my planujemy rejs i cały dzień w Legolandzie. Zawsze to jakaś alternatywa;-)
Jeżeli macie inne propozycje -poproszę;-)))

(2014/05/27 10:11)

w okolicach fajnie jescze wybrac sie do tatralandii. blisko i jak sie chce to tez moze byc niedrogo.

www.tatralandia.com.pl

(2014/05/27 12:12)
To prawda Tatralandia super, byłem i polecam. Prócz tego jak ktoś lubi taki klimaty to fajnie tez jest w Popradzie http://www.aquacityresort.com/pl/ :)

(2014/05/27 23:49)
A, co powiecie na Uniejów i termy w Uniejowie http://www.termyuniejow.pl/?
Całkiem blisko, sporo atrakcji dla rodzin z dziećmi, i nie tylko dzieci;-)
 Myślałam o "Dniu Dziecka", by zabrać swojego malucha właśnie do Uniejowa- Czy ktoś był ?

(2014/05/28 12:46)