Ulica Trojanowska i Piaszczysta

/ 4 odpowiedzi

Nie wiem gdzie pisać więć napiszę tutaj, stan mojej ulicy (piaszczystej) jest tak fatalny, że strach po niej iść na pieszo żeby nie skrecić nogi a samochodem czegoś czasem nie urwać. Oczywiście ktoś powie, że ulice są równane... pozostawie to bez komentarza ponieważ chyba nigdy nikt nie sprawdzał tego co tam jest po tym niby równaniu, doły jak były tak są. Miasto płaci pieniądze a Pan, który równa tą drogę udaje, że niby coś robi żeby tylko mieszkańcy widzieli, że faktycznie coś jeździło. Stan ulicy Trojanowskiej to jest poprostu dramat dorga po każdym większym deszczu wygląda jakby przeszła bombardowanie ja się pytam czy nie lepiej załatać raz a porządnie. Ja wiem, że panowie łatający też muszą mieć co robić ale to przechodzi po prostu wszelkie pojęcie ile razy można coś robić na odpierdol, tam są dziury głebokości 20-30 cm i jeżeli akurat pada deszcz i ktoś jest nie z tej okolicy no to samochód czeka remont bo w dołach jest woda i ich nie widać. Proszę o nagłośnienie tej sprawy bo o ile Piaszczysta to droga osiedlowa to Trojanowska jest drogą o dosyć sporym natężeniu ruchu. Pozdrawiam

@bardacha ,ul. Trojanowska woła o pomstę do nieba. odcinek od torów wąskotorówki z muldami na krawędzi jezdni to koszmar dla np. rowerzystów,kiedyś jadąc rowerem zostałem zepchnięty na te purchle przez lusterko wyprzedzającego mnie samochodu-koła roweru wpadły na te wzgórki i ziemia się podniosła i uderzyła mnie w twarz,kolana i ręce,dobrze że byłem pijany i miętki i nic mi się nie stało,a tak poważnie-Trojanowska to ostatnia szansa dla pasażerów karawanów aby się namyśleć-spać czy wstać? -  myślę że wystarczyłaby frezarka która wyrównałaby górki i dołki,lepszy gładki turkot pod kołami niż skoki na fotelu,a dywanik asfaltu można położyć w niedalekiej przyszłości

(2016/02/23 16:45)

stanislaw to zalatwi

(2016/02/25 20:34)

ja wiem, że nie wszystkim można dogodzić ale tu chodzi o bezpieczeństwo ludzi. Panowie od remontów dróg rozkładają rozgrzany asfalt łopatą i ubijają gumofilcem :) wystarczyłoby użyć zwykłej zagęszczarki takiej jak do kostki brukowej i nie wierze, że nie wytrzymałoby to dłużej niż przy użyciu ich techniki. Niestety nie ma tu w okolicy żadnego radnego, którego by raził widok tych ulic bo Pan radny M. Cichocki, który był wybrany z tego okręgu nie słyszałem żeby czymś się nam tu przysłużył.

(2016/02/27 10:20)

Prosze was nie piszcie ze ta ulica czy tamta.  W tym miasteczku  to wszystkie ulice sa rozje...ne.  Dziura obok drugiej  a jak  zalataja to zrobia to tak nie chludnie ze robi sie garb az auto podskakuje. Jest taka jedna firma co lata dziurska na osiedlach i na miescie nawet ostatnio widzialem jak latali obwodnice no tak odje..li ze chyba jest gorzej niz byly te dziury  .  Panowie dbaja zeby miec robote i za h....j  brac kase .  

W tym miasteczku to jedynie co dobre ulice to Staszica , Pilsudskiego ( od jw do skrzyzowania z 1 maja ) , Pokoju (  od 600 lecia do skrzyzowania z Zeromskiego )  i Olimpijska.  A reszta to masakra dziury  laty i wybije po jakis wymianach rur czy co. 

Nie ma mnie cale tyg jezdze po Sochaczewie tylko troche w Sobote i w Niedziele  na zakupy a robilem w tamtym roku w Pazdzierniku przod w aucie i juz cos sie wybilo bo jak jade cos zaczyna cicho pukac .  Wspulczuje tym co musza jezdzic tymi dziurskami na codzien . 

(2016/02/27 20:06)