Urząd Miasta Kramnice tak się bawią nasi kozacy

/ 108 odpowiedzi / 11 zdjęć
Tak się podobno zabawiają nasi lokalni sochaczewscy kozacy.
Powiększ zdjęcie
Poniżej link do artykułu:
http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=28566

czy to ptak? czy to samolot? ... nie to superman!! :D

(2014/01/21 10:57)
 Najwyraźniej młodzi ludzie cierpią w pracy na brak zajęcia, ale chyb nie tylko ?

(2014/01/21 11:12)
Ktoś kto zna  tych pseudopracowników , bez większego wysiłku może ich rozpoznać . Tacy pracownicy jaki burmistrz , żadnej dyscypliny w pracy a Pani nazwijmy ją kramnicowa nie nadąża , gdyż inny etat też trzeba obskoczyć.Takich rzeczy to już dawno nie było, ręce opadają , a dzieje się to za nasze podatki.I taki ktoś chce być nadal burmistrzem , śmiechu warte.

(2014/01/21 12:06)
haha szkoda, że nie ma zdjęć z pierwszej fazy lotu... garbik, fajeczka :P

(2014/01/21 12:59)
To są zdjęcia z Kramnic?

(2014/01/21 13:19)

iks
Słuchajcie już nie przesadzajmy, naoglądali się skoków i chcieli poćwiczyć :-) Prawdę mówiąc nie widzę w tym nic złego bo zakładam, że zabawa trwała chwilę nie 8h. Jest inne pytanie przy okazji co z drogami w mieście, które przez ostatnie 2 dni wyglądają skandalicznie i widząc to zdjęcie akurat teraz można faktycznie mieć wątpliwości czy zabawa tam nie trwa non stop.

(2014/01/21 15:12)
iks zgadzam sie z toba, moze nie bawili sie caly dzien ale zeby wymyslac takie zabawy to trzeba miec na to czas i sie nudzic :)

(2014/01/21 15:35)
A może lepiej niech każdy uderzy się w pierś i przeanalizuje  rzetelnie ile z pełnej dniówki godzin uczciwie przepracował, a na ile orżnął swojego pracodawcę?

Ja bym tu polemizował czy wasza praca dzisiaj była warta  w wartości rzeczywistej 7zł, 11, czy 2.40 za godzinę!!!

(2014/01/21 15:47)
do Olaf-jak powiedział Pawlak (Sami Swoi),ludzie dzielą się na mądrych i głupich,tutaj mamy ewidentny pokaz debilizmu,nie chodzi co wyczyniają w pracy,tylko po co na jakichś fejsdoopach umieszczają zdjęcia?nie bądź -Panna Krysia Dobra Dla Wszystkich-,będąc pracodawcą nie wywaliłbyś ich z roboty za czynności tylko że jeszcze głąby się tym chwalą jak lekceważą pracę-do Kramnic nie chodzę ale jakbym czekał w UM nawet pół godziny na załatwienie sprawy a potem obejrzał takie fotki...?nie ma kogo bronić,w artykule napisano że przenoszą ich z powrotem do budynku bo się rozpuścili jak dziadowski bicz i robotę olewają

(2014/01/21 15:54)
A jak spadnie i złamie nogę to pójdzie na L4

(2014/01/21 15:59)
                                               przedruk z E.S.

Powiększ zdjęcieNiektórzy miejscy urzędnicy najwyraźniej nudzą się w pracy. Świadczą o tym zdjęcia i komentarze, jakie sami zamieszczają w sieci. Zapewne uważając, że takie zabawy w pracy są zabawne i przyniosą im wymarzony rozgłos.

Niedawno pisaliśmy o przeniesieniu części miejskich urzędników z kramnic do Urzędu Miejskiego. Jednym z powodów nagłego powrotu, jest ponoć totalne rozluźnienie niektórych urzędników.
Zamiast pracować załatwiają prywatne sprawy, robią zakupy, czy też po prostu beztrosko się bawią. Otrzymując przy tym sowite wynagrodzenie z budżetu miasta. Większość mieszkańców o takich warunkach pracy może jedynie pomarzyć.

Robota to głupota?

- Choć nie można tego mówić o wszystkich, to jednak dało się zauważyć rozprężenie wśród części urzędników, którzy zostali ulokowani w kramnicach - powiedział nam jeden z pracowników Urzędu Miejskiego. Według niego niektórzy urzędnicy po prostu notorycznie opuszczali miejsca pracy. Dochodziło do sytuacji, że w niektórych wydziałach czy referatach pracowała jedna, maksimum dwie osoby.
- Ale nawet wtedy, gdy była pełna obsada, to w niektórych wydziałach panowała i panuje dość luźna atmosfera. Więcej jest tam zabawy niż pracy - dodaje nasz rozmówca.

(2014/01/21 16:10)
Kurcze, nie dziwie sie że wszyscy marzą o państwowej posadce.. W hipermarkecie po 10 sekundach juz byliby na bezrobociu..
;)

(2014/01/21 16:21)
 Na państwową posadkę to trzeba mieć zaj.. studia,  i jeszcze lepsze znajomości,  a do tego coś umieć,w hipiermarkecie  przyjmuje się ludków do przyuczenia, więc to zupełnie bez porównania.
 Ja bym w pierwszej kolejności wypierdzielił ta osobę która udostępniła te fotkę, jest taka zasada" "We własne gniazdo się nie sra Debilu!!!"

(2014/01/21 17:29)
do  Olaf -no z tymi zajebistymi studiami i umiejętnościami bym nie przesadzał,preferuję znajomości - my ,Olaf ,(bynajmniej Ja)- nie byliśmy w kosmosie, a małpa była,czy to  znaczy że jesteśmy głupsi?
a fotograf  (bo pewnie ten tłuk zamieścił fotki w necie) ,powinien być klientem Urzędu Pracy-co do tego pełna zgoda

(2014/01/21 17:55)

(2014/01/21 18:20)
Skoro mają remontować ruiny, to niech dobudują do wzgórza zamkowego skocznie narciarską. Jakby nie patrzeć kadrę skoczków już mamy i nawet parytet jest utrzymany,

(2014/01/21 19:34)
Mam pytanko. Gdzie byli zwierzchnicy naszej sochaczewskiej kadry skoczków? A gdzie komentarz najwybitniejszego dziennikarza sportowego. Czy pozycja najazdowa prawidłowa , a prędkość na progu jaka? No i czy był telemark? A punkty za wiatry?

(2014/01/21 19:50)

Co Wy pitolicie? Skąd wiadomo, że to jest w kramnicach, skąd wiadomo, że jest to w godzinach pracy?. To zdjęcie nie dokumentuje niczego konkretnego poza zamazanymi twarzami, których można się domyślać, poza tym tendencyjne i niczym nie poparte bla bla bla. Proszę autora tekstu o wyjaśnienie skąd wie, że to jest w kramnicach w godzinach pracy?

ps. To tak jakby zrobić komuś fotkę gdy mruga okiem i powiedzieć, że śpi w godzinach pracy.

(2014/01/21 20:09)
NastroNie trzeba mieć wzrok , nawet ślepy rozpozna ten telemark , i kramnice i oczywiście zawodniczkę . Jeżeli tego nie widzisz to jesteś z innej planety , ale to także możliwe.

(2014/01/21 21:14)
Żarty żartami , ale skoro nasi urzędnicy nie mają co robić to może łopaty w dłonie i do odśnieżania. A może ktoś ma inne propozycje czym ich zająć?

(2014/01/21 21:27)
Kuc300 gdzie na foto widzisz kramnice? Ja widzę biuro jakich tysiące. A jestem z tej planety co Ty...niestety.

(2014/01/21 21:46)
Toż to chyba była rugbistka Marta D , hehe , ciekawe ile skoczyła ?

(2014/01/21 21:58)
Nastro -to są zdjęcia z kramnic. To nowo-zatrudnieni pracownicy z ekipy Osieckiego. Takie akcje tam to dziś standard. 

(2014/01/21 22:02)
 To jest podobna sytuacja jak kiedyś jadąc na rowerze uniosłem lewa rękę żeby pozdrowić kolegę z Młodzieży Wszechpolskiej. Potem się dowiedziałem że jestem faszystą i rzekomo robiłem  gest salut Hitlera. I tak jak kiedyś mówili" Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie, ktoś po prostu chciał to w ten sposób wykorzystać i tak zrobił, co w ogóle jak pisaliście nie musi być zgodne z prawdą. Nie jest tajemnicą że pewna grupa ludzi rządna władzy szuka haków i zrobi wszystko,  może nawet "podpalą Sochaczew" aby dojść do władzy

(2014/01/21 22:20)
Szkoda, że nikt nie widzi Koleżanki ze zdjęcia jak pracuje  poza godzinami pracy w soboty i niedziele. Nie wiem z czego Ludzie robicie taką afere??? odpowiedzcie sobie na pytanie Czy Wy pracujecie solidnie 8h???

(2014/01/21 22:28)