Tylko nie Małecki - to kompromitacja dla lokalnego

/ 275 odpowiedzi / 6 zdjęć
Zaplecze intelektualne , jakie ? nie bądź śmieszny. Jeden Boni ty nazywasz zapleczem intelektualnym daj spokój

(2011/10/11 10:00)

Dobry,

Nadal nie potrafisz wymienić choćby jednego nazwiska intelektualisty, popierającego pisiorów, kiboli i mocherów ???

(2011/10/11 10:31)
Po prostu wujek "google" i Ciocia "wikipedia"  nie znają takiego określenia jak "zaplecze intelektualne PiS-u" . :) 

(2011/10/11 10:48)
Właśnie nowy poseł z PIS pan Tomaszewski złożył już pierwszego dnia 2 zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa w PZPN. Posłowie PIS zawsze na straży prawa i zawsze skuteczni.
wszystkieryskitofajnechlopaki nikt ci tego nie mówił może ale ja ci powiem jesteś po prostu namolny i upierdliwy Kampania się skończyła , jest nowe rozdanie ,   a ty mi ciągle trujesz dupe o polityce .ciągle peło to pis tamto, kuźwa daj żyć kogo to obchodzi?

Ciebie może polityka fascynuje i tym żyjesz ale ja nie. Daj mi spokój chłopie bo naprawdę to mnie mało obchodzi . Mam dużo ważniejszych spraw niż pisanie na forum o polityce.
Chętnie natomiast wpadnę od czasu do czasu poczytać i czasem coś napiszę o sprawach dotyczących Sochaczewa.

(2011/10/11 21:47)
To dlaczego w pierwszym zdaniu piszesz o polityce, chwaląc faceta o inteligencji na poziomie macierewicza i ogórka kiszonego ???

(2011/10/11 21:59)
Już jest po wyborach i nie interesuję  się na co dzień polityką , tak od czasu do czasu  coś napisałem ale nie widzę sensu i potrzeby ciągnąć takich tematów. Gdybyś miał chociaż połowę tej inteligencji którą posiada Macierewicz

(2011/10/11 22:37)

Hahaha największy agitator Pisiorów pisze, że nie interesuje się politką to jakaś ściema...:)

Przelicz ile razy tu pisałeś ...hm, ale jak masz kłopoty z czytaniem to nie ma co liczyć na na matematykę. A ten Maciarewicz to twój idol? Wzór do naślodowania? Hahaha

Dorze, że cały ten cyrk się skończył...:)

Karol

(2011/10/12 09:03)
Karol , tak ci się tylko wydaje po prostu włączyłem się w kampanię wyborczą honorowo, ale jest już po i niemam zamiaru ciągle gadać o polityce , są ciekawsze tematy

(2011/10/12 09:31)
Karol , tak ci się tylko wydaje po prostu włączyłem się w kampanię wyborczą honorowo,

Obawiam się, że swoją postawą więcej ludzi zniechęciłeś do głosowania na PiS. Taki strzał we własne kolano, zupełnie jak Neli Rokita w poprzednich wyborach ;)

(2011/10/12 10:16)
To pociął bym się tempą żyletką.

(2011/10/12 10:43)

Nie rozumiem ...strzał we własne kolano? ja nigdy ich nie popierałem jak zauważyłeś,

Mieszałeś, mąciłeś i wyszło jak miało wyjść...amen...:)

Szkoda twojego czasu na dalsze wywody...nic dobrego z tego nie wynika....:)

Karol

(2011/10/12 11:33)
Karol , tak ci się tylko wydaje po prostu włączyłem się w kampanię wyborczą honorowo,

Obawiam się, że swoją postawą więcej ludzi zniechęciłeś do głosowania na PiS. Taki strzał we własne kolano, zupełnie jak Neli Rokita w poprzednich wyborach ;)

Ty w ogóle dobrze się czujesz? Akurat w naszym okręgu PIS zdecydowanie wygrał , na inne okręgi nie mam wpływu. Sądzisz że od takiego forum cokolwiek mogło by zależeć?. Daj spokój to nawet się nie przełoży na głosowanie Sochaczewian.

(2011/10/12 11:56)
A  może ty prędzej platformie zaszkodziłeś swoja postawą. Jak widać po wynikach wyborów Małecki uzyskał mandat

(2011/10/12 12:04)

Odniosłem się do twojego "włączenia się w kampanię wyborczą". Jeśli wiedziałeś z góry, że to nawet nie wpłynie na wynik wyborów to po co to robiłeś? :)

Na szczęście w samym mieście Sochaczew wygrała Platforma a nie PiS także jeszcze tak źle nie jest z naszą okolicą.

http://wybory2011.pkw.gov.pl/wyn/140000/pl/142801.html#tabs-1

(2011/10/12 12:11)

Małecki troche pojeżdził po wioskach, pokazał film mgła, postraszył ruskimi, zamachami, wielkimi magnezami przyciągającymi samoloty, a ciemnogród to kupił, stąd poparcie dla niego na wiosakach.

I smutno i straszno.

(2011/10/12 12:15)
Gdyby nie świetny wynik Małeckiego w Sochaczewie powiedziałbym że to miasto DURNIÓW

(2011/10/12 12:53)

Nie ma co dykutować Dobry tego nie rozumiał i nie rozumie.

Małecki to wielka pomyłka w Sochaczewie, to karierowicz z brakiem odpowiedzialności za Mieszkańców. Sam jeszcze przyznasz mi rację gdy zobaczysz jego "działania".

Karol 

(2011/10/12 15:56)
Ja zobaczę działania placformy, kurwa nic dodać nic ująć jak się ma czerwone ubeckie pochodzenie to  musicie dmuchać w postkomunistyczną PO rodem z PZPRu,  nie wstyd wam?

Ja zawsze byłem za prawicą i nie zmieniam poglądów,   a jeśli ktoś jest niedorozwojem lub dzieciakiem i nie kuma że PIS to partia centro prawicowa a nie żadna skrajnie radykalno narodowa to niech idzie do podstawówki albo się douczy. Co masz do Małeckiego, do pięt mu nie dorastasz. Oceniaj po faktach a nie na zasadzie domniemanych pomówień i co sobie w tej pustej głowie wymyślisz,  jeśli jeszcze u ciebie występuje takie coś.

(2011/10/12 17:23)

Dobry,

Poziom twojej flustracji sięgnął zenitu. Jarek nigdy nie będzie rządził, przy takim negatywnym elektoracie nie ma na to szans. Nawet stadionowi bandyci, talibowi z krakowskiego przedmieścia i mechery wam nie pomogą ( a za 4 lata będzie ich dużo mniej, latka lecą)

(2011/10/12 20:58)
 Frustratem to może jesteś ty i dla mnie zwykłym pętakiem

Nie martw się o to  tobie też lecą i nie wiadomo komu bardziej z brzega , obyś się nie przeliczył .  Do ciebie to jak do słupa a..., ty chyba nie czytasz , piszesz aby coś pisać zwykły bełkot . powiedz mi kiedy i gdzie ja napisałem ze Jarek ma rządzić. Szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi.Ja robię swoje ,no jakich debili sobie wybrałeś takich będziesz miał. Mi to nie przeszkadza ja jestem ustawiony ale to jednak kolejne 4 lata zmarnowane dla kraju  i takich ciulów jak ty

(2011/10/12 22:43)
Widzę że bardzo zazdrościsz i gul ci skoczył że Maciej wszedł. Ja się cieszę m.in. że nastąpiła spora rotacja w sejmie również w pisie bo z tego co widzę będzie sporo ciekawszych osobowości , czego nie można powiedzieć o PO bo tam te same zgorzkniałe betony i ledwo żywy tusk i oczywiście na dzień dobry awantura z własnym prezydentem i problem z zawiązaniem koalicji  i utworzeniem rządu. Ja bym go poddał badaniom psyhiatrycznym bo tak normalny człowiek nie zachowuje się

(2011/10/12 23:06)
hhahahaha , widzę że brałeś jednak pod uwagę zwycięstwo pisu . Powiem ci tak pis sam sobie winien, popełnili kilka bęów no i w kampanii też ich nie brakowało, ty dziwny jesteś myślisz że ja będę się tym przejmował kto rzadzi?. Akurat dla mnie najlepsze lata to lata rządów sld z Leszkiem Millerem, no ale oni też niezłą manianę odwalili i muszą się nieźle sprężać aby za 4 lata skończyć tę żenadę platformy

(2011/10/13 00:22)

Och...to się w psychiatrii nazywa opętanie...to coś co podpisuje się hasłem dobry jest delikatnie mówiąc wulgarnym, chamskim szaleńcem...to coś szczyci się prznależnością do prawicy a uwłacza goności sobie i inym....to coś jest przykładem skrajnego załamania nerwowego i takich cośów na prawicy jest więcej.... z tym czymś nie ma o czym już dyskutować...tu potrzebny jest specjalista i natychmiatowa konsultacja lekarska.

Karol

(2011/10/13 08:18)
Karol, śmieciu chyba ci się pomyliły wątki, myślisz że jak twoje stare zeżarły partyjne książeczki to możesz się utożsamiać z prawicą? pejsy nosisz ?

(2011/10/13 09:59)