ULGA W RAMACH PROGRAMU SOCHACZEWSKA KARTA RODZINY

/ 14 odpowiedzi

Razem z kartą mieszkańca dostałam płachtę (czytaj. kartkę A4) na której jest data ważności karty. I poszło dziecię dzisiaj po bilety  mzk i nie kupiło bo mamusia kartę mieszakńca dała a kattki zapomniała. W taki razie po co karta jak za kazdym razem - śmieci, interkam, basen miłe Panie chcą ogladać Kartkę a nie kartę????????? Rozumiem ze koszt drukowania nowej karty to duże obciążenie dla mista ale może można było wzorem kart ogólnopolskich dużej rodziny dać te karty bezterminowo dla dorosłych a dla dzieci do 18 roku???.

Ja tez odebrałam dopiero co nowe karty i zdziwaiłam się ,że nie ma na nich daty ważności bo na poprzednich były ale pani w urzędzie nie raczyła wspomnieć, że ta kartka to ważna i chyba ja nawet wyrzuciłam i co teraz ? i co w sytuacji gdybym nawet miała tę jedną a kart 6 i nie wszyscy mogą chcieć  korzystać w tym samym czasie i w tym samym miejscu komu wtedy tę KARTKĘ dać ?  I znowu nasze władzechciały dobrze a wyszło jak zawsze ...

(2016/05/02 23:19)

regolamin Karty mieszkańca liczy 6 (słownie sześć stron,komplikacje jak zawsze ale co do korzystania,przekopiowane-

III. Zasady użytkowania karty §9. Na żądanie podmiotów oferujących zniżki i rabaty w ramach Programu „Sochaczewska Karta Mieszkańca” i innych miejskich programów uprawniających do skorzystania z systemu ulg do których uprawnienia zostały nadane, posiadacz karty zobowiązany jest do jej okazania wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.

nie napisano że potrzeba okazać dodatkowy dokument z datą ważności

(2016/05/03 09:11)

są takie dni w tygodniu że człowiek czyta a nie kuma,-karta rodziny,-karta mieszkańca,w regulaminie Karty Rodziny też nie ma o okazywaniu dodatkowych dokumentów z datą ważności,przekopiowane:

§9. Na żądanie podmiotów oferujących zniżki i rabaty w ramach Programu „Sochaczewska Karta Rodziny” i innych miejskich programów uprawniających do skorzystania z systemu ulg do których uprawnienia zostały nadane, posiadacz karty zobowiązany jest do jej okazania wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.

(2016/05/03 09:19)

Teraz poszli na łatwizne i składałam wniosek na Kartę Rodziny bo stara straciła ważność  a dostaliśmy Kartę Mieszkańca która wg informacji pani która mi je wydawała spełnia funkcie i Karty Mieszkańca i Karty Rodziny i niewiedzieć czemu starą miałam ważną do końca kwietnia 2016 a nową mam ważną do końca marca 2017 czyli tylko 11 miesięcy, nierozumiem czemu .

(2016/05/03 17:34)

Córka chodzi na basen z Kartą Mieszkańca,na której jest odnotowana Karta Dużej Rodziny i kasjerki mówią jej,że ulga należy się tylko rodzicom.
Jej się nie należy.A w urzędzie miasta mówią że się należy.Mają to wyjaśniać.To samo było na lodowisku.

(2016/05/04 12:21)

My z tą nową jeszcze nie bylismy a ze stara nie było problemu, dzieciaki same na basen chodziły i zawsze im liczyli ze zniżką . To co pisze Blusman to chyba jakaśkpina z nas posiadaczy kart , cieawe jak długo będą to wyjasniać ?

(2016/05/04 17:36)

No i poszły dzieci z nową kartą i du..., musieli zapłacic normalnie bo podobno naszych kart w systemie pani nie miała , kazała iść do UM wyjaśnić . Dobrze , że mieli więcej kasy ze sobą a nie na styk . 

(2016/05/05 19:16)

A nie mówiłam że trzeba nosić kartkę:) ja skserowałm 100 razy:) . Co do krótszego terminu karty.... W zeszłym roku miałam karty do maja i złozyłam wniosek miesiąc  przed końcem ważności  karty i  miała pani sie nie "wyrobiła" i bilety miesięczne kupował bez zniżki. Więc w tym roku mając karte do końca kwietnia kartę wniosek złożyłam na koniec lutego. Po karty na spokojnie poszłam w kwietniu- były i mają ważność do końca lutego:))

(2016/05/06 09:02)

Właśnie ta kartka nic nie pomogła bo na basenie sie wogóle nie wyswietla ulga na Kartę Rodziny  ani dla nas ani dla dzieciaków ani nawet ta 15 % za Karte Mieszkańca  w UM mi dzisiaj obiecano, że jak najszybciej to naprawią ale widzę , że oni sami nie wiedza gdzie jest problem :(

(2016/05/06 11:27)

A my ostatnio będąc w kinie mazowsze zobaczylismy informacje z ulga 50% na zakup biletów ale sie wczytalismy że to dla posiadaczy karty rodziny z Kampinosu:)))

(2016/05/06 11:41)

Chyba już zaczyna się kapania na Burmistrza. Zaczną się takie i inne oszczerstwa. Ja systematycznie chodzę na basen i nie mam żadnych problemów ze zniżkami. Mam troje dzieci i kazde otrzymuje zniżkę z karty dużej rodziny....natomiast słyszałem przy kasie jak ktoś chciał skorzystać z kilku ulg i zaczął krzyczeć na kasjerkę, że nie zna przepisów

(2016/05/08 08:48)

adam 11111 a masz stara kartę czy te nową bo my ze starej też korzystaliśmy bez problemu a teraz mamy tę nowa od poczatku kwietnia i jest kłopot bo sie pani na basenie żadne znizki dla nas nie wyswietlaja ?

(2016/05/08 19:36)

Uważam, że jeżeli mam kartę oficjalnie wydaną przez UM, to czy sie jakiejś pani wyświetla czy nie, ulga się należy. Debilni urzędnicy.

(2016/05/09 15:46)

Byłam wczoraj z synem na basenia i ulgi nie otrzymałam... o przpraszam dostałam bilet rodzinny i ulgę dla mieszkańca. Ulga dla rodzin 3+ się nie wyświetliła wiec sięe nie należy. Dzwoniłam dzisiej do UM i uzyskałam odpowiedź że program komputerowy UM (dotyczyący ulg) i ten który jest na basenie niestety nie sa kompatybilne ale.... informatycy nad tym pracują. Zasugerowałam aby w takim razie Pan Burmistrz zlikwidował do czasu wyjaśniennia ulgę na basen i nie wprowadzał ludzi w błąd. A może mam zbierać paragony i dostanę wyrównanie ????? Proszę redakcje e -scochaczew o interwencję i wyjaśnienie bo to chyba jakis żart.

(2016/05/13 10:27)