Ucieczka z miejsca potrącenia rowerzysty

/ 7 odpowiedzi

w dniu dzisiejszym miedzy 10 a 11 na skrzyzowaniu ulic 15tego sierpnia - Boryszewska i Inzynierska
pani prowadzaca (prawdopodobnie ) czarna honde o numerach rej WSC 43VE potrocila starsza kobiete jadaca na rowerze.
Sprawca odjechal.
Brawo - teraz to szkola kierowcow.
Może rozmawiała przez telefon i nie zwróciła uwagi że kogoś potrąciła :P

(2014/05/15 16:50)
trzeba podac numery na policje i znajda sprawce. mi facet przydzwonil na parkingu wysiadł popatrzyl i odjechal,wszyscy widzieli a nikt go nie zatrzymal i nie spisal numerow. a swoja droga to ciekawe kto uczy jezdzic rowerzystow jezdnia na Traugutta majac po drugiej stronie sciezke rowerowa.

(2014/05/15 18:40)
Widziałem to zdarzenie.Pani na rowerze sygnalizując zamiar skrętu w lewo wystawiła rękę. Jadąca czarnym samochodem patrzyła na rowerzystkę po czym wyprzedziła ja na skrzyżowaniu i pasach. Przez telefon nie rozmawiała  ale cały czas  obserwowała rowerzystkę wiec nie wiem w jaki sposób mogło dojść do tego zdarzenia.Na tym skrzyżowaniu jest monitoring wiec to kwestia ustalenia i pociągnięcie do odpowiedzialności za nieudzielenie pomocy,ucieczkę.

(2014/05/15 18:59)

KAT
co taki czlowiek ma w glowie ze ucieka ?

(2014/05/15 20:15)

trzeba podac numery na policje i znajda sprawce. mi facet przydzwonil na parkingu wysiadł popatrzyl i odjechal,wszyscy widzieli a nikt go nie zatrzymal i nie spisal numerow. a swoja droga to ciekawe kto uczy jezdzic rowerzystow jezdnia na Traugutta majac po drugiej stronie sciezke rowerowa.

Jak byś dwa razy schodził/a z maski samochodu, bo kierowcy wyjeżdżający z Hanki Sawickiej lub Słowackiego spojrzeli się tylko w lewo, to byś też przestał/a jeździć scieżką rowerową.

(2014/05/16 10:19)

marcpro potwierdzam.. mam rower jaki mam i smigam tak 25-27 km/h... delikatnie mowiac pier** ta sciezke rowerowa, tylko w przeciagu tygodnia 3x musialem spieprzac na ulice bo dzwona bym zaliczyl od wyjezdzajacego samochoduy spodporzadkowanej..

podobnie na olimpijskiej... plus te krawezniki ... dziadostwo i tyle.. nie jezdze nimi.

(2014/05/16 11:04)
Witam chciałem przypomnieć że obowiązek jazdy ścieżką rowerową jest tylko dla jej kierunku, miałem przypadek że panna w czasie jazdy zwróciła mi uwagę (delikatnie mówiąc) jadąc Traugutta w kierunku Boryszewa. 
Ścieżka rowerowa na ul.Traugutta jest bardzo nie bezpieczna kierowcy dojeżdżają do krawędzi jezdni nie zwracając uwagi na rowerzystów. 
Moim zdaniem jest ogromny problem w mieście z oznakowaniem poziomym przejść dla pieszych które znika po miesiącu i robi się bardzo niebezpiecznie.

(2014/05/16 14:44)