Ulica Trojanowska, kiedy wreszcie się doczeka?

/ 4 odpowiedzi

Kiedy doczekamy remontu ulicy Trojanowskiej? każdy kto ma/miał przyjemność jechanie po tej ulicy wie o czym mówię. Ta ulica wymaga pilnego remontu a nasze miastu wciąż odsówa plany na dalsze terminy. 

Trojanowska przestała być już dawno drogą. To jakiś trakt lub dukt ale na pewno nie droga. Kolejna bulwersujaca sprawa to ul. Kraszewskiego i jej stan jaki zostawił wykonawca po jakiś wykopkach. Panie Burmistrzu jak można było na to pozwolić? Rozumiem, że gaz, że kable ale rozwalić całą ulicę i po prostu to tak zostawić zamiast, przynajmniej załatać drutem jak to macie w zwyczaju? Proszę powiedzieć mieszkańcom, kto jest za to odpowiedzialny? Dlaczego po ułozeniu instalacji wykonawca zostawił w takim stanie drogę? Kto odpowiada za ten kontrakt?

(2017/02/21 11:17)
Mnie denerwuje co roczne sypanie tego czegoś na asfalt- teoretycznie ma to się wbić w pozostały i utworzyć nową nawierzchnie. Realia są inne, ten granulat jest wszędzie tylko nie na drodze, tylko przez 2 tygodnie słyszy się jak granulat uderza o nadkola i przyczepność praktycznie zerowa.

(2017/02/21 11:37)
Ulica Trojanowska należy do powiatu, a nie do miasta. Przy okazji proszę się zapisać do szkoły na zajęcia z ortografii.

(2017/02/21 14:08)

gaj
Gdyby drogi w obrębie miast były tylko w gestii zarządzania miasta skończyły by się spory. A tak to -- to jest moje, to twoje, a my nie mamy kasy, a my kasy nie damy chociaż mamy, ale na inne drogi.

(2017/02/21 18:45)