Ulica Makowa - kiedy wreszcie bedę mogł dojść do d

/ 13 odpowiedzi

Wrzuć na inny fotkowy portal bo nie wszyscy dorabiają Zuckenberga czy jak mu tam....................albo dodaj link przez galerie allegro.

(2013/06/04 19:55)
Faktycznie, o tym nie pomyslalem. juz sie poprawiam:
http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/ulica-makowa/2096075/1

(2013/06/04 21:03)
No cóż teren jest u Ciebie obniżony i wszystko leci Ci przed chałupę dzwoń po straż i może podjadą to wypompować. Tyle deszczu w kilka dni spadło, co chyba w pół roku spada, bo wszędzie woda stoi.

(2013/06/04 22:05)
no i?

moja ulica tez tak wyglada i co z tego? studzienki nie nadażają odbierać bo są takie opady. malo tego dzis podobnie wygladala ulica 1 maja/reymonta tak więc troszke bardziej ruchliwa niz makowa. ciesz się, że masz do czego wracać bo ludzie dorobek całego zycia tracą kiedy to piszę a Ty narzekasz na zly dojazd - kalosze sobie kup.

(2013/06/04 22:06)

Tak donwiktorku, ludzie tracą dorobek życia a on narzeka. A może według Ciebie powinien kupić sobie ponton zamiat kaloszy ??? Twój wpis jest jakże szlachetny w stosunku do ludzi którzy tracą dorobek życia i jakże poniżający dla pparsniaka, którego ulica i podwórko utonęło.

ROZPATRUJEMY KONKRETNY PRZYPADEK PPAESNIAKA, A NIE, ŻE CHŁOPU Z PODKARPACIA STRUMIEN PORWAŁ STODOŁE !

(2013/06/05 06:30)

iks

Wrzuć na inny fotkowy portal bo nie wszyscy dorabiają Zuckenberga czy jak mu tam....................albo dodaj link przez galerie allegro.

Przecież taką galerię oglądasz bez logowania się.

(2013/06/05 08:23)
zobacz co się dzieje na Wyszogrodzkiej a ty narzekasz. Zadzwoń po straż i po kłopocie. 

(2013/06/05 13:22)

To dlaczego po wejściu na link każe się zalogować ? ;>

(2013/06/05 13:47)
Ja doskonale rozumiem, ze teraz wszystkie ulice tak wygladają, tylko ze na makowej tak jest cala jesień i wiosnę i za kazdym razem gdy popada deszcz. To, ze gdzie indziej jest podobnie to nie umniejsza faktu a wrecz odwrotnie, bo swiadczy o nieudolnosci i niezaradnosci wladz miasta. Nie po to kupiłem działkę na terenie miasta i dostalem pozwolenie na budowe, zeby chodzić do domu w kaloszach jak gdzieś na zadupiu w lesie przy bagnach. To w gestii miasta jest rozwiązywanie takich problemów, a ten akurat był zgłaszany juz nie jeden raz. Miasto powinno sie takimi problemami zajac przed faktem. Ciekawy jestem czy w rekompensacie dostane znizke na podatkach, ktore place do kasy miasta, albo moze miasto wyczysci mi ogrodzenie, osuszy piwnice i od nowa zagospodaruje ogrod?  - nie sadze. Katalkizmy sie zdarzaja jak wszedzie, ale taki katalkizm to standard na ulicy Makowej.

(2013/06/05 16:59)
Ja doskonale rozumiem, ze teraz wszystkie ulice tak wygladają, tylko ze na makowej tak jest cala jesień, wiosne i za kazdym razem gdy spadnie deszcz. To, ze gdzies indziej jest podobnie to nie umniejsza faktu, a wrecz odwrotnie, bo swiadczy o nieudolnosci i niezaradnosci wladz miasta. Nie po to kupiłem działkę na terenie miasta i dostalem pozwolenie na budowe, zeby chodzić do domu w kaloszach jak gdzieś na zadupiu w lesie przy bagnach. To w gestii miasta jest rozwiązywanie takich problemów, a ten akurat był zgłaszany juz nie jeden raz. Miasto powinno sie takimi problemami zajac przed faktem. Ciekawy jestem czy w rekompensacie dostane znizke na podatkach, ktore place do kasy miasta, albo moze miasto wyczysci mi ogrodzenie, osuszy piwnice i od nowa zagospodaruje ogrod?  - nie sadze. Katalkizmy sie zdarzaja jak wszedzie, ale taki katalkizm to standard na ulicy Makowej.

(2013/06/05 17:01)

iks

To dlaczego po wejściu na link każe się zalogować ? ;>

Hm, dziwne. Specjalnie się wylogowałem żeby to sprawdzić i link działa, chyba, że już pamięta, że to otwierałem. Nie wiem, nie będę się spierał.

(2013/06/05 18:51)
Na ul. Makowej nie ma studzienki wiec woda nie ma gdzie spływać, do tego podłoże jest gliniaste i woda nie wsiąka, do domu nie można się dostać już od 2 tygodni. Sprawa była zgłaszana nie raz, ze 2 razy przyjechali wypompować wodę ale co z tego jak przy następnym deszczu było to samo. Domyślam się że w centrum miasta tez wczoraj było jeziorko ale to kwestia 2-3 godzin a nie paru tygodni.

(2013/06/05 20:55)