Urząd Miasta Kramnice tak się bawią nasi kozacy

/ 108 odpowiedzi / 11 zdjęć

(2014/01/21 22:35)
jago ale ty jesteś upierdliwy, miałem nadzieję że poszedłeś już spać a tu masz wkleja te swoje dyrdymały

(2014/01/21 22:42)
Właśnie widzimy jak pracuje koleżanka i jej przyjaciele. Zaraz napiszesz, że zdjęcie pewnie jest zrobione w nocy z soboty na niedziele, a ekipie odbiło powodu nadgodzin, nadmiaru pracy oraz chronicznego zaangażowania w dobro publiczne.
Szkoda tylko, że takie zachowania szkodzą opinii prawdziwych urzędników, osób niezatrudnionych przez burmistrza Osickiego. Mówię o tych, które uczciwie pracują, a nie mogą sobie pozwolić na takie ekscesy, bo nie mają pleców np. ich mama nie jest radną miejską, od której głosu zależy być czy nie być koalicji burmistrza. 

(2014/01/21 23:56)
Mam tylko nadzieję, że Burmistrz wyciągnie odpowiednie wnioski z tej sytuacji

(2014/01/22 00:28)
nie tylko mam tu na myśli Panią M. ale również przyjrzy się pracy pozostałych pracowników, min. z referatu projektów społecznych, bo tam to dopiero jest samowolka, ciężko kogokolwiek zastać żeby odebrać tak promowaną kartę rodziny czy też kartę seniora. Totalny bałagan, brak kompetentnej komunikacji z petentami. PORAŻKA

(2014/01/22 00:36)
Kurcze, nie dziwie sie że wszyscy marzą o państwowej posadce.. W hipermarkecie po 10 sekundach juz byliby na bezrobociu..
;)

macie jeszcze złudzenia ze zapier*** jak w korporacji? w wiekszosci to przechowalnia emerytow, leni co nie chce im sie robic i ludzi z brakiem pomyslu na przyszlosc.

(2014/01/22 08:17)
Toż to żadna nowość. Odkąd pamiętam to nigdy nie było tak aby w UM pracowali ludzie którzy dostali tam pracę bez znajomości.

No ba instytucje i urzędy  toż to jedyne miejsca pracy dla żon tych wszystkich bubków na stanowiskach, a czy one do czegokolwiek innego się nadają?

(2014/01/22 09:03)
Czy widziśz w tym coś nadzwyczaj dziwnego, niemoralnego?  Aby być zwykłym pracownikiem fizycznym gdziekolwiek trzeba mieć znajomości.

(2014/01/22 10:21)
Jakby do tego nie podejść to kaszana jednak jest ;) i współczuje osobom ze zdjęcia, bo jak znam życie to połowa sochaczewiaków ich rozpoznała :D Jednak myśle sobie "Urzędnik też człowiek", powygłupiali się, co w tym złego? czy Wy zawsze jesteście śmiertelnie poważni w swojej pracy?  ;)

(2014/01/22 11:25)
No tak zawsze musi się znależć jakiś "luzak" który broni, nierobów którzy dostali prace po znajomości i uważają że nic nie muszą robić, faszystów z marszu niepodległości demolujących miasto czy księży pedofilów bo to też ludzie ?!?!?

Dlaczego im współczujesz ??? Chyba że głupoty.
W normalnej pracy, dostali by min. naganę i mogli by zapomnieć o najbliższej premii.

(2014/01/22 11:37)
fotka super ,pozycja ekstra jeszcze tylko tak klapsa deseczką od tyłu i leć ku dołowi.

(2014/01/22 11:51)
                                jaka  praca takie rozrywki

(2014/01/22 11:57)
No tak zawsze musi się znależć jakiś "luzak" który broni, nierobów którzy dostali prace po znajomości i uważają że nic nie muszą robić, faszystów z marszu niepodległości demolujących miasto czy księży pedofilów bo to też ludzie ?!?!?

Dlaczego im współczujesz ??? Chyba że głupoty.
W normalnej pracy, dostali by min. naganę i mogli by zapomnieć o najbliższej premii.

współczuje po ludzku, wstydu jakiego sie na pewno najedli. i nie jestem luzakiem :) zwyczjanie nie wiem kiedy było robione to zdjecie - moze byli już po pracy? fakt, to ich nie usprawiedliwia w niszczeniu mienia <łażenie po biurku>  :) tyle, ze dla mnie to troche napędzanie spirali społecznych pretensji o to ze człowiek jest człowiekiem i moze sie czasem wydurnić. Wydajność pracy owych urzędników można sprawdzić, co jeśli ten incydent na wydajnosć i kompetencje wpływu nie ma? poza tym, czy wy naprawdę uważacie, ze oni nic innego nie robia tylko skaczą po biurkach? O.o

(2014/01/22 12:06)
brahmadaitya     Nie bądź śmieszna , jeszcze dobrze nie wybije godzina końca pracy a podobno już nikogo nie ma w Kramnicach , a więc ,że byli po pracy w/g mnie nie znajduje odbicia w rzeczywistości.

(2014/01/22 12:12)
Podobno ? Hmm myśle,ze jest teraz lepszy "nius" niż ten wiec juz moglibyście oszczędzić tych ludzi bo juz im sie dostało 

(2014/01/22 13:13)
Widzę, że sami pracusie zabierają głos,sjesta w pracy, że wszyscy tacy aktywnii na forum????

(2014/01/22 14:37)
:) :P

(2014/01/22 14:50)
Celna uwaga sabina  :)

(2014/01/22 14:59)
Do śniegu, a szczególnie tego "siłacza" co za wyrzutnie robił, widać że ma dużo krzepy. 

(2014/01/23 13:49)
Widzę, że sami pracusie zabierają głos,sjesta w pracy, że wszyscy tacy aktywnii na forum????

ale ja sweetfoci nie umieszczam na fb jak siedze na forum :) niestety zawsze ci na "panstwowym" sa na cenzurowanym bo to za nasza kase. jak trzeba byc ograniczonym zeby pracujac w urzedzie panstwowym wrzucac takie foty do sieci? albo wcale nie ograniczonym... zbyt pewnym siebie na panstwowej misce.

(2014/01/23 14:25)
 Kacpersky dokładnie, Oni nawet nie wiedza jak się dzisiaj pracuje w prywatnej firmie, korporacji itp. . Czy się skacze czy się siedzi... im się należy. Jak tak dobrze mają to przynajmniej mogli by nie pokazywać publicznie swojej głupoty.

(2014/01/23 17:26)
Ewidentny brak nadzoru ze strony kierownictwa, w prywatnej firmie nie do pomyślenia. 

(2014/01/23 18:24)
Myślę że chyba dosyć już żartów z "skoczków". Teraz trochę poważniej. Dziwi mnie że niektórzy wysocy urzędnicy miejscy , odpowiedzialni za ważne dziedziny naszego życia społecznego dorabiają w innych miejscach. Panie Burmistrzu albo tak mało pan im płaci albo są tak pazerni na "dutki". Chciałbym aby urzędnicy opłacani z naszych podatków solidnie wykonywali swoje obowiązki. Proszę więc aby CAŁY swój czas poświęcali pracy w UM.PS. A ci młodzi ludzie powinni wylecieć z pracy , ale nie z powodu swoich wyczynów gimnastycznych , ale z powodu tego że ośmieszyli urząd , burmistrza i miasto publikując te zdjęcia w sieci.

(2014/01/23 20:33)
do jago - srago! czepiasz się tylko UM a to co się dzieje w Starostwie to nie brak nadzoru przez samo Starostwo nad DPSem ???? Kto sprawuje całkowity nadzór DPSu no kto ???

(2014/01/23 22:16)