Urząd Miasta Kramnice tak się bawią nasi kozacy

/ 108 odpowiedzi / 11 zdjęć
" Myślę że chyba dosyć już żartów z "skoczków". Teraz trochę poważniej. Dziwi mnie że niektórzy wysocy urzędnicy miejscy , odpowiedzialni za ważne dziedziny naszego życia społecznego dorabiają w innych miejscach. Panie Burmistrzu albo tak mało pan im płaci albo są tak pazerni na "dutki". Chciałbym aby urzędnicy opłacani z naszych podatków solidnie wykonywali swoje obowiązki. Proszę więc aby CAŁY swój czas poświęcali pracy w UM. PS. A ci młodzi ludzie powinni wylecieć z pracy , ale nie z powodu swoich wyczynów gimnastycznych , ale z powodu tego że ośmieszyli urząd , burmistrza i miasto publikując te zdjęcia w sieci.", 

Ciekawy pogląd i wart zainteresowania opinii publicznej.

(2014/01/24 09:23)
dobra madra mysl.

(2014/01/24 10:18)
To samo dotyczy się powiatu a jeszcze są zatrudniani po znajomości z układów, pani Urszula w geodezji, pani Teresa w DPS Młodzieszyn, pan Ireneusz też tam, no ludzie ręce opadają kogo my wybraliśmy lub kto NAS reprezentuje?

Karol

(2014/01/24 10:54)
do Karola 
Czy umiałby Pan również wymienić tych , którzy po znajomości zostali zatrudnieni przez włodarzy miasta . Gwarantuję Panu , że liczba ich jest o dużo większa niż ta powiatowa . Żeby było jasne takich działań nie popieram i jestem im przeciwny.

(2014/01/24 12:06)
ee,Karol,była sugestia że Irek rozpracowywał te sitwe,może tak,może nie-no bo co pracując w ochronie miałby za profity z przewałek,zresztą kiedy da głos (kiedy będzie mógł) wszystko się wyjaśni,w sumie nie zdziwiłbym sie gdyby tak było

(2014/01/24 12:21)
A czy Ptaszku słyszałeś o potrzebie zatrudnienia w DPS bo ja nie...:) nic nie zarzucam panu Irkowi tylko to chyba nie możliwe by był agentem Tomkiem...:)
Do Kuc nie podniecaj się odpowiedziałem na posty wyżej i sam sobie odpowiedz na pytanie czy to sitwa czy kumoterstwo, czytaj ze zrozumieniem kolejno wszystkie wypowiedzi a nie tylko końcowe.

Karol

(2014/01/24 13:04)
tyle obłudy w jednym miejscu, jeszcze moje młode oczy nie widziały ;) ktoś napisał wszyscy pracusie aktywni na forum, inna osoba napisała że nie robi sobie wtedy zdjeć i nie umieszcze ich w sieci: czy to o to chodzi? "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal?" no to brawo drodzy Państwo ;) 
Ktoś inny pisze że osoby pracujace w budżetówce zarabiają kokosy za zbijanie bąków - pozostaje mi tylko cieżko sobie westchnąć. a jeśli chodzi o zarobki....cóż, mogę powiedzieć ze wiekszość urzędników, a juz na pewno tych z mniej niż 10letnim stażem zarabiają nie wiecej niz 2000zł brutto...myśle że wyjaśniła się przy tym sprawa dorabiania sobie w innych miejscach :)

(2014/01/24 13:24)

i kto pisze o obludzie??? :O podaj kwote nie miesieczna bruto tylko roczna... 13-tki dodatki, premie... nie gadasz z idiotami.

poza tym co chcesz udowodnic ze w panstwowce zapier** jak w korporacji buahahahah... teraz usmialem sie do rozpuchu.. kazdy byl w urzedzie i to nie raz, poza tym juz osobiscie to mam znajomych i wiem jak sie tam pracuje... mowisz o kokosach? nie jeden bezrobotny chcialby te "nie-kokosy zarabiac" nie jeden pracownik spozywczaka czy butiku chcialby tyle zarabiac wiec nie mow mi o obludzie.

poza tym... skoro sugerujesz (co mnie smieszy) ze tak samo na panstwowym jak w korporacjach to wypusc tych debili na rynek pracy... niech znajda prace w microsofcie, DHL czy jakims banku miedzynarodowym... placz, zgrzytanie zebami i po miesiacu out! a ty mi mowisz ze ja siedze sobie na forum pracujac w korpo... ja na to zapierd**... nie widzisz czy pracuje 8 godziny czy pracuje 10 a te nygusy jaja sobie z ludzi jawnie robia, 8 godzinek siedzenia z czego 4 godzinki kawusia i skoki narciarskie.

(2014/01/24 13:55)
Do Pan Karola
Prosiłem Pana tylko o podanie ilości a zarazem nazwisk ludzi , którzy zostali zatrudnieni przez UM. , kiedy Osiecki został burmistrzem . I napisałem , że jest ich o dużo więcej niż tych zatrudnionych przez starostwo . Nie odbija piłeczki i nie próbuj gmatwać. Znam wynik tego porównania , jest wyraźnie na niekorzyść Miasta .

(2014/01/24 19:29)
Brawo to bardzo celny strzał .

(2014/01/24 19:30)
A co ja księgowy jestem? Jeśli znasz liczby nazwiska to sam napisz. Z postów jasno wynika, że jesteś przeciwnikiem Osieckiego i chyba obrońcą powiatu a ja zadałem proste pytanie kto i dlaczego zatrudnia te akurat osoby? Wyobrażasz sobie panią z kiosku karaną, radną, która teraz zatrudniona jest w geodezji? A to jest fakt bo są tak samo przeciwnikami Osieckiego i trzymają z wickiem powiatowym, którego mina na ostatniej fotce była bezcenna.

Karol

(2014/01/24 20:26)
Nie myl pojęć , raczej to kadry zajmują się nowymi pracownikami a nie księgowi . Brak Ci wiedzy .Czy we wszystkich tematach tego nie wiem . Ale co do jednego się zgadzam . Tak jak ty jesteś przeciwnikiem władz powiatowych tak ja miejskich, i niech tak zostanie.

(2014/01/24 21:01)
Taaaaa, kadrowym też nie jestem ale to ty się mylisz osądzając ludzi bo ja jestem za tym by wszystkich wyrzucić i z miasta i z powiatu i dziwi mnie twoja zaciekłość w oczernianiu tylko jednej strony tego sporu. moja wiedza to moja sprawa i nie szukaj konfliktów z forumowiczami bo ja do takich nie należę...walcz sobie, żegnam.

karol

(2014/01/24 21:57)
 Karol weź bo to głupio brzmi jak populizm i demagogia, wszystkich wyrzucić, bo są po znajomości od Osieckiego i Korysia a przyjdą nasi nie po znajomości,  i na pewno będą lepsi ,ha ha. Z drugiej strony widziałeś gdzieś Urząd bez urzędników. Ja załatwiam różne sprawy czasami w tych urzędach i jakoś za specjalnie nie narzekam  bo zazwyczaj byłem obsłużony miło i kompetentnie

(2014/01/24 22:33)
Olaf to nie ma brzmieć to nie muzyka to ma działać i chodzi mi o kadrę zarządzającą i kierującą tymi urzędami. Zupełnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, popatrz tak bez emocji czy są to osoby kompetentne jak pani Urszula karana a teraz w geodezji no nie rozśmieszaj mnie. Czy podoba ci się wojna miasto=powiat, co z tego mają Mieszkańcy chaos, bałagan....przemyśl to jeszcze raz oni powinni działać wspólnie na rzecz Mieszkańców.
Kuc sieje tu propagandę nienawiści i sporów a ja staram się łagodzić i przynajmniej uświadomić iż wina jest obu z stron...amen.

Karol

(2014/01/24 23:21)
 Karol ja piszę o tym z punktu widzenia mieszkańca i tych spraw które dane mi było załatwiać w urzędzie, w geodezji akurat nic nie załatwiałem w tym czasie, a wojna powiat-miasto to inna sprawa, eksperci ze starostwa raptem wszystko wiedzą, na wszystko maja recepty , żaglują cyframi, ale to zwykła manipulacja i oczernianie obecnych władz dla osiągnięcia własnych korzyści politycznych.

Powinieneś się bardziej martwić tym jak rządzący cię robią w konia

(2014/01/24 23:57)
hehehe urzędniczka Małomałyszka trzymana przez Małopudziana małozabawne zachowanie... przepisy BHP małoprzestrzegane w małomiejskim biurze... fakty podane przez Małowiarygodną gazetkę Mało ciągle wszystko Mało  Małomiejskie Małodobre nie mówiąc że kiedykolwiek będzie choćby Małolepsze bo samo Małolepsze nie powinno występować w słowniku bo jak cokolwiek może być małolepsze sama nazwa nasuwa niepowodzenie i coś bardzo niedobrego dla mieszkańców...http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/sochaczew-odlot-miejskich-urzednikow-czyli-piateczek-na-facebooku_377633.html

(2014/01/25 20:18)
Czy ktoś organizuje pracę i nadzoruje nowo zatrudnionych w urzędzie? Wieloletnie starania o poprawę wizerunku urzędu miejskiego przestały mieć sens? To pytania do naczelnika od promocji miasta.
Wczoraj o 20:00 i dzisiaj o 10:05 TV Regionalna w programie pt. "Zestaw Powiększony" pokazała w przeglądzie prasy co wyprawiają niektórzy miejscy urzędnicy. Postawiono pytanie: "Czy to temperatura odjęła rozum sochaczewskim urzędnikom?". (minuty programu: 27:55 - 29:36)http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/zestaw-powiekszony/wideo/25012014/13776166 

(2014/01/26 21:33)
Niech Pan zada te pytania swoim koleżankom i kolegom w powiecie, to naprawdę przestaje być śmieszne a raczej żałosne.

Karol

(2014/01/26 21:43)
"hehehe urzędniczka Małomałyszka trzymana przez Małopudziana małozabawne zachowanie... przepisy BHP małoprzestrzegane w małomiejskim biurze... fakty podane przez Małowiarygodną gazetkę Mało ciągle wszystko Mało  Małomiejskie Małodobre nie mówiąc że kiedykolwiek będzie choćby Małolepsze bo samo Małolepsze nie powinno występować w słowniku bo jak cokolwiek może być małolepsze sama nazwa nasuwa niepowodzenie i coś bardzo niedobrego dla mieszkańców...http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/sochaczew-odlot-miejskich-urzednikow-czyli-piateczek-na-facebooku_377633.html",
Przydała by się w tych Kramnicach taka kontrola jak w DPS, a tekst dobrze oddaje istotę problemu w małodobrym mieście. 

(2014/01/26 22:30)
Wiele złego dzieje się w naszych samorządach i wiele czasu zajmie porządkowanie tej "stajni Augiasza". Ale jest kilka rzeczy które można zrobić już. Pierwsza sprawa to zakaz dorabiania przez urzędników miejskich i powiatowych w godzinach pracy urzędów. Druga to powołanie przez rady - miasta i powiatu specjalnych komisji do spraw dyscypliny pracy urzędników miejskich. Komisje takie powinny się składać z radnych koalicyjnych i opozycyjnych. Trzecia sprawa to nabór na stanowiska w urzędach powinien być jawny i rozstrzygany w publicznych konkursach.

(2014/01/26 22:50)
Podzielam całkowicie Pańskie zdanie w sprawie pierwszej i trzeciej. Te zasady funkcjonowały w mieście w poprzedniej kadencji. Natomiast w sprawie drugiej jest wiele pytań jak radni mieliby kontrolować dyscyplinę pracowników, skoro przepisy sytuują radę i jej komisję rewizyjną złożoną z radnych koalicyjnych i opozycyjnych jako organ kontrolny dla burmistrza czy zarządu powiatu. Ale z pewnością spojrzenie opozycji na kwestie dyscypliny pracy byłoby mobilizujące.

(2014/01/26 23:21)
Panie Karol , co Pan ma takie parcie na obronę Urzędu miasta , a konkretnie burmistrza. \\czyżby Panu coś obiecano. Może jakąś posadkę . Jeden etat w tą czy w tą to już nie ma różnicy, przy tym zadłużeniu.

(2014/01/26 23:42)
kuc nie gadaj bzdur jak nie masz o tym pojęcia, bo akurat zadłużenie nie jest wyznacznikiem niczego tutaj tylko poziom i zakres prowadzonych inwestycji a z tego co wiem to zadłużenie ma być przeznaczone na taki cel. Na świecie żadna gospodarka, ani żaden biznes nie był by możliwy bez udziału kredytu bankowego i to jest nawet bardzo proste i logiczne bo żeby coś się działo, żeby były inwestycje, praca i popyt  muszą być pieniądze które to posiadają Banki. A to co robi Starostwo to zwykły pijar, ci ludzie żyją z polityki i dlatego to robią.

(2014/01/27 08:22)