Ulica Sochaczew-Chodaków

/ 45 odpowiedzi

• konto usunięte

Mam pytanie i zapewne dużo z was jesli jezdzi autem z Sochaczewa do Chodakowa to zadaje sobie pytanie kur.....a kiedy oni zrobią tą ulicę ???
Bo ja za każdym razem jak jadę to klnę !!!
Ulica jest tragiczna jak sie nią jedzie to aż rzygać się chce , łata na łacie , górki , dołki , uskoki , a po zimie wyrwy że można zawieszenie rozpie....yć !!!!!!
Pytanie to do władz miasta bo nie wiem do kogo ta ulica należy teraz to takie ............ wiec może ktoś z władz to przeczyta i odp na moje pytanie odnośnie tej ulicy przecież to już tyle lat była ona nie remontowana i jeszcze chyba 2-lata temu ją rozkopywali , zalali kawałki po bokach i teraz to już w ogóle tragedia !!!

I jeszcze jedno pytanie co z tym niby rondem na Żyrardowskiej , po co to teraz tam jest , ruch mały nie wiem jaką to teraz spełnia funkcję , dziurawe , wystają jakeś prety , połatane CO TO W OGÓLE JEST ????
Teraz jak jest obwodnica powinno sie to coś usunąć , zrobić normalne skrzyżowanie , bardzo mało aut jezdzi od str Żyradowa i miasta to powinien  być tam znak ustąp pierwszenstwa !!!
I wszystko !!!
Czy to tak dużo ????

popieram w calej rozciaglosci + usunac ta poj*** wysepke kolo jordanka, wlaczyc zolte migajace przy kauflandzie miedzy 22 a 6 rano.

moze załóżmy watek: absurdy/ruiny drogowe powiatu sochaczewskiego? :)

(2014/10/09 14:56)
Jest to znakomite pytanie do Burmistrza o stan tej jednej z najdłuższych ulic w mieście. Ale jak zatrudnia się blisko 100 ludzi w urzędzie i podległych mu instytucjach z politycznego klucza, co kosztuje podatników miliony rocznie. To skąd ma się wziąć kasę na drogi, łatwiej zrobić igrzyska na rynku dla gawiedzi niż złożyć wnioski na remonty dróg, bo wtedy trzeba by mieć na wkład własny, a ten przecież się przejadło.

(2014/10/09 15:04)
Gza kultury troszkę,ja wiem że można się wkurzać na stan drogi do Chodakowa ale można to wyrazić trochę delikatniej.Również dzieci wchodzą na tę stronę i niestety czytają i pytają co ta Gza pisze.

(2014/10/09 17:28)
jago piszesz bzdury,dlaczego tego nie zrobił poprzedni burmistrz i jego poprzednicy tylko doprowadzili do takiej ruiny tę "najdłuższą"ulicę Sochaczewa?Obecny Burmistrz sporo dróg naprawił i chwała mu za to.A wogule za kadencji tego Burmistrz Sochaczew ożył tylko marudzą ci którzy nie potrafią ocenić poprzedników co narobili w tym mieście ruiny tylko krzyczą na obecnych,bo wybory tuż,tuż.

(2014/10/09 17:35)
podpowiadam- należy puścić frezarkę asfaltu aby wyrównała do odpowiedniego poziomu,nawet nakładanie dywanika nie będzie potrzebne,przy jeździe będzie lekki "turkot" opon ale będzie równo i spokojnie,i to samo z Trojanowską (od torów wąskotorówki w dół )

(2014/10/09 18:17)
jago piszesz bzdury,dlaczego tego nie zrobił poprzedni burmistrz i jego poprzednicy tylko doprowadzili do takiej ruiny tę "najdłuższą"ulicę Sochaczewa?Obecny Burmistrz sporo dróg naprawił i chwała mu za to.A wogule za kadencji tego Burmistrz Sochaczew ożył tylko marudzą ci którzy nie potrafią ocenić poprzedników co narobili w tym mieście ruiny tylko krzyczą na obecnych,bo wybory tuż,tuż.

Czemu wczesniej nikt o tą ulice nie pytał ?? I o to rondo ???? TO JUZ ODPOWIADAM !!!!!!!!!!

Bo wczesniej nie była jeszcze tak rozpier....na , pare lat wczesniej jeszcze jej tak nie pocieli , i nie rozkopywali . to sie zaczeło 2-3 lata do tyłu !!!!!!!!!!!!!!!!!

A to NIBY rondo wczesniej no spełniało swoją funkcje bo obwodnicy nie było , no chociaż i tak tiry na wprost jezdziły , a teraz to w ogóle nie jest tam potrzebne !!!!

(2014/10/09 20:13)
Aha no tak ta sygnalizacja na Kauflandzie to jusz w ogóle mistrzostwo macie co do tego racje !!!!  , Ostatnio jade godz 1-nocą a na Warszawskiej wyłączone , na 600-lecia wyłączone a na Kauflandzie smigają non stop jade a tu czerwone zatrzymuje sie nic nie wyjeżdza z Kauflanda a ja stoje 1-sza w nocy normalnie paranoja !!!

(2014/10/09 20:17)
Bzdura totalna,rondo pełni funkcję zwalniacza tym bardziej w mieście gdzie przechodzą przez to miejsce także dzieci i jest dużo lepsze od sygnalizacji świetlnej bo nie ma spowolnienia przejazdu.A o ile dobrze pamiętam to rondo to powstało nie 2-3 lata temu tylko za kadencji Burmistrza Czubackiego i jakoś wtedy nikt nie protestował.

(2014/10/09 20:21)
Bzdura totalna,rondo pełni funkcję zwalniacza tym bardziej w mieście gdzie przechodzą przez to miejsce także dzieci i jest dużo lepsze od sygnalizacji świetlnej bo nie ma spowolnienia przejazdu.A o ile dobrze pamiętam to rondo to powstało nie 2-3 lata temu tylko za kadencji Burmistrza Czubackiego i jakoś wtedy nikt nie protestował.

Czytaj dobrze ślepoto to co napisałem !!!!!!!!!
Ja napisałem że ulice zaczeli ciąć i rozkopywać 2-3 lata temu a rondzie nic nie pisałem że 2-3lata temu !!!

TERAZ JAK TO BĘDZIESZ CZYTAŁ TO ZA ŁUŻ   OKULARY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Jaki spowalniacz , jakie rondo ??? Co ty za brednie wypisujesz !!!

Zastanów sie najpierw co piszesz !!!!

To nie rondo tylko jakiś wstretny GARB na ulicy z dziurami , pretami , łatami i z zzz nie wiem czy nazwać to wysepki ??

(2014/10/09 20:31)
Gza zacznij od przedszkola bo na razie jesteś na etapie niemowlaka który zaczyna bełkotać.

(2014/10/09 20:55)
ulica Chopina należy do powiatu,i nie miasto o nią dba ,a Grodzisk Mazowiecki.

(2014/10/09 22:09)
Jeśli muszę jechać do Chodakowa, jeżdżę Młynarską. Tutaj hardcorowy jest kilkusetmetrowy odcinek Trojanowskiej od kolejki do Łąkowej, poza tym się jedzie, bez walenia w zawieszeniu.
Jednak rekord świata pobija skrzyżowanie Chodakowska-Wyszogrodzka-Mostowa. Przez około 2 tygodnie była dziura około pół metra średnicy, 20 cm głębokości. Panowie przyjechali, walnęli placka i była dziura a teraz jest góra. Polityka naszych władz poraża :/

(2014/10/09 22:29)
Gza kultury troszkę,ja wiem że można się wkurzać na stan drogi do Chodakowa ale można to wyrazić trochę delikatniej.Również dzieci wchodzą na tę stronę i niestety czytają i pytają co ta Gza pisze.

poucza ten co kulture ma wrodzana :) I kilka spraw w sadzie wlasnie za to :D

a tu przyklad kultury STAWA: #75527: "Gza zacznij od przedszkola bo na razie jesteś na etapie niemowlaka który zaczyna bełkotać"      

kultura smierdzisz pan na odleglosc :D            

(2014/10/10 07:44)

a poewiedzmi panie madraliski w ktorym miejscu w miescie dzieci nie przechodza? :D moze wszedzie nalezalo by takie pseudoronda powstawiac? :) dajcie goscia na burmistrza normalnie jest niesamowity :)

(2014/10/10 08:12)
kacperskyy na mnie i jak widzę też na innych twoje wpisy już nie działają i nie robią jakiegokolwiek wrażenia.Traktuję cię z przymrużeniem oka bo jest się chociaż z kogo pośmiać.

(2014/10/10 11:55)
Panowie panowie panowie spoko luzik tu tylko chodzi o ulicę , czy wam kurw...a cymbał...y jeban...e nie zależy żeby normalnie , bez tłuków , dziur , górek , pagórek , .... ITD ...  normalnie jezdzić po miescie ?????????????????

Panowie trzeba to rozgłosić przez nas mieszkańców , bo juz ta ulica jest w bardzo opłakanym stanie a wiadomo ile sie już czeka i co sie dzieje z ulicą Staszica !!!!  To jak dziś zaczniemy do naszych kochanych władz miasta pisać , pytać itd !!!  to może w końcu to zauważą i może , może !!! w 2018/19 roku zaczną ją robić albo dopiero wezmą ja do pod uwagę a wiecie do tej pory po czym będziemy jezdzić ????????????
Na wsi niektóre tzw ; leszówki są prostsze niż ta ulica !!!!!!!!!!

Aha i zaorać w pizd...u to mmm no że tak napiszę tą górkę na Żyrardowskiej !!!!

(2014/10/10 22:12)
Szacunek panie KACPERSKYY  mam wrażenie że ty tylko to rozumiesz , i wiesz o co tu kaman !!!

(2014/10/10 22:19)
Burmistrz wziął się do roboty, kładzie asfalt i to centymetr a nawet miejscami 2 centymetry!!!

(2014/10/13 22:28)
W niedziel przyprowadziłem z Niemiec audi a4 z fabrycznym lekko obniżonym i utwardzonym zawieszeniem, na kołach 17 cali, po Sochaczewie jeżdżę i płaczę :(

(2014/10/14 08:51)
Z naklejką pajonier na szybie :)

(2014/10/14 11:03)
przyprowadziles olaf... golfa ale nie IV tylko jedynke i nie z niemiec tylko od mechanika :D

(2014/10/14 15:11)
I mechanik płakał jak kręcił licznik.

(2014/10/14 15:48)
I przede wszystkim OPC to możesz mieć asteroida albo inną vectre a nie golfa :)

(2014/10/14 15:59)
Niezły oszołom,szkoda słów!Wielonick OLAF wielokrotnie ośmieszony bez ambicji!

(2014/10/14 16:03)

widzieliscie jego fotki na NK?? to teraz sobie wyobrazcie tego goscia w.. jak on to mowi? "wersji sport OPC" hahha

olaf juz gadalaes o zaprzyjaznionych politykach .. poprosilem cie o wymienienie przynajmniej 3 nazwisk - gowno zrobiles... bo gowno masz...

to moze teraz przeslij pare fotek tych twoich bryk "sport OPC" :)

przestan olaf... wstydu sobie oszczedz :) opc to moze byc jak bartosz napisal a nie jak pomyslales ze to symbol ogolnie sportowego auta gamoniu :)

piszesz duzo na kazdy temat a gowno sie znasz... przykladowy przedstawiciel pisiorow.

(2014/10/15 08:12)