Tułowice, domki/ośrodki wypoczynkowe

/ 4 odpowiedzi

Potrzebuję opinii na temat domków bądź ośrodków wypoczynkowych w Tułowicach (a może gdzie indziej w okolicy Sochaczewa?) Chcę spędzić weekend ze znajomymi i zastanawiamy się np. nad tym czy w drewnianych domkach w jesienną pogodę jak teraz lub jak zrobi się jeszcze zimniej będzie w miarę ciepło, a może lepiej jednak jakiś ośrodek, pokoje. Chcemy też mieć możliwość spędzenia czasu wspólnie przy ognisku/grillu albo na jakiejś sali, żeby potańczyć. 

Jeśli macie jakieś doświadczenie w tym temacie to piszcie :)

witaj,

parę lat temu zorganizowałem w ośrodku w Tułowicach  wieczór kawalerski , jak się okazało  tego samego wieczora  były jeszcze dwie takie imprezy  w sąsiednich  domkach :) i było fajnie.

To było w sierpniu więc pogoda letnia  z lekkimi opadami . za 10 -osobowy domek zapłaciłem ok. 300 zł/dobę .

w środku fajnie  i przed domkiem też są warunki na grill czy ognisko , minusem jest  - jak w większości  tego typu domków -  zapach wilgoci i pleśni  ale  dobra  zaprawa jakimś alko  i  jest ok :)

Polecam też domki  w Budach Grabskich nad Rawką  ale nie wiem czy o tej porze ośrodek jest czynny

Powodzenia

(2013/11/08 09:19)

No to cena niezła :) W sierpniu byliśmy w takich drewnianych domkach pod Łodzią, domki miały rożny standard (niektóre z łazienką, niektóre z kuchnią, ceny do 40 zł), ale to tylko 2-3 noce, więc bez przesady, nikt nie oczekuje jakiś ekstra warunków. Ale już wtedy nocą było zimno, więc martwię się o to czy w takich domkach jest ogrzewanie, bo nie kojarzę czy były kaloryfery.

Ten w Budach faktycznie do września czynny.

(2013/11/08 22:25)
teraz będzie za zimno  a domki są nieogrzewane ,  spróbuj  agroturystykę  w okolicach Sochaczewa. będą  warunki i na grill

(2013/11/08 23:05)

Polecam z czystym sumieniem Agroturystykę "Otulina" w bliskich okolicach Sochaczewa... Ceny przyzwoite... Można się dogadać co do cateringu... Dysponują chyba 5 albo 6 pokojami z łazienkami. W pełni wyposażona kuchnia, kominek i drewno do niego itp. itd.

Numeru niestety nie mam ale to chyba nie jest żaden problem, żeby go zdobyć w dzisiejszych czasach!

(2013/11/09 13:58)